MILADکپی
رزرو بلیط پرواز از هر نقطه ایران به مشهد با تخفیف ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو بلیط هواپیما مشهد
MILADکپی
رزرو هتل با تخفیف 200 هزار تومانی ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو هتل های مشهد

بلیط هواپیما تهران اصفهان

مسافر

رزرو هتل های مشهد

بلیط هواپیما تهران اصفهان یکی از بلیط‌های موجود در سایت‌های تیکت است. که برای خرید این بلیط هواپیما در سایت ما باید در ابتدا تاریخ سفر را مشخص و سپس سایر مراحل را همچون وارد نمودن اطلاعات هویتی و پرداخت هزینه را انجام دهید، علاوه بر فرآیند سریع، در سایت فیلتر‌ها و آپشن‌های مختلفی وجود دارد، که با اعمال آن‌ها می‌توانید، بلیط را در نوع و قیمت مورد نظر خودتان خریداری کنید. قیمت بلیط‌های این مسیر به پارامتر‌های مختلفی بستگی دارد و در آذر سال 402 به طور تقریبی 1 میلیون و 200 هزار تومان برای بلیط سیستمی در کلاس اکونومی است. که در ادامه این پارامتر‌ها به همراه مراحل خرید و غیره برای شما شرح داده می‌شوند.

خرید بلیط هواپیما تهران اصفهان

برای خرید بلیط هواپیما تهران اصفهان در سایت ما بلافاصله پس از ورود، مبدا و مقصد شما به صورت خودکار به عنوان تهران و اصفهان انتخاب شده است. مابقی فرایندی که شما برای خرید باید انجام دهید به شرح زیر است: 

  • در همین صفحه ابتدایی تاریخ سفر خود را مشخص کنید. توجه داشته باشید که اگر نوع خاصی از بلیط را مد نظر دارید همچون بلیط‌های سیستمی، چارتری و لحظه آخری در همین قسمت می‌توانید با اعمال فیلتر بر نوع بلیط تنها همان بلیط را مشاهده کنید. 
  • پس از اعمال این اطلاعات به سایت اجازه دهید تا کلیه بلیط‌های موجود در مسیر پروازی تهران اصفهان را به شما نمایش دهد.
  • از بین بلیط‌های نمایش داده شده می‌توانید بلیط خود را انتخاب کنید، چنانچه بلیط مدنظر شما در میان بلیط‌های موجود نبود می‌توانید با مراجعه به تقویم نرخی، بلیط‌های ارائه شده برای تهران اصفهان را در سی روزه آینده به همراه کلیه اطلاعات و قیمت مشاهده و خریداری کنید.
  • بعد از انتخاب بلیط لازم است، که اطلاعات هویتی کاملی برای ثبت بلیط به نام شما، وارد کنید. اطلاعات خواسته شده را با دقت کامل ثبت و چک فرمایید، در صورت مغایرت اطلاعات هویتی، در زمان پرواز با مشکل مواجه خواهید شد.
  • مرحله آخر پرداخت هزینه بلیط هواپیما تهران اصفهان به صورت آنلاین است.

پس از پرداخت هزینه و کامل نمودن فرآیند خرید یک لینک تحت عنوان، لینک دانلود بلیط تهران اصفهان در اختیار شما قرار می‌گیرد. بهتر است با استفاده از لینک بلیط را دانلود و پرینت بگیرید و برای جلوگیری از مشکلات احتمالی در زمان پرواز با خود به همراه داشته باشید. فراموش نکنید، که در سایت ‌های تیکت می‌توانید بر قیمت بلیط‌ها، فیلتر اعمال کنید. 

قیمت بلیط هواپیما تهران اصفهان

قیمت بلیط هواپیما تهران اصفهان در هفته اول آذر ماه سال 1402 در حدود 1 میلیون و 258 هزار تومان برای کلاس اکونومی و نوع سیستمی است، البته این قیمت بر اساس پارامتر‌های مختلفی تعیین می‌گردد و کاملاً متغییر است. نوع بلیط، که می‌تواند چارتری، سیستمی و لحظه آخر باشد یکی از اصلی‌ترین پارامتر‌های تعیین قیمت بلیط است. 

کلاس پروازی و شرکت هواپیمایی دو پارامتر دیگر تعیین‌کننده قیمت بلیط هستند، که هر کدام وابسته به امکاناتی که برای مسافرین ارائه می‌دهند، تعیین قیمت می‌شوند. توجه داشته باشید که شرایط و بازه زمانی باعث کاهش و افزایش قیمت می‌شود، برای مثال در پیک مسافرت‌ها قیمت بلیط تهران اصفهان معمولاً افزایش می‌یابد. 

‌قیمت پرواز تهران اصفهان ماهان

قیمت پرواز تهران اصفهان در شرکت هواپیمایی ماهان در هفته پایانی آذر ماه سال 1402 در کلاس اکونومی، نوع سیستمی در حدود 973 هزار و 800 تومان است. این قیمت برای کلاس‌های بیزینس و بلیط‌های غیر از نوع سیستمی متفاوت است. برای خرید و اطلاع از قیمت پرواز اصفهان ماهان در سایت ما کافی است، در زمان اعمال فیلتر، فیلتر ایرلاین را بر روی شرکت هواپیمایی ماهان تنظیم کنید.

قیمت پرواز تهران اصفهان ایران ایر

به طور تقریبی قیمت پرواز تهران اصفهان ایران ایر، 1 میلیون و 552 تومان برای کلاس بیزینس در نوع بلیط‌های سیستمی است؛ البته این قیمت برای هفته دوم آذر ماه در سال 1402 هست. شما می‌توانید، بلیط این مسیر را از شرکت ایران ایر با اعمال فیلتر ایرلاین بر روی نام این شرکت در سایت‌های تیکت خریداری کنید. 

بلیط هواپیما تهران اصفهان چارتر

بلیط هواپیما تهران اصفهان چارتر را با اعمال فیلتر نوع بلیط بر روی چارتر در سایت ‌های تیکت تنها در چند دقیقه می‌توانید خریداری کنید. اگر در رابطه با اعمال فیلتر‌ها سؤال دارید، می‌توانید با تماس با تیم پشتیبانی 24 ساعته سایت ما، سؤالات خود را بپرسید و حتی به طور کامل در مورد فرآیند خرید سؤال کنید. توجه داشته باشید، که قیمت بلیط‌های چارتری تهران اصفهان توسط شرکت چارتر‌کننده تعیین می‌گردد و وابسته به شرایط متغییر است. در زمان خرید بلیط‌ چارتر به قوانین درج شده در قسمت اطلاعات بلیط به طور ویژه توجه داشته باشید، برخی از این بلیط‌ها قابلیت استرداد ندارند. 

بلیط هواپیما تهران اصفهان ارزان

بلیط هواپیما تهران اصفهان در سایت ما با کمترین قیمت نسبت به سایر مجموعه‌ها به فروش می‌رسد. علاوه بر این موضوع در سایت‌ های تیکت می‌توانید بر قیمت بلیط تهران اصفهان، فیلتر اعمال کنید و بلیط را در قیمت متناسب با هزینه‌ای که مدنظر دارید خریداری کنید. وجود تقویم نرخی در سایت ما باعث شده تا شما بتوانید بلیط‌های این مسیر را تا 30 روزه آینده به همراه قیمت مشاهده و ارزان‌ترین بلیط را رزرو کنید. به طور کلی در روز‌های اواسط هفته و شرایط آب و هوایی خاص برای مثال روز‌های گرم تابستان و سرد زمستان نیز می‌توانید بلیط هواپیما ارزان را پیدا کنید. 

بلیط هواپیما تهران به اصفهان رفت و برگشت

قیمت بلیط هواپیما تهران به اصفهان به صورت دو طرفه در هفته ابتدایی آذر ماه در حدود 2 میلیون و 400 هزار تومان برای بلیط‌های اکونومی سیستمی می‌شود. این قیمت متغیر است و به شرایط مختلفی بستگی دارد؛ اما ارزان‌ترین قیمت را در سایت ما می‌توانید بیابید. برای خرید بلیط هواپیما تهران به اصفهان رفت و برگشت لازم است در زمان ورود به سایت، گزینه بلیط دو طرفه را فعال کنید، سپس سایر فرآیند خرید را مطابق با آنچه در قبل اعلام شده، انجام دهید. 

اطلاعات پرواز هواپیما تهران اصفهان

مسیر پروازی تهران اصفهان در حدود 330 کیلومتر است، که به طور کلی 60 دقیقه زمان می‌برد. از دیگر اطلاعات پرواز تهران اصفهان باید به میزان بار مجاز بپردازیم؛ اما همانطور که می‌دانید، مقدار بار مجاز در سفر‌ها به شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی بستگی دارد، پس نمی‌توان مقدار دقیقی برای آن اعلام کرد؛ ولی به طور معمول میزان بار مجاز در این مسیر برای کلاس‌های اکونومی بین 15 تا 25 کیلوگرم است. در مسیر تهران اصفهان همه روزه پرواز موجود هست. 

اطلاعات فرودگاه اصفهان

فرودگاه اصفهان یک ترمینال برای پرواز‌های داخلی دارد، به طور کلی این فرودگاه دارای دو ترمینال است که ترمینال دیگر به پرواز‌های خارجی اختصاص دارد. دیگر اطلاعات این مجموعه به شرح زیر است:

آدرس فرودگاه اصفهاناستان اصفهان، بزرگراه چمران فرودگاه بین‌المللی اصفهان
فاصله فرودگاه اصفهان تا مرکز شهرتقریباً 30 کیلومتر

اطلاعات فرودگاه تهران

فرودگاه مهرآباد در شهر تهران به سفر‌های داخلی اختصاص دارد، این فرودگاه مجهز به 6 ترمینال است، که یک مورد آن برای سفر حجاج و 5 مورد دیگر برای سفر‌های داخلی است. ترمینال 1 برای ورود و خروج پرواز‌های شرکت‌های هواپیمایی زاگرس، وارش و چابهار هست و ترمینال 2 برای شرکت هواپیمایی معراج و ترمینال 6 برای ورودی و ترمینال 4 برای خروجی شرکت هواپیمایی کاسپین است. اطلاعات فرودگاه تهران به شرح زیر است:

آدرس فرودگاه تهرانمیدان آزادی، خیابان معراج
فاصله فرودگاه تا مرکز تهرانحدوداً 6 کیلومتر

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران اصفهان

در چه روز‌های پرواز تهران اصفهان موجود است؟

در تمامی روز‌های هفته برای مسیر هوایی تهران اصفهان پرواز وجود دارد، به جز در موارد خاص جوی و غیره.

قیمت بلیط هواپیما تهران اصفهان به چه پارامتر‌هایی بستگی دارد؟

برای کنسلی بلیط هواپیما تهران اصفهان چه اقداماتی باید انجام داد؟

بلیط هواپیما تهران اصفهان را چگونه می‌توان ارزان‌تر خرید؟