MILADکپی
رزرو بلیط پرواز از هر نقطه ایران به مشهد با تخفیف ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو بلیط هواپیما مشهد
MILADکپی
رزرو هتل با تخفیف 200 هزار تومانی ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو هتل های مشهد

بلیط هواپیما مشهد تهران

مسافر

رزرو هتل های مشهد

برای خرید بلیط هواپیما مشهد تهران، کافی است در صفحه رزرو بلیط، مبدا مشهد و مقصد تهران را انتخاب کنید و پس از جستجو و ورود به صفحه رزرو بلیط، بلیت مورد نظر خود را با ساعت پرواز و قیمت مدنظر انتخاب کنید. در صفحه‌ای که نمایش داده می‌شود اطلاعات خواسته شده را وارد کنید و پس از ثبت، هزینه مورد نیاز را بپردازید.  هزینه بلیط هواپیما مشهد تهران  در کلاس اکونومی، حدود 1 میلیون و 314 هزار تومان است. در ادامه به سوالات شما درباره چگونگی رزرو بلیط، قوانین استرداد، میزان بار مجاز و غیره پاسخ می‌دهیم. شما می‌توانید بلیت‌های هواپیمایی خود را  در سایت‌ های تیکت، مشاهده و خریداری کنید.

قیمت بلیط هواپیما مشهد تهران

موارد زیادی بر قیمت بلیط هواپیما مشهد تهران، تاثیر می‌گذارند. از فصول مختلف گرفته، تا ایرلاینی که برای مسافرت خود انتخاب می‌کنید یا کلاس هواپیمایی که در نظر گرفته‌اید؛ همگی می‌توانند قیمت بلیط هواپیما را دستخوش تغییر کنند. اما به‌طور کلی در آبان سال 1402، بلیط هواپیما در کلاس‌ها و ایرلاین‌های متفاوت، حدود 1 میلیون و 314 تا 3 میلیون و 534 هزار تومان است. شما می‌توانید در همین صفحه، بلیط هواپیما ارزان ایرلاین‌های مختلف و با قیمت‌های متفاوت را مشاهده کنید.

قیمت بلیط هواپیما مشهد تهران ایران ایر

بلیط هواپیما مشهد تهران ایران ایر، در آبان ماه سال 1402 چیزی حدود 1 میلیون و 314 هزارتومان در کلاس اکونومی و حدود 2 میلیون و 98 هزار تومان در کلاس بیزینس به فروش می‌رسد. شما می‌توانید در وبسایت های تیکت، در قسمت رزرو بلیط، قیمت بلیط‌های هواپیما مشهد تهران را با  به‌صورت روزانه و دقیق مشاهده کنید. همچنین از قسمت شرکت هواپیمایی می توانید با انتخاب ایران ایر، تنها بلیط هواپیما ایران ایر را مشاهده کنید.

قیمت بلیط هواپیما مشهد تهران ماهان

قیمت بلیط هواپیما مشهد تهران از نوع  کلاس اکونومی، در آبان ماه سال 1402، حدود 1 میلیون و 314 هزار تومان و در نوع بیزینس، حدود 3 میلیون و 534 هزار تومان است. شما می‌توانید بلیط هواپیما ماهان مشهد تهران را در وبسایت ما مشاهده کرده و پس از مقایسه با سایر بلیط‌های موجود در وبسایت خریداری کنید.

خرید بلیط هواپیما مشهد تهران 

برای خرید بلیط هواپیما تهران از مشهد علاوه بر مراجعه حضوری به باجه‌های خرید بلیط، می‌توانید از طریق وبسایت‌‌های معتبر از جمله های‌تیکت اقدام کنید. مراحل انجام این کار به‌صورت زیر است. 

  1. در صفحه اصلی مبدا مشهد و مقصد، تاریخ رفت و برگشت و تعداد مسافران را تعیین کنید 
  2. در انتها گزینه جست و جو را بفشارید.
  3. سپس پروازهای مشهد به تهران، به صورت لیست در اختیار شما قرار خواهد گرفت. 
  4. در سطر هر لیست به ترتیب ایرلاین ارائه دهنده پرواز، زمان پرواز، نوع پرواز، قوانین کنسلی، ظرفیت، قیمت و دکمه انتخاب بلیط قرار داده شده است. 
  5. روی دکمه انتخاب بلیط، کلیک کنید.
  6. اطلاعات خواسته شده از جمله نام و نام خانوادگی و شماره ملی را وارد کرده و گزینه مرحله بعد را انتخاب کنید تا به صفحه پرداخت منتقل شوید.
  7. با پرداخت هزینه، بلیط مورد نظر رزرو خواهد شد و اطلاعات رزرو بلیط در اختیارتان قرار می‌گیرد.

بلیط هواپیما مشهد تهران رفت و برگشت

اگر قصد خرید بلیط هواپیما مشهد تهران به‌صورت رفت و برگشت دارید؛ کافی است در صفحه اصلی وب سایت، در قسمت بلیط یک طرفه و دو طرفه، گزینه دو طرفه را انتخاب کنید. سپس مبدا، مقصد و تاریخ رفت و برگشت را تعیین کنید و در انتها پرواز مورد نظر را  جست‌و‌جو کنید.

رزرو بلیط هواپیما مشهد تهران فرست کلاس 

بلیط هواپیما مشهد تهران به‌صورت فرست کلاس، در هیچ یک از ایرلاین‌های پرواز مشهد به تهران یا بالعکس ارائه نمی‌شود. مسافران می‌توانند  پرواز خود را از میان پروازهای ارائه  شده در کلاس‌های اکونومی و بیزینس انتخاب کنند. برای انجام این کار  در صفحه لیست پروازهای مشهد به تهران و در قسمت راست صفحه، گزینه اکونومی یا بیزینس را انتخاب کنید تا بلیط‌های مربوطه نمایش داده شود.  

رزرو بلیط چارتر مشهد تهران

بلیط چارتر مشهد تهران، در ایرلاین‌های مختلف و مانند بلیت‌های معمولی، ارائه می‌شود؛ اما باید به موقع نسبت به رزرو آن اقدام کنید. برای انجام این کار مراحل زیر را طی کنید.

  1. در انتهای صفحه اصلی، بلیط چارتر را انتخاب کنید.
  2.  سپس با انتخاب مبدا مشهد و مقصد تهران و انتخاب تارخ پرواز، بلیط‌های چارتری ارائه شده توسط ایرلاین‌های متفاوت را مشاهده خواهید کرد.
  3. حالا می‌توانید ادامه فرآیند رزرو را طی کنید. 

بلیط هواپیما مشهد تهران لحظه آخری

بلیط لحظه آخری پرواز مشهد تهران، طرفداران زیادی دارد و به همین نسبت به ‌وفور به فروش می‌رسد. به‌طور کلی بلیط‌های لحظه آخری که در وبسایت ما به فروش می‌رسند در دو نوع کنسلی یا چارتری ارائه می‌شوند که بسته به ایرلاین ارائه دهنده و کلاس بلیط با قیمت متفاوتی قابل خریداری هستند.

ایرلاین های معتبر برای خرید بلیط مشهد تهران 

ایرلاین‌های مختلف با دارا بودن پروازهای مشهد به تهران یا بالعکس، بلیط هواپیما مشهد تهران، را ارائه می‌دهند. اما ایران تور، تابان، کاسپین، وارش، سپهران، قشم ایر و غیره از جمله مهم‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌هایی پرواز مشهد تهران هستند. هر یک از این ایرلاین‌ها، ممکن است رزرو صندلی را با کلاس مختلفی ارائه دهند؛ از این رو بهتر است در هنگام رزرو بلیط، به نوع کلاس هریک دقت کنید. 

استرداد بلیط هواپیما مشهد تهران

کنسلی بلیط هواپیما مشهد تهران با توجه به نوع بلیط، ایرلاین برگزار کننده، شرایط نرخی و زمان استرداد متفاوت خواهد بود. در صورتی که از سایت های تیکت، بلیط هواپیما مشهد تهران خریداری کرده‌اید؛ می‌توانید به‌راحتی آن را کنسل کنید؛ در این صورت بازهم قوانین کنسل شامل حالتان می‌شود. کافی است با پشتیبانی  با شماره تلفن 05134042 تماس حاصل نمایید یا در قسمت تیکت، پیامی با عنوان کنسلی سفر ارسال کنید. شما در سایت های تیکت می‌توانید، بلیط‌های کنسلی از ایرلاین‌های متفاوت را با قیمتی مناسب خریداری کنید.

میزان بار مجاز در پرواز مشهد به تهران

میزان بار مجاز در پروازهای مشهد به تهران، حدود 20 تا 30 کیلوگرم بوده و 5 کیلوگرم بار دستی است.  به طور کلی میزان بار مشهد به تهران، به دلیل داخلی بودن سفر، از قوانین سفرهای داخلی برای هر ایرلاین پیروی می‌کند.

جریمه اضافه‌ بار در سفر مشهد تهران

جریمه اضافه بار در سفرهای مشهد تهران، با توجه به میزان بار اضافه مسافر سنجیده می‌شود. به این صورت که با به همراه داشتن هر کیلوگرم بار، 1 درصد از هزینه بلیط، به هزینه سفر شما افزوده می‌شود. یا برای مثال اگر حدود 5 کیلوگرم اضافه‌بار داشته باشید؛ باید 5 درصد قیمت بلیطی که تهیه کرده‌اید هزینه بپردازید.

سوالات متداول بلیط هواپیما مشهد تهران

قیمت بلیط هواپیما مشهد تهران چقدر است؟

 قیمت بلیط هواپیما مشهد تهران، به عوامل مختلفی مثل کلاس، زمان و ایرلاین پرواز بستگی دارد.


 

میزان بار مجاز در سفر با هواپیما مشهد تهران چقدر است؟

چگونه می‌توان بلیط هواپیما مشهد تهران را کنسل کرد؟

جریمه کنسلی بلیط هواپیما مشهد تهران چقدر است؟

چگونه بلیط هواپیما مشهد تهران را بخرم؟