H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما تهران تبریز

مسافر

بلیط هواپیما تهران تبریز را می‌توانید در طی یک پروسه بسیار آسان در کم‌ترین زمان ممکن از سایت ‌های تیکت خریداری کنید. در سایت ما فیلتر‌ها و آپشن‌های مختلفی برای خرید بلیط وجود دارد، که عبارت اند از فیلتر برای قیمت، نوع بلیط، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی. توجه داشته باشید که برای خرید در ابتدا باید تاریخ سفر را مشخص کنید و سپس فیلتر را انتخاب کنید. قیمت بلیط تهران تبریز به پارامتر‌های مختلفی بستگی دارد و نمی‌توان قیمتی ثابتی برای آن اعلام کرد. در ادامه فرآیند خرید، قیمت و تمامی موارد مرتبط با بلیط هواپیما در مسیر تهران تبریز برای شما به طور کامل شرح داده خواهد شد.

رزرو بلیط هواپیما تهران تبریز

برای رزرو بلیط هواپیما تهران تبریز در سایت ما لازم است تا فرآیند زیر را به دقت انجام دهید:

  • در همین صفحه باز شده بخشی تحت عنوان تاریخ سفر وجود دارد، در این قسمت شما باید زمان پرواز خود را مشخص کنید، چنانچه قصد دارید برای سفر بلیط رفت و برگشت را همزمان خریداری نمایید، لازم که در همین بخش گزینه بلیط دو طرفه را فعال و سپس تاریخ برگشت خود را نیز مشخص کنید.
  • اگر نوع خاصی از بلیط (چارتری، سیستمی و لحظه آخری) را در نظر دارید، در این بخش باید فیلتر نوع بلیط را اعمال کنید. سپس به سایت اجازه دهید تا تمامی بلیط‌های موجود در مسیر تهران تبریز را بر اساس نوع انتخابی به شما نمایش دهد. 
  • پس از نمایش بلیط‌های موجود شما می‌توانید از بین آن‌ها بلیط مد نظر خود را انتخاب کنید، چنانچه بلیط‌های نمایش داده شده مورد نظر شما نیستند، می‌توانید به تقویم نرخی موجود در سایت مراجعه کنید و تمامی بلیط‌های ارائه شده در مسیر تهران تبریز را تا سی روز آینده مشاهده و در صورت تمایل انتخاب کنید. 
  • بعد از انتخاب بلیط باید در صفحه پیش رو، اطلاعات شخصی خواسته شده، که شامل اطلاعات هویتی می‌شود، را با دقت وارد کنید.
  • در این مرحله هزینه بلیط خود را از طریق آنلاین پرداخت کنید.
  • بعد از پرداخت لینکی با عنوان دانلود بلیط تهران تبریز در اختیار شما قرار می‌گیرد. 

چند نکته در رابطه با رزرو بلیط هواپیما تهران تبریز وجود دارد، که بهتر است آن‌ها را رعایت کنید، این نکات عبارتند از: حتماً قبل از ورود به مرحله پرداخت، صحت و درستی مراحل قبل را چک کنید. توجه داشته باشید که علاوه بر نوع بلیط برای قیمت هم می‌توانید فیلتر اعمال کنید. توصیه دیگر ما در سایت‌ های تیکت به شما این است، بلیط خود را از طریق لینک مربوطه، دانلود و پرینت کنید و در زمان پرواز تهران تبریز به همراه داشته باشید. 

بلیط هواپیما تهران تبریز ماهان

قیمت بلیط هواپیما تهران تبریز در شرکت هواپیمایی ماهان در ابتدای هفته دوم آذر ماه سال 1402 در حدود 1 میلیون و 139 هزار تومان است، البته این قیمت برای بلیط‌های سیستمی از نوع اکونومی هست. برای خرید بلیط هواپیما تهران تبریز ماهان در سایت ما باید در طی فرآیند خرید، فیلتر ایرلاین را بر روی شرکت هواپیمایی ماهان تنظیم کنید. با فیلتر ایرلاین ماهان، سایت تنها بلیط‌های این شرکت را در بازه انتخابی شما نمایش می‌دهد. 

پرواز تهران تبریز ایران ایر

در حال حاضر بلیطی از جانب ایرلایت ایران ایر برای این مسیر در دسترس نیست. مشاهده پرواز‌های تهران تبریز در شرکت هواپیمایی ایران ایر با اعمال فیلتر در سایت‌های تیکت در کمترین زمان ممکن امکان‌پذیر است. برای نمایش پرواز تهران تبریز ایران ایر می‌توانید فیلتر مربوطه را بر روی شرکت هواپیمایی ایران ایر اعمال و در بازه انتخابی بلیط‌های این شرکت را در مسیر تهران تبریز ببینید، یا با مراجعه به تقویم نرخی بلیط‌های ارائه شده توسط ایران ایر را تا 30 روزه آینده بازدید و حتی خریداری کنید. 

قیمت بلیط هواپیما تهران به تبریز

از قیمت بلیط هواپیما تهران به تبریز در هفته ابتدایی آذر ماه در سال 1402 باید به بازه 1 میلیون 139 هزار تومان تا 4 میلیون تومان برای کلاس‌های پروازی اکونومی و بیزینس و انواع بلیط‌ها اشاره کنیم. قیمت بلیط هواپیما در این مسیر کاملاً متغییر است و این عدم ثبات و تفاوت در قیمت، از پارامتر‌های مختلفی اعم از موارد زیر نشات می‌گیرد:

  • کلاس پروازی
  • شرکت هواپیمایی
  • شرایط
  • بازه سفر

توجه داشته باشید که شما در سایت ما می‌توانید بلیط هواپیما تهران تبریز را با مناسب‌ترین قیمت خریداری کنید و حتی می‌توانید خرید را با اعمال فیلتر قیمت و مراجعه به تقویم نرخی 30 روزه، با قیمت مدنظرتان انجام دهید. 

قیمت بلیط هواپیما تهران به تبریز رفت و برگشت

قیمت بلیط هواپیما تهران به تبریز رفت و برگشت به پارامتر‌های مختلفی بستگی دارد؛ اما به طور میانگین قیمت این بلیط تقریباً از 2 میلیون و 300 هزار تومان شروع می‌شود و تا حدود 8 میلیون تومان موجود است، توجه داشته باشید که قیمت‌های اعلام شده میانگینی از قیمت سایر ایرلاین‌ها در تاریخ 1 تا 7 آذر ماه در سال 1402 هست و برای بلیط‌های سیستمی از کلاس‌های پروازی بیزینس به ثبت رسیده است. برای خرید بلیط رفت و برگشت در این مسیر تنها کافی است در صفحه ابتدایی خرید، گزینه بلیط دو طرفه را فعال کنید. 

قیمت بلیط هواپیما تهران تبریز ایران ایر تور

از قیمت بلیط تهران تبریز ایران ایر تور در هفته ابتدایی آذر ماه سال 1402 باید به مبلغ 3 میلیون و 900 هزار تومان برای کلاس پروازی بیزینس و نوع سیستمی اشاره کنیم. بلیط‌های این مجموعه در سایت‌ های تیکت با اعمال فیلتر ایرلاین بر روی شرکت هواپیمایی ایر تور قابل خریداری است. این فرآیند را پیش از نمایش بلیط‌ها یا پس از آن می‌توانید انجام دهید. 

بلیط هواپیما تهران به تبریز ارزان

همانطور که مطلع هستید، قیمت بلیط هواپیما تهران تبریز به پارامتر‌های مختلفی بستگی دارد؛ اما برای خرید بلیط هواپیما ارزان می‌توانید از تقویم نرخی سی روزه کمک بگیرید، یا در ایام هفته و زمان‌هایی که مسافرت‌ها کم می‌شود، آن را عموماً با جستجو بین بلیط‌های چارتری و لحظه آخری پیدا کنید. به طور معمول بلیط‌های چارتری و لحظه آخری، بلیط‌های ارزانی هستند؛ اما این مورد ثابت نیست و در برخی از شرایط ممکن است، با عکس این موضوع مواجه شوید. 

بلیط هواپیما تهران تبریز لحظه آخری

بلیط هواپیما تهران تبریز لحظه آخری، نوعی از بلیط در این مسیر است، که بعد از نمایش بلیط‌های چارتری می‌توانید بین موارد نمایش داده شده به دنبال بلیط لحظه آخری باشید. توجه داشته باشید که بلیط‌ لحظه آخری تهران تبریز عموماً در ساعات پایانی نزدیک به پرواز ارائه می‌شوند و وابسته به شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی دارای قوانین خاصی هستند، که در سایت ما در بخش اطلاعات پرواز تمامی این موارد به طور کامل درج شده است. 

بلیط هواپیما تهران تبریز چارتر

برای خرید بلیط‌های چارتری که توسط شرکت‌های چارتر‌کننده به فروش می‌رسند، باید در زمان خرید و انتخاب فیلتر برای نوع بلیط، فیلتر بلیط چارتری را اعمال نمایید. بلیط‌ چارتر متناسب با شرایط و پارامتر‌های موجود دارای قوانین و قیمت متفاوتی است، در زمان خرید بلیط هواپیما تهران تبریز چارتر به قوانین توجه ویژه‌ای داشته باشید، برخی از این نوع بلیط‌ها قابلیت استرداد ندارند. 

اطلاعات پرواز تهران تبریز 

مدت زمان پرواز این مسیر در حدود 90 دقیقه بوده و فاصله هوایی این مسیر تقریباً 528 کیلومتر هست. میزان بار مجاز در پرواز‌های تهران تبریز به شرکت هواپیمایی، کلاس پروازی و غیره بستگی دارد؛ اما به طور کلی این میزان ما بین 23 تا 30 کیلومتر است. 

اطلاعات فرودگاه تهران

از دو فرودگاه شهر تهران، فرودگاه مهرآباد با 6 ترمینال به پرواز‌های داخلی اختصاص دارد؛ البته تنها 5 ترمینال از این 6 ترمینال برای پرواز‌های داخلی است. جدول زیر اطلاعاتی کلی‌تر از ترمینال‌های فرودگاه این شهر هست:

شرکت هواپیمایی

ترمینال 1

ترمینال 2

ترمینال 4

ترمینال 6

ایرلاین زاگرس

ورودی و خروجی

 

 

 

ایرلاین چابهار

ورودی و خروجی

 

 

 

ایرلاین معراج

 

ورودی و خروجی

 

 

ایرلاین کاسپین

 

 

خروجی

ورودی

ایرلاین وارش

ورودی و خروجی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فاصله فرودگاه مهرآباد تا مرکز تهران در حدود 6 کیلومتر هست. 

آدرس فرودگاه تهران: میدان آزادی، خیابان معراج.

اطلاعات فرودگاه تبریز

از اطلاعات فرودگاه تبریز باید به 2 ترمینال این مجموعه اشاره کنیم، که یکی از این دو ترمینال به پرواز‌های داخلی اختصاص دارد. ترمینال تبریز در فاصله 9 کیلومتری مرکز شهر واقع شده است. 

آدرس فرودگاه تبریز: بلوار شهید بابایی، میدان آذربایجان.

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران تبریز

بلیط هواپیما تهران تبریز چه قیمتی دارد؟

قیمت بلیط‌های این مسیر ثابت نیست و به پارامتر‌های مختلفی نظیر: ایرلاین، تاریخ سفر، نوع بلیط و غیره بستگی دارد.

بلیط هواپیما تهران تبریز را در چه بازه‌ای می‌توان ارزان‌تر خرید؟

برای استرداد بلیط هواپیما تهران تبریز باید چه کاری انجام داد؟