MILADکپی
رزرو بلیط پرواز از هر نقطه ایران به مشهد با تخفیف ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو بلیط هواپیما مشهد
MILADکپی
رزرو هتل با تخفیف 200 هزار تومانی ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو هتل های مشهد
air
یکطرفه
رفت و برگشت
پرواز داخلی
پرواز خارجی
Calendar icon
Calendar icon
1 مسافر

بلیط ارزان هواپیما

سایت های تیکت با ارائه بلیط ارزان هواپیما سعی دارد بهترین سفر را برای شما فراهم کند. های تیکت بلیط‌های خود را ارزان‌تر از تمامی سایت‌های مشابه ارائه می‌کند. برای خرید بلیط هواپیما از سایت ما کافی است مبدا و مقصد خود را در ابتدا مشخص کنید و سپس با لیست کامل بلیط‌ها روبرو خواهید شد؛ همچنین فیلترهای مختلفی در دسترستان است که با استفاده از آن‌ها سریع‌تر به گزینه ایده‌آل خود برسید. تقویم پروازها نیز در دسترس شما است تا بتوانید تمامی پروازهای 30 روز آینده را همراه با اطلاعات کامل با یکدیگر مقایسه کنید و سپس به ارزان‌ترین بلیط هواپیما را خریداری کنید.

انواع بلیط هواپیما ارزان

در حالت کلی سفر با هواپیما دارای دو نوع بلیط است، بلیط‌های سیستمی و بلیط‌های چارتری دو نوع بلیط هواپیما هستند که توسط تمامی ایرلاین‌ها برای مسافرین ارائه می‌شوند؛ البته ممکن است بلیط چارتری در برخی از شرکت‌های هواپیمایی یافت نشود، اما نوع بلیط‌ها تنها قسمتی از قیمت را تعیین می‌کند و برای اینکه بتوانید انواع بلیط ارزان هواپیما را پیدا کنید، باید به زمان سفر توجه ویژه‌ای داشته باشید.

  • بلیط سیستمی: بلیط‌های سیستمی مستقیما توسط شرکت‌های هواپیمایی فروخته و قیمت گذاری می‌شوند. این بلیط‌ها قیمت ثابتی دارند، بلیط‌های سیستمی قابلیت استرداد و کنسل کردن دارند، روش کنسل کردن آن‌ها به ایرلاین مربوطه بستگی دارد و مقدار جریمه آن کاملا وابسته به نزدیکی زمان پرواز تعیین می‌باشد. این بلیط‌ها را می‌توانید حتی از چند ماه قبل تهیه کنید. 
  • بلیط چارتری: بلیط چارتری نوعی از بلیط است، که توسط شرکت چارتر کننده قیمت گذاری و فروخته می‌شود، این نوع از بلیط دارای قیمت متغیری است و شما وابسته به زمان و شرایط می‌توانید این بلیط را به عنوان ارزان‌ترین بلیط هواپیما خریداری کنید. 

علاوه بر این دو نوع بلیط‌ دیگری به نام بلیط لحظه آخری وجود دارد، بلیط لحظه آخری می‌تواند از نوع سیستمی یا چارتری باشد که در لحظات نزدیک به پرواز با قیمتی عموما ارزان‌تر به فروش گذاشته می‌شود، البته توجه کنید که همواره قیمت این نوع بلیط ارزان‌تر از مابقی بلیط‌ها نیست و متاثر از عرضه و تقاضا قیمت‌اش تعیین می‌شود. به طور کلی برای خرید بلیط ارزان هواپیما بیشتر بلیط چارتری و لحظه آخری مناسب است؛ زیرا بلیط‌های سیستمی در اکثر مواقع قیمت ثابت دارند، به جز در صورت تخفیف داشتن و شرایط ویژه‌ای که برخی از اوقات برای بلیط‌ها لحاظ می‌شود. توجه داشته باشید که هیچ تفاوتی بین خدمات ارائه شده برای بلیط‌های چارتری و سیستمی با هر قیمتی وجود ندارد.

ارزان‌ترین قیمت بلیط هواپیما در های تیکت

خرید ارزان‌ترین بلیط هواپیما را در سایت های تیکت می‌توانید با صرف کمترین زمان انجام دهید، سایت ما در مقایسه با سایر سایت‌های مشابه برای تمامی بلیط‌ها قیمت بسیار مناسبی دارد. شما برای پیدا کردن انواع بلیط ارزان هواپیما در سایت های تیکت فیلترهای کاربردی مختلفی در دسترس دارید، به این منظور فیلتر قیمت را در بازه مشخص قرار دهید تا صرفا بلیط‌هایی با آن قیمت در دسترس شما قرار گیرند. به غیر از این مورد با استفاده از تقویم پروازها می‌توانید تا 30 روز آینده تمامی آن‌ها را از نظر قیمتی با یکدیگر مقایسه کنید و ارزان‌ترین گزینه را انتخاب نمایید.

چگونه بلیط هواپیما ارزان بخریم؟

برای خرید بلیط هواپیما ارزان باید به زمان توجه ویژه‌ای داشته باشید، در سایت های تیکت می‌توانید بلیط ارزان هواپیما را به راحتی و تنها با اعمال فیلتر قیمت بیابید، در سایت ما گزینه‌ای وجود دارد با عنوان تقویم قیمتی پروازها که شما با استفاده از این گزینه می‌توانید بلیط‌های موجود تا 30 روز آینده را به همراه قیمت مشاهده کنید. از آنجایی که بلیط ارزان هواپیما عموما شامل بلیط‌های چارتری و لحظه آخری می‌شود، می‌توانید با فعال نمودن گزینه "موجود شد خبرم کن" در صورت تکمیل بودن ظرفیت این پروازها منتظر اطلاعیه موجود شدن این نوع بلیط‌ها بمانید. 

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما ارزان

به طور کلی بهترین زمان خرید بلیط ارزان هواپیما، بازه‌هایی است که مسافران کمی وجود دارند. در زمان پیک مسافرت‌ها پیدا کردن بلیط ارزان آسان نیست و به سختی می‌توانید این نوع بلیط را خریداری کنید. زمان پیک مسافرت برای هر مقصدی متفاوت است و از همین نظر نمی‌توان زمانی قطعی را اعلام کرد، اما عموما در تعطیلات تابستان و تعطیلات خاص مسافرت‌ها افزایش می‌یابد.  

ارزان‌ترین شرکت‌های هواپیمایی داخلی

ایرلاین‌های مختلفی در ایران هستند، که می‌توانید برای سفرهای داخلی و خارجی بلیط هواپیما را به صورت ارزان‌تر از آن‌ها خریداری کنید، البته که ثباتی برای قیمت بلیط هواپیما وجود ندارد و قیمت کاملا وابسته به شرایط است. ارزان‌ترین شرکت‌های هواپیمایی داخلی عبارتند از ایرلاین پارس ایر، ایرلاین تابان، ایرلاین چابهار، ایرلاین آتا، ایرلاین کاسپین، ایرلاین زاگرس و ایرلاین سپهران. برای پیدا کردن ارزان‌ترین گزینه بین این موارد به شما پیشنهاد می‌کنیم تا با استفاده از فیلترها ایرلاین مد نظر خود را انتخاب کنید و سپس با استفاده از فیلتر قیمت ارزان‌ترین هر کدام را با دیگری مقایسه کنید.

ارزان‌ترین شرکت‌های هواپیمایی خارجی

علاوه بر شرکت‌های هواپیمایی داخلی با بلیط ارزان، برخی شرکت‌های هواپیمایی خارجی نیز دارای بلیط ارزان هستند. از معروف‌ترین این شرکت‌های هواپیمایی با ارزان‌ترین بلیط باید به مواردی همچون اسپریت ایرلاینز، ایر کانادا روژ، اسکای ایرلاین، گل ایرلاین، سپو پاسیفیک، ایندی گو، رایان ایر، ایزی جت، جت استار ایرویز، بونزا و... اشاره کنیم. دقیقا برای پیدا کردن ارزان‌ترین شرکت‌های هواپیمایی خارجی نیز با استفاده از فیلتر قیمت سایت اقدام کنید تا به گزینه مطلوب خود دست یابید.

سوالات متداول بلیط ارزان هواپیما

چگونه بلیط ارزان هواپیما بخریم؟

ارزان‌ترین بلیط هواپیما را با مراجعه به تقویم نرخی 30 روزه یا استفاده از فیلتر قیمت می‌توانید خریداری کنید. در تقویم نرخی می‌توانید ارزان‌ترین بلیط در یک ماه آینده را پیدا و سپس خریداری نمایید. به طور کلی قیمت بلیط‌های هواپیما در سایت های تیکت کمتر از سایر مراکز فروش بلیط است.

چه زمان دسترسی به بلیط ارزان هواپیما بیشتر است؟

آیا بلیط ارزان هواپیما در همه مسیر ها وجود دارد؟