MILADکپی
رزرو بلیط پرواز از هر نقطه ایران به مشهد با تخفیف ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو بلیط هواپیما مشهد
MILADکپی
رزرو هتل با تخفیف 200 هزار تومانی ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو هتل های مشهد

بلیط هواپیما تهران شیراز

مسافر

رزرو هتل های مشهد

در آبان ماه سال 1402، بلیط هواپیما تهران شیراز در کلاس معمولی (اکونومی)، با قیمتی حدود 1 میلیون و 682‌ هزار تومان به فروش می‌رسد. شما می‌توانید این بلیط را از سایت‌های معتبر مانند های تیکت، خریداری کنید. برای انجام این کار، کافی است در صفحه نخست وبسایت، مبدا تهران و مقصد شیراز را انتخاب کنید. پس از کلیک روی دکمه جست و جو، انواع بلیط ارائه شده در روز تعیین شده را مشاهده کنید. در ادامه نحوه رزرو بلیط هواپیما، استرداد و قیمت آن در کلاس‌های متفاوت را بررسی می‌کنیم. 

رزرو بلیط هواپیما تهران شیراز

رزرو بلیط هواپیما تهران شیراز در های تیکت، ساده‌تر از چیزی است که فکر می‌کنید؛ برای انجام این کار مراحل زیر را طی کنید:

 • در صفحه اصلی نوع بلیط درخواستی (یک‌طرفه، دوطرفه)، شهر مبدا، شهر مقصد، تاریخ رفت و برگشت و تعداد مسافران را وارد کنید.
   روی دکمه جستجو کلیک کنید تا بتوانید لیست بلیط‌ها را مشاهده کنید. 
  در قسمت سمت راست صفحه، امکان تعیین بازه زمانی بر اساس ساعت، فیلتر کردن نوع بلیط، کلاس پرواز و شرکت هواپیمایی وجود دارد؛ که می‌توانید تنظیمات دلخواه را روی آن اعمال کنید.
  از لیست بلیط‌های تهران شیراز، بلیط مورد نظر خود را انتخاب کنید. 
  در صورت وجود تخفیف، کد تخفیف را کپی کرده و روی دکمه انتخاب بلیط کلیک کنید.
  در صفحه‌ای که باز می‌شود اطلاعات مسافر، از جمله نام، نام خانوادگی، کدملی، شماره تماس و غیره را وارد کنید.
   روی گزینه مرحله بعد کلیک کنید تا به صفحه پرداخت منتقل شوید. 
   پس از پرداخت، بلیط شما رزرو و اطلاعات سفر شما صادر می‌شود. 

بلیط هواپیما تهران شیراز چارتر

برای رزرو بلیط‌ چارتر تهران به شیراز، مراحل 1 و 2 رزرو بلیط را انجام دهید. 

 • در صفحه خرید بلیط، در سمت راست صفحه، گزینه بلیط چارتری را انتخاب کنید.
  در سمت چپ صفحه تمام بلیط‌های چارتری نمایش داده می‌شوند.
  اکنون می‌توانید ادامه روند رزرو را مطابق بلیط معمولی طی کنید. 

 قیمت بلیط هواپیما تهران شیراز 

قیمت بلیط هواپیما تهران شیراز، در آبان ماه سال 1402 در کلاس اکونومی حدود 1 میلیون و 326 هزار تومان است. قیمت بلیط با همین مبدا و مقصد، در کلاس بیزینس، با قیمتی حدود 2 میلیون و 155 هزار تومان محاسبه می‌شود. اگر قصد خرید بلیط با هر یک از این کلاس‌ها را دارید؛ کافی است که در قسمت رزرو بلیط و نوع کلاس پرواز، از بین کلاس بیزینس و چارتری، یک گزینه را انتخاب کنید تا بلیط‌های مربوط به آن نمایش داده شوند.  

قیمت بلیط هواپیما تهران شیراز ایران ایر 

قیمت بلیط هواپیما تهران شیراز ایران ایر، در کلاس اکونومی حدود 1 میلیون و 255 و در کلاس بیزینس با حدود 2 میلیون و 155 هزار تومان است. بلیط هواپیما ایران ایر نیز در کنار سایر ایرلاین‌ها در وبسایت های تیکت ارائه می‌شود. در صفحه رزرو بلیط و در لیست بلیط‌ها به‌راحتی می‌توانید پروازهای موجود در این ایرلاین را مشاهده و رزرو کنید. 

قیمت بلیط هواپیما تهران شیراز ماهان

قیمت بلیط هواپیما تهران شیراز ماهان، در کلاس بیزینس با حدود 2 میلیون و 155 هزار تومان و در کلاس اکونومی حدود 1 میلیون و 255 هزار تومان است. ایرلاین هواپیما تهران شیراز ماهان، از جمله بهترین ایرلاین‌هایی است که در وبسایت های تیکت نیز می‌توانید بلیط آن را خریداری کنید. برای خرید بلیط از این ایرلاین، کافی است در صفحه رزرو بلیط، شرکت هواپیمایی ماهان را انتخاب کرده و در سمت چپ صفحه، بلیط‌های مربوط به این شرکت را مشاهده کنید.

قیمت بلیط هواپیما تهران شیراز رفت و برگشت 

قیمت بلیط هواپیما تهران شیراز، به‌صورت رفت و برگشت، بستگی به قیمت همان بلیط به‌صورت یک طرفه دارد. در سفرهای رفت و برگشت، قیمت اصلی دوبرابر خواهد شد.. لازم به‌ذکر است که تخفیفی شامل بلیط‌های دو طرفه نمی‌شود و مسافر باید هزینه هر دو بلیط را به‌صورت کامل بپردازد. برای مثال قیمت بلیط هواپیما تهران شیراز رفت و برگشت، در کلاس اکونومی با قیمت 2 میلیون و 500 هزار تومان  و در کلاس بیزینس با قیمت 4 میلیون و 310 هزار تومان ارائه خواهد شد.  

ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما تهران شیراز 

اگر به دنبال ارزان‌ترین بلیط‌ هواپیما با مبدا تهران و مقصد شیراز هستید؛ های‌تیکت با قیمت مناسب و تخفیفات عالی، این بلیط‌ها را به شما ارائه می‌دهد. رزرو بلیط هواپیما تهران شیراز لحظه آخری، می‌تواند انتخاب خوبی باشد. بلیط‌ لحظه آخری به‌طور معمول در دو نوع کنسلی و چارتری ارائه می‌شوند که بسته به ایرلاین ارائه دهنده و نوع بلیط، قیمت متفاوتی خواهند داشت.رزرو بلیط کنسلی هواپیما تهران شیراز نیز در وبسایت ما امکان پذیر است.

استرداد بلیط هواپیما تهران شیراز

برای کنسل کردن بلیط، کافی است یک تیکت با عنوان لغو و یا کنسل کردن بلیط، به همراه اطلاعات درج شده روی بلیط برای پشتیبانی سایت ارسال کنید. همچنین می‌توانید با شماره  تلفن 05134042  تماس حاصل نمایید و از پشتیبان درخواست لغو بلیط را داشته باشید. لازم است بدانید که ایرلاین‌های متفاوت، جریمه‌های متفاوتی برای لغو بلیط در نظر گرفته‌اند که برای بررسی آن‌ها لازم است به وبسایت آن‌ها مراجعه کنید.

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران شیراز

پرواز تهران به شیراز چقدر طول می‌کشد؟

پرواز تهران از 1 ساعت و 10 دقیقه تا 1 ساعت و نیم، بسته به نوع هواپیما ممکن است طول بکشد.


 

جریمه کنسلی پرواز تهران به شیراز چقدر است؟

برای خرید بلیط ارزان تهران شیراز چه باید کرد؟

قیمت بلیط هواپیما تهران شیراز چقدر است؟

چگونه بلیط هواپیما تهران شیراز را رزرو کنیم؟