H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

air
یکطرفه
رفت و برگشت
پرواز داخلی
پرواز خارجی
Calendar icon
Calendar icon
1 مسافر

بلیط هواپیما عسلویه

خرید بلیط هواپیما عسلویه در سایت های تیکت بسیار سریع و آسان است. فرآیند رزرو بلیط در این سایت پیچیده نیست و از همین نظر شما در کمترین زمان می‌توانید مناسب‌ترین بلیط را خریداری کنید، همچنین لازم است بدانید انواع بلیط هواپیما و در ایرلاین‌های متنوع در با قیمتی کاملا مناسب و معقول در سایت های تیکت موجود است. تیمی متخصص به صورت 24 ساعته در سایت ما آماده پشتیبانی شما در خرید و کنسل بلیط هواپیما از عسلویه هستند.

قیمت بلیط هواپیما عسلویه

قیمت بلیط هواپیما عسلویه بر اساس چندین پارامتر تعیین می‌گردد برای مثال شهر مبدا شما تاثیر زیادی در قیمت نهایی بلیط هواپیما به عسلویه خواهد داشت. بلیط هواپیما برای عسلویه در انواع چارتری، بلیط لحظه آخری و سیستمی در سایت های تیکت موجود است. قیمت بلیط‌های سیستمی در سایت های تیکت توسط ایرلاین تعیین می‌گردد و به طور معمول در طول سال ثابت است. قیمت بلیط‌های چارتری که توسط مجموعه چارتر کننده تعیین می‌شود، متغییر است و با توجه به شرایط کاهش یا افزایش پیدا می‌کند. با مقایسه قیمت‌های موجود در سایت با سایر سایت‌های مشابه شاهد قیمت پایین‌تری خواهید بود و این ویژگی برای صرفه جویی در هزینه سفر بسیار کاربردی است.

قیمت بلیط لحظه آخری عسلویه نیز کاملا وابسته به شرایط است و در برخی مواقع کمتر از قیمت معمولی نیز پیدا می‌شود. تمام این نوع بلیط‌ها در سایت های تیکت کاملا مرتب با استفاده از فیلتر در دسترس شما خواهند بود و شما به راحتی می‌توانید بلیط مورد نظر خود را با قیمتی متناسب با بودجه‌تان خریداری کنید.   

ارزان‌ترین بلیط هواپیما عسلویه

مجموعه های تیکت تلاش کرده تا بلیط‌های متنوعی با قیمت‌های مختلف برای تمامی افراد قرار دهد، تا محدودیتی در انتخاب بلیط وجود نداشته باشد. شما در بخش قیمت می‌توانید با استفاده از فیلتر موجود، بلیط قیمت مناسب را در بازه‌ای که مد نظرتان است پیدا کنید. به این نکته توجه داشته باشید که، در بازه‌هایی از زمان به دلیل نامتعادل بودن شرایط آب و هوایی و نبود تعطیلات، تعداد سفرها به این شهر کم می‌شود، در همین بازه ممکن است قیمت بلیط‌های عسلویه به پایین‌ترین قیمت ممکن برسند. 

خرید بلیط هواپیما عسلویه از های تیکت

برای خرید بلیط هواپیما عسلویه، به سایت های تیکت مراجعه کنید. خرید از های تیکت، خریدی مطمئن و همراه با پشتیبانی است. پشتیبانی سایت های تیکت به طور 24 ساعته آماده راهنمایی شما در خرید بلیط و کنسل کردن بلیط است. اگر بلیط خود را از سایت های تیکت خریداری کردید و سپس به دلیل مشکلات نتوانستید، به سفر بروید، کافی است به بخش کنسلی رزرو های تیکت بروید و برای تیم پشتیبانی تیکت ارسال کنید. امکان کنسلی رزرو از طریق تماس تلفنی با تیم پشتیبانی نیز وجود دارد. هر دو روش برای کنسل کردن بلیط بسیار آسان و سریع است. 

لیست ایرلاین ها برای سفر به عسلویه

ایرلاین‌های مختلفی در مسیر سفر به عسلویه فعال هستند. سایت های تیکت بلیط‌های تمامی این ایرلاین‌ها را برای شما ارائه می‌دهد، تا بتوانید در ایرلاین مورد پسند خود بلیط تهیه کنید. کیش ایر، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی ماهان، هواپیمایی زاگرس، هواپیمایی کاسپین و هواپیمایی سپهران، ایرلاین‌های فعال در این مسیر هستند.

اطلاعات فرودگاه عسلویه

این فرودگاه که با نام خلیج فارس شناخته می‌شود و در قسمت شمالی شهر عسلویه و در بلوار سیراف قرار دارد. فاصله آن تا مرکز شهر برابر با 9 کیلومتر است.

سوالات متداول بلیط هواپیما عسلویه

جریمه اضافه بار در سفر هوایی به عسلویه چقدر است؟

میزان جریمه اضافه بار به طور مستقیم به قیمت بلیط بستگی دارد؛ زیرا به طور کلی هزینه اضافه بار برای هر یک کیلوگرم برابر با یک درصد از قیمت بلیط سفر است. 

قوانین کنسلی بلیط هواپیما عسلویه چیست؟