H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

air
یکطرفه
رفت و برگشت
پرواز داخلی
پرواز خارجی
Calendar icon
Calendar icon
1 مسافر

بلیط هواپیما لحظه آخری عسلویه

تهیه بلیط‌های لحظه آخری عسلویه، یکی از بهترین روش برای مسافرت‌های ناگهانی به شهر عسلویه هستند. این بلیط‌ها معمولاً مواقعی که صندلی‌های هواپیما به طور کامل پر نشده باشند، با قیمت‌های ویژه به مسافران ارائه می‌شود. سایت‌ های تیکت یکی معتبرترین سایت‌های ارائه‌دهنده بلیط هواپیما لحظه آخری عسلویه است که تخفیفات فوق‌العاده‌ای برای شما مسافران گرامی در نظر گرفته است. برای تهیه هواپیما لحظه آخری عسلویه کافی است تا با استفاده از فیلتر نوع بلیط، گزینه چارتری را انتخاب کنید و سپس بین موارد لیست شده، بلیط‌های لحظه آخری را بیابید. این نوع بلیط‌ها معمولاً  یک روز و یا حتی چند ساعت قبل از پرواز در دسترس هستند.

رزرو بلیط لحظه آخری عسلویه 

برای رزرو بلیط لحظه آخری کافی است ابتدا تاریخ مورد نظر و مبدأ و مقصد خود را انتخاب کرده، سپس تمامی بلیط‌های بازه زمانی انتخاب شده که انتخاب کرده‌اید برایتان لیست می‌شود و شما می‌توانید با اعمال فیلتر نوع بلیط چارتری بلیط مورد نظرتان را به راحت‌ترین شکل ممکن رزرو کنید. اگر هنگام رزرو بلیط لحظه آخری عسلویه به مشکلی برخوردید می‌توانید از کارشناسان تیم پشتیبانی سایت‌ های تیکت از طریق تماس تلفنی یا ارسال تیکت از بخش حساب کاربری کمک بگیرید.

خرید بلیط لحظه آخری عسلویه رفت و برگشت

خرید بلیط‌ رفت و برگشت عسلویه در ابتدا سفر، به مسافرانی که می‌خواهند سفری مطمئن داشته باشند و نگرانی برای تهیه بلیط برگشت‌شان نداشته باشند توصیه می‌شود؛ البته باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که بلیط هواپیما لحظه آخری عسلویه نیز به دلیل قیمتی بسیار خوبی که در‌ های تیکت دارند خیلی سریع خریداری می‌شوند، پس بهتر است بلیط رفت و برگشت‌تان را با هم خریداری کنید.

برای خرید بلیط هواپیما عسلویه لحظه آخری رفت و برگشت می‌توانید در ابتدای همین صفحه و با انتخاب تاریخ رفت و برگشت و اعمال فیلتر نوع بلیط، بلیط لحظه آخری مورد نظر خود را با قیمتی مناسب خریداری کنید.

قیمت بلیط کنسلی هواپیما عسلویه

بلیط کنسلی عسلویه یعنی بلیطی که یکی از مسافران بنا به هر دلیلی آن را کنسل کرده است. بیشتر مسافران تصور می کنند با توجه به شرایط پرواز این بلیط‌ها با قیمت پایین‌تری نسبت به قیمت اصلی به مسافران عرضه می‌شوند. اما اینگونه نیست و قیمت آن همانند سایر بلیط هاست مگر اینکه تقاضا برای خرید آن کمتر باشد. 

قیمت بلیط لحظه آخری عسلویه چقدر است؟

شرکت‌های چارتر‌کننده بلیط عسلویه برای جلوگیری از ضرر‌های مالی، تمامی بلیط‌هایی که خریداری نشده را در لحظات نزدیک به پرواز در خدمت مسافران قرار می‌دهند. البته بلیط‌های لحظه آخری قیمتی ثابت و مشخصی ندارند و معمولاً قیمتشان به زمان سفر شما وابسته است. به طور کلی قیمت بلیط لحظه آخری عسلویه چون نزدیک به زمان پرواز به فروش می‌رسد، پایین‌تر از قیمت اصلی بلیط به فروش می‌رسد اما توجه داشته باشید که همیشه این گونه نیست، بلکه در برخی از مواقع قیمت بسیار بالاتری دارد.  قیمت بلیط لحظه آخری عسلویه به عواملی نظیر: کلاس پرواز، فاصله مبدا و مقصد، ایرلاین و غیره بستگی دارد.

تفاوت بلیط کنسلی و لحظه آخری هواپیما عسلویه

بلیط کنسلی بلیطی است که به دلیل کنسل شدن سفر از طرف مسافر به هر دلیلی لغو شده و از طرف شرکت هواپیمایی به مسافرانی که بلیط برای سفر به عسلویه نیاز دارند، عرضه می‌شود. بلیط لحظه آخری، بلیط‌هایی هستند که برای پر کردن صندلی‌های هواپیما به فروش می‌رسند و در زمان نزدیک به پرواز ارائه می‌شوند.

به طور کلی تفاوت بلیط کنسلی و لحظه آخری عسلویه اینگونه است که بلیط کنسلی هنگامی به فروش می‌رسد که مسافری بلیط خود را کنسل کند، ولی بلیط هواپیما لحظه آخری عسلویه برای تکمیل ظرفیت هواپیما عرضه می‌شود.

بهترین زمان برای خرید بلیط لحظه آخری عسلویه

مهم‌ترین عامل در تهیه بلیط لحظه آخری عسلویه، زمان سفر شما است. درست است که شهر عسلویه به دلیل اب و هوای گرمی که دارد در فصل تابستان گردشگران کمتری به این شهر سفر می‌کنند، ولی به دلیل اینکه یک شهر بیزینسی محسوب می‌شود معمولاً تعداد متقاضی برای بلیط‌های این شهر بالا است؛ بنابراین بهترین زمان برای خرید بلیط لحظه آخری عسلویه در اواسط هفته خواهد بود و از نظر قیمتی این بازه نسبتاً به صرفه‌تر است. به صورت کلی در بازه‌هایی که مسافر کمتری برای این مسیر وجود دارد، قیمت بلیط‌ها نیز کاهش می‌یابد.

قوانین بلیط لحظه آخری عسلویه

قوانین بلیط هواپیما لحظه آخری عسلویه به شرح زیر هستند:

  • استرداد بلیط: استرداد بلیط لحظه آخری اغلب کاری غیر ممکن است زیرا زمان خرید آن تا فسخ کردنش معمولاً آنقدر کوتاه است که عملاً قابلیت استرداد بلیط لحظه آخری وجود ندارد. البته در مواقعی تأمین‌کننده بلیط، می‌تواند به عنوان واسطه طبق قوانین چارتر، بلیط را مسترد کند و پس از دریافت وجه از چارتر‌کننده، باقی مبلغ بلیط را به مسافر بدهد.
  • جا ماندن مسافر از پرواز: اگر مسافری از پرواز خود به هر دلیلی جا بماند و به پرواز خود نرسد، هیچ پولی به او برگردانده نمی‌شود و تمامی مسئولیت زیان با خود مسافر است.
  • بلیط‌های لحظه آخری معمولاً در ساعات نزدیک به پرواز به فروش می‌رسند و از چند ساعت قبل از پرواز لیست نهایی مسافران از طرف سایت برای ایرلاین فرستاه می‌شود.

در نتیجه اگر قصد تهیه بلیط لحظه آخری عسلویه را دارید واجب است از قوانین بلیط لحظه آخری عسلویه که توسط چاتر‌کننده ارائه می‌شود، به طور کامل و دقیق مطلع شوید، سپس اقدام به تهیه بلیط هواپیما لحظه آخری عسلویه کنید.

تغییر نام مسافر در بلیط لحظه آخری عسلویه

برخی مواقع ممکن است در تهیه بلیط نام مسافر اشتباه وارد شده باشد و اگر اطلاعات مسافر با بلیط همخوانی نداشته باشد، به هیچ وجه به او اجازه پرواز داده نخواهد شد، پس بهتر است قبل از سفر به عسلویه حتماً اطلاعات درج شده در بلیط خود را چک کنید و اگر نام وارد شده در بلیط با نام خودتان مغایرت دارد سریعاً اقدام به تغییر نام کنید؛ البته باید به این نکته توجه داشته باشید که تغییر نام بلیط لحظه آخری عسلویه در صورت امکان، توسط مسافر و با همکاری تأمین‌کننده صورت می‌گیرد و مسافر موظف است تمامی خسارات مرتبط را متقبل شود.

کنسلی بلیط هواپیما لحظه آخری عسلویه

با توجه به قوانین بلیط لحظه آخری عسلویه کنسلی بلیط لحظه آخری عملاً کاری غیر ممکن است، زیرا که بلیط‌های لحظه آخری در لحظات نزدیک به پرواز عرضه می‌شوند زمان خرید آن تا کنسل کردنش آنقدر کوتاه است که اغلب کنسل کردن بلیط را غیر ممکن کرده است. با این حال برای کنسلی بلیط هواپیما لحظه آخری عسلویه می‌توانید با پشتیبانی 24 ساعته های تیکت از طریق تماس تلفنی یا ارسال تیکت از بخش حساب کاربری در ارتباط باشید، تا درخواست شما پیگیری شود.

سوالات متداول بلیط هواپیما لحظه آخری عسلویه

آیا بلیط هواپیما لحظه آخری عسلویه برا کودکان ارزانتر است؟

خیر، قیمت لحظه آخری عسلویه برای همه افراد یکسان است.

ارزانترین بلیط کنسلی عسلویه را از کجا خریداری کنیم؟

قیمت بلیط کنسلی کمتر است یا بلیط لحظه آخری؟