MILADکپی
رزرو بلیط پرواز از هر نقطه ایران به مشهد با تخفیف ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو بلیط هواپیما مشهد
MILADکپی
رزرو هتل با تخفیف 200 هزار تومانی ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو هتل های مشهد

بلیط هواپیما تهران کیش

مسافر

رزرو هتل های مشهد

 بازه قیمتی بلیط هواپیما تهران کیش حدود 1 میلیون و 232 هزار تومان تا 2میلیون و 745 هزار تومان است. برای خرید بلیط این سفر، از وبسایت های تیکت، کافی است در صفحه اول وب سایت، مبدا مقصد، تاریخ رفت و برگشت و تعداد مسافران را وارد کرده و سفر خود را جست و جو کنید تا لیستی از پروازهای موجود برایتان نمایش داده شود. سپس بلیط خود را از میان لیست بلیط‌های هواپیما تهران کیش بخرید. در ادامه به بررسی قیمت هواپیما تهران کیش، شیوه رزرو و قوانین کنسلی آن می‌پردازیم.

 قیمت بلیط هواپیما تهران کیش 1402

 در آبان ماه سال 1402، قیمت بلیط هواپیما تهران کیش حدود 1 میلیون و 232 هزار تومان تا 2 میلیون و 745 هزار تومان بوده است. عوامل مختلفی روی قیمت بلیط هواپیما تهران کیش تاثیر می‌گذارند؛ که ازمهم‌ترین آن‌ها می‌توان به ایرلاین ارائه دهنده، نوع کلاس پرواز و لحظه آخری بودن بلیط و غیره، اشاره کرد. به‌طور معمول بالاترین قیمت‌ها مربوط به کلاس بیزینس و ارزان‌ترین بلیط‌ها همان بلیط هواپیما تهران کیش لحظه آخری هستند.

قیمت بلیط هواپیما تهران کیش ماهان 

قیمت بلیط هواپیما تهران کیش ماهان، در کلاس اکونومی حدود 1 میلیون و 435 هزار تومان است. برای خرید پرواز با کلاس بیزینس همین ایرلاین، لازم است که مبلغی حدود 2 میلیون و 745 هزار تومان بپردازید. بلیط هواپیما ماهان را می توانید در برخی از روزها در این مسیر رزرو کنید. برنامه پروازهای این شرکت هواپیمایی با توجه به میزان تقاضا متفاوت خواهد بود.

قیمت بلیط هواپیما تهران کیش کیش ایر

یکی از پروازهای ایرلاین کیش ایر، تهران کیش است که در کلاس‌های متفاوت، با قیمت‌های متفاوتی ارائه می‌شود. این بلیط پرواز در کلاس اکونومی با حدود قیمت 1 میلیون و 753 هزار تومان به فروش میرسد. همین پرواز در کلاس بیزینس این ایرلاین، با حدود قیمتی معادل 2 میلیون و 567 هزار تومان ارائه می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما تهران کیش چارتری   

قیمت بلیط هواپیمای تهران به کیش از نوع چارتری با قیمت سایر بلیط‌های هواپیما تهران کیش، تفاوتی ندارد. برای خرید بلیط چارتر کیش نیز باید مشابه بلیط معمولی عمل کنید با این تفاوت که در صفحه لیست رزرو بلیط، بلیط‌های موجود را به بلیط‌های چارتری محدود کرده و از بین آن‌ها خریداری کنید.

قیمت بلیط هواپیما تهران کیش رفت و برگشت

شما می‌توانید در صفحه اول وبسایت، نوع بلیط را از نوع رفت و برگشت انتخاب کنید. قیمت بلیط رفت و برگشت، با توجه به قیمت بلیط یک‌طرفه تعیین می‌شود و دو برابر آن خواهد بود. برای مثال این قیمت در کلاس بیزینس هواپیما تهران کیش، حدود 5 میلیون و 490 هزار تومان خواهد بود.

پرواز های پر تردد از تهران

 

پرواز های پر تردد به کیش

خرید بلیط هواپیما تهران کیش 

برای خرید بلیط کیش از تهران، ابتدا وارد سایت های تیکت شوید و سپس مراحل زیر را طی کنید.
مبدا تهران، مقصد کیش و تاریخ‌های رفت و برگشت و تعداد مسافران را وارد کنید.
روی دکمه جستجو کلیک کنید تا لیست بلیط‌های موجود نمایش داده شود.
 در قسمت سمت راست صفحه امکان تعیین بازه زمانی، نوع بلیط، کلاس پرواز، و ایرلاین‌های موجود را دارید.
 پس از اعمال محدودیت های دلخواه، بلیط‌های مورد نظر قابل مشاهده هستند. 
 با کلیک روی دکمه انتخاب بلیط به صفحه فرم اطلاعات وارد می‌شوید. 
 در این صفحه اطلاعات مورد نیاز از جمله نام و نام خانوادگی کد ملی، شماره تماس، و سایر اطلاعات خواسته شده را درج کنید.
 با کلیک روی دکمه مرحله بعد به صفحه پرداخت  منتقل خواهید شد.
پس از پرداخت، اطلاعات سفر قابل مشاهده خواهد بود و بلیت مورد نظر شما صادر می‌شود. 

خرید بلیط هواپیما تهران کیش چارتری

خرید بلیط چارتری هواپیما تهران کیش، در وب سایت های تیکت، به‌راحتی امکان‌پذیر است. برای انجام این کار پس از ورود به صفحه رزرو بلیط، در سمت راست صفحه، با انتخاب گزینه چارتری، در سمت چپ صفحه، بلیط‌های چارتری نمایش داده می‌شوند که شما می‌توانید از میان آن‌ها بلیط مورد نظر خود را انتخاب کنید. 

خرید بلیط هواپیما تهران کیش ارزان 

بلیط هواپیما تهران کیش در وب سایت های معتبر از جمله های تیکت، با قیمت مناسبی ارائه می‌شود. اما در مورد بلیط لحظه آخری تهران به کیش، هنگامی که تقاضا بیش‌تر از عرضه باشد بلیط با قیمت بالاتری به فروش می‌رسد. این در حالی است  که بلیط های لحظه آخری تهران قشم، هنگامی که درخواست کم‌تری داشته باشند با قیمت کم‌تری به فروش می‌رسند.

قوانین کنسلی بلیط هواپیما تهران کیش

قوانین کنسلی بلیط هواپیما تهران کیش، بسته به ایرلاین ارائه دهنده بلیط، متفاوت خواهد بود. اما در هر صورت پس از رزرو بلیط، در صورتی که از سفر به آن منصرف شده باشید؛ باید جریمه بپردازید. برای مثال در ایرلاین ماهان، کنسلی بلیط هواپیما تهران کیش، تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز، 30%، تا 3 ساعت قبل از پرواز 40% و 30 دقیقه قبل از پرواز به‌ بعد، 60 % جریمه خواهد داشت. از مهم‌ترین عواملی که روی قیمت جریمه تاثیر می‌گذارد؛ سیستمی یا چارتری بودن بلیط است که به‌طور معمول بلیط‌های چارتری، درصد جریمه بیش‌تری دارند.

 

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران کیش

بار مجار در پرواز تهران کیش چقدر است؟

بار مجاز در هواپیما تهران کیش شرکت‌های هواپیمایی  مختلف، متفاوت است. اما به‌طور معمول، میزان  بار مجاز برای کلاس‌های اکونومی حدود 20 کیلوگرم و برای کلاس‌های بیزینس  تا 30 کیلوگرم نیز می‌رسد.
 

بار دستی مجاز در پرواز تهران کیش چقدر است؟

چگونه بلیط لحظه آخری پرواز تهران کیش را بخریم؟

پرواز  هواپیما تهران کیش چقدر طول می‌کشد؟

قیمت بلیط هواپیما تهران کیش چگونه تعیین می‌شود؟

مدت زمان پرواز تهران کیش چقدر است؟

بلیط هواپیما تهران کیش در چه زمانی ارزان‌تر است؟