H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما تهران مشهد

مسافر

بلیط هواپیما تهران مشهد در های تیکت توسط شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در انواع مختلفی از نظر نوع، قیمت، کلاس پروازی و... ارائه می‌شود. های تیکت با فراهم کردن انواع بلیط هواپیما تهران مشهد، آن را با کمترین قیمت نسبت به سایر سایت‌های مشابه در اختیار شما قرار می‌دهد. در ادامه با بررسی موارد مختلفی نظیر قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد، بلیط چارتری تهران مشهد، اطلاعات پرواز تهران مشهد همراه شما هستیم.

قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد در طی پروسه قیمت گذاری بر اساس پارامترهای مختلف و معینی تعیین می‌شود. پارامترهای موثر بر قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد در تمام موارد قیمت گذاری اهمیت دارند و تاثیر گذارند، اما ممکن است بسته به شرایط خاص مانند تاریخ سفر یا ظرفیت باقی مانده پرواز، تاثیر این پارامترها نسبت به حالت عادی متفاوت باشد. این عوامل شامل زیر است:

  • زمان سفر: زمان سفر وابسته به شرایط بر قیمت بلیط تاثیر گذار است. برای مثال در مواقع تعطیلات و مناسبت‌های خاص چون درخواست برای این بلیط افزایش می‌یابد ممکن است با افزایش قیمت مواجه شوید. 
  • نوع بلیط‌: بلیط‌ها در انواع چارتری، لحظه آخری و سیستمی وجود دارند، که برای هر کدام قیمت متفاوتی تعیین می‌گردد. 
  • کلاس پروازی: هر سه نوع بلیط در کلاس‌های پروازی متفاوتی نیز برای مسافرین ارائه می‌شوند، قیمت بلیط طبق امکانات و خدمات کلاس پروازی مشخص خواهد شد. برای این مسیر عموما کلاس‌های پروازی اکونومی و بیزینسی وجود دارند. 
  • شرکت هواپیمایی: قیمت بلیط هواپیما تهران به مشهد در ایرلاین‌های مختلف، متفاوت است. شرکت‌های هواپیمایی با توجه به موارد مرتبط به پرواز که عموما خدمات، امکانات و همان کلاس پروازی می‌شوند، اقدام به تعیین قیمت می‌کنند. 

در سایت های تیکت با استفاده از فیلتر قیمت می‌توانید بهترین گزینه‌ را بین انواع بلیط‌های موجود خریداری کنید. به طور کلی سایت های تیکت همواره بلیط‌های تهران به مشهد و دیگر مسیرها را با مناسب‌ترین قیمت نسبت به سایت‌های مشابه در اختیار مسافرین قرار می‌دهد، ارزان‌ترین بلیط هواپیما تهران به مشهد را می‌توانید با اعمال فیلتر قیمت و بررسی تقویم پروازهای موجود در سایت که شامل تمامی پروازهای 30 روز آینده است، به آسانی در سایت های تیکت تهیه کنید.

قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد، رفت و برگشت

برای تهیه بلیط رفت و برگشت تهران و اطلاع از قیمت آن، کافی است در سایت ما گزینه رفت و برگشت را انتخاب کنید و سپس خرید بلیط مناسب خود را انجام دهید. قیمت بلیط رفت و برگشت مشهد تهران، در سایت های تیکت بسیار مقرون به صرفه است.

قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد ماهان 

هواپیمایی ماهان به عنوان یکی از بهترین ایرلاین های داخلی، با ارائه کلاس پروازی اکونومی و بیزینس، بهترین پروازها را ارائه می دهد. به منظور خرید بلیط هواپیما تهران مشهد ماهان، می توانید در وب سایت های تیکت، با جستجوی پروازها، با فیلتر نوع ایرلاین، ماهان را انتخاب کرده و بهترین پرواز را بر اساس تاریخ و قیمت آن مشاهده و رزرو کنید.

خرید بلیط هواپیما تهران مشهد در های تیکت

پروسه خرید بلیط هواپیما مشهد از تهران در سایت های تیکت آسان و سریع است. شما برای خرید از سایت ما تنها کافی است، با دقت کافی مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

  1. در همین صفحه باید مشخص کنید که قصد دارید بلیط را به صورت دو طرفه یا همان رفت و برگشت یا به صورت یک طرفه خریداری کنید. 
  2. پس از انجام این فرآیند مبدا و مقصد خود که تهران و مشهد است را از بین گزینه‌های موجود انتخاب کنید. در همین صفحه لازم است، که تعداد بلیط مورد نظر و بازه زمانی سفر مشخص شود. پس از انجام این موارد، بر روی دکمه جستجو کلیک کنید تا بلیط‌های موجود در سایت های تیکت برای مسیر تهران مشهد نمایش داده شود. 
  3. در صفحه باز شده، گزینه‌ای تحت عنوان تقویم 30 روزه وجود دارد، با کلیک بر روی این گزینه تمامی بلیط‌های موجود در 30 روزه پیش رو نمایش داده می‌شوند و می‌توانید بین آن‌ها مناسب‌ترین بلیط را انتخاب کنید.
  4. بلیط مورد نظر خود را انتخاب کنید و قوانین کامل آن اعم از امکان کنسلی، میزان بار مجاز و... را به طور کامل مطالعه کنید. پس از مطالعه و موافقت با قوانین بلیط هواپیما تهران مشهد در سایت ما، اطلاعات دقیق مسافرین را وارد کنید. حتما پس از وارد کردن اطلاعات مجدد آن‌ها را چک کنید، تا از صحت اطلاعات ثبت شده اطمینان پیدا کنید. 
  5. در مرحله بعدی باید پرداخت قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد را انجام دهید. در این مرحله امکان اعمال کد تخفیف در قسمت مخصوص وجود دارد. پرداخت هزینه رزرو بلیط هواپیما تهران مشهد به صورت آنلاین است.

پس از انجام این مراحل خرید بلیط هواپیما تهران به مشهد یا بالعکس شما تکمیل شده است، بعد از تکمیل لینک دانلود بلیط خریداری شده در صفحه مربوطه در اختیار شما قرار می‌گیرد. اگر در پروسه خرید بلیط هواپیما تهران مشهد در سایت ما با مشکل مواجه شدید، با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید، پرسنل ما در تیم پشتیبانی به صورت 24 ساعته از طریق سایت با ارسال تیکت از حساب کاربری یا تماس تلفنی پاسخگوی شما هستند. 

اطلاعات پرواز تهران مشهد

از اطلاعات مربوطه به پرواز تهران مشهد باید به فاصله هوایی 741 کیلومتری بین این دو شهر اشاره کنیم. مسیر هوایی تهران مشهد، تقریبا یک ساعت و 30 دقیقه طول می‌کشد و در تمام روزهای هفته برای این مسیر پرواز وجود دارد. میزان بار مجاز برای پروازهای تهران مشهد، به کلاس پروازی، هواپیما و غیره بستگی دارد، به طور معمول میزان بار مجاز در هنگام خرید بلیط اعلام می‌شود و عموما برای کلاس‌های اکونومی حدود 20 کیلوگرم هست.

اطلاعات فرودگاه مهرآباد

فرودگاه مهرآباد به پروازهای داخلی اختصاص دارد و تنهای پرواز خارجی این فرودگاه برای سفرهای حج است. این فرودگاه دارای 4 ترمینال هست، به این صورت که ترمینال‌های 1 و 2 به ورود و خروج پروازهای داخلی اختصاص دارند و ترمینال 4 مخصوص خروج مسافرین و ترمینال 6 برای ورود پروازهای داخلی طراحی شده است. فاصله فرودگاه مهرآباد تا مرکز شهر تهران تقریبا 6 کیلومتر است. 

آدرس فرودگاه مهرآباد: تهران، میدان آزادی، خیابان معراج.

اطلاعات فرودگاه مشهد

پروازهای تهران مربوط به فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد است. این فرودگاه 2 ترمینال دارد. ترمینال شماره 1 برای پروازهای داخلی و ترمینال شماره 2 برای پروازهای بین المللی قرار داده شده‌ است.

آدرس فرودگاه شهید هاشمی نژاد: مشهد، بلوار فرودگاه.

بلیط چارتری تهران مشهد

بلیط‌های چارتری تهران مشهد نوعی از بلیط‌های موجود در این مسیر هستند، که توسط شرکت یا شخصی خاص کرایه شده‌اند، بلیط چارتر هواپیما توسط شرکت چارتر کننده، تعیین قیمت می‌شوند در حالی که قیمت بلیط سیستمی هواپیما مستقیما توسط سازمان هواپیمایی مشخص می شود. تعیین قیمت بلیط چارتری تهران مشهد بر اساس کلاس پروازی، بازه سفر و غیره صورت می‌گیرد. بلیط‌ چارتر مشهد در سایت های تیکت نسبت به سایر شرکت‌های فروش بلیط، قیمت بسیار مناسبی دارند. بلیط هواپیما تهران مشهد چارتری در بیشتر موارد ارزان‌تر از سایر بلیط‌ها است. در زمان خرید بلیط هواپیما تهران مشهد چارتری به قوانین توجه داشته باشید، برخی از این نوع بلیط‌ها امکان کنسل کردن ندارند. 

بلیط هواپیما لحظه آخری تهران مشهد

نوع دیگر بلیط‌های تهران مشهد، بلیط هواپیما لحظه آخری است، بلیط‌های لحظه آخری این مسیر، از نوع سیستمی یا چارتری هستند، که یا خریداری نشده‌اند یا توسط مسافرین کنسل شد‌ه‌اند. بلیط لحظه آخری مشهد در برخی از اوقات قیمت مناسبی دارند و در سایت های تیکت نیز با قیمت مناسب‌تر و شرایط خوب برای مسافرین ارائه می‌شوند. قیمت بلیط‌ هواپیما تهران مشهد لحظه آخری مانند بلیط‌های چارتری تعیین می‌شود، با این تفاوت که چون در لحظات نزدیک به پرواز برای فروش گذاشته می‌شوند، ممکن است قیمت کمتری داشته باشند. توصیه ما به شما خرید بلیط از چند روز قبل است.

بلیط هواپیما تهران مشهد ارزان

ارزان‌ترین بلیط هواپیما تهران مشهد را می‌توانید در کسری از ثانیه با اعمال فیلتر قیمت و مشاهده تقویم 30 روزه در سایت های تیکت خریداری کنید. با مشاهده تقویم سی روزه شما متوجه می‌شوید که در کدام بازه، قیمت بلیط‌ها ارزان‌تر است و می‌توانید سفر خود را با هزینه‌ای مناسب انجام دهید. استفاده از فیلتر قیمت در سایت های تیکت آسان است؛ اما می‌توانید برای اطمینان در مورد روش صحیح اعمال فیلتر از تیم پشتیبانی سایت از طریق تماس تلفنی یا ارسال تیکت از بخش حساب کاربری سوال کنید. 

 

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران مشهد

جریمه کنسلی بلیط تهران مشهد چقدر است؟

جریمه کنسلی بلیط هواپیما تهران مشهد، متناسب با نوع بلیط، کلاس پروازی و بازه باقی مانده تا پرواز محاسبه می‌شود. 

برای اضافه بار در مسیر تهران مشهد چه میزان جریمه باید پرداخت کنیم؟

چگونه ارزان‌ترین بلیط هواپیما تهران مشهد را بخرم؟