H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما تهران بیرجند

مسافر

خرید بلیط هواپیما تهران بیرجند در سایت های تیکت با یک پروسه آسان امکان پذیر است. برای خرید شما باید ابتدا تهران و بیرجند را به عنوان مبدا و مقصد وارد کنید . سپس به ثبت تاریخ، انتخاب بلیط، وارد کردن اطلاعات هویتی و پرداخت هزینه بپردازید. قیمت این بلیط برای زمستان سال 1402، 1میلیون و 400 هزار تومان است. در طی خرید از سایت ما می‌توانید مشکلات و سوالاتتان را از تیم پشتیبانی 24 ساعته مجموعه ما بپرسید. برای این کار باید از طریق تماس تلفنی یا ارسال تیکت در سایت اقدام کنید. 

خرید بلیط هواپیما تهران بیرجند

برای خرید بلیط هواپیما در این مسیر از های تیکت باید پس از انتخاب مبدا و مقصد به عنوان تهران و بیرجند مراحل زیر را طی کنید:

  • تاریخ سفر به بیرجند را در فضای مشخص شده وارد کنید.
  • در صفحه باز شده به انتخاب بلیط هواپیما بپردازید، اگر گزینه‌های نمایش داده شده با شرایطتان مطابقت نداشت به صفحه تقویم نرخی 30 روزه مراجعه کنید. در تقویم نرخی 30 روزه می‌توانید تمامی بلیط‌های ماه آینده برای مسیر تهران بیرجند را مشاهده و خریداری نمایید.
  • اطلاعات مسافر را به صورت دقیق وارد کنید. 
  • وارد درگاه پرداخت شوید و هزینه خرید بلیط هواپیما تهران بیرجند را پرداخت نمایید. 

پس از تکمیل فرایند خرید لینک دانلود بلیط هواپیما تهران بیرجند در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید با استفاده از لینک، بلیط را دانلود و سپس چاپ کنید. 

قیمت بلیط هواپیما تهران بیرجند

قیمت بلیط هواپیما تهران بیرجند در بهمن و اسفند ماه سال 1402، 1 میلیون و 400 هزار تومان است. این قیمت با توجه به نوع بلیط، شرکت هواپیمایی و مواردی از این قبیل تعیین می‌شود.

ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما تهران بیرجند

برای خرید بلیط هواپیما ارزان تهران بیرجند در سایت ما می‌توانید از فیلتر قیمت و تقویم نرخی 30 روزه استفاده کنید. توجه داشته باشید که علاوه بر این موارد به طور معمول در بازه‌های کم مسافرت قیمت بلیط هواپیما تهران بیرجند کاهش پیدا می‌کند و می‌توانید آن زمان ارزان‌ترین بلیط را تهیه کنید. 

بلیط چارتری تهران بیرجند

برای خرید بلیط چارتر تهران بیرجند باید فیلتر نوع بلیط را روی چارتری تنظیم کنید. توجه داشته باشید که بلیط‌های چارتری دارای قوانین خاصی هستند و به همین دلیل بهتر است قبل از خرید قوانین پرواز را مطالعه کنید.  

برنامه پرواز تهران به بیرجند

مسافت هوایی تهران بیرجند حدود 800 کیلومتر است و پرواز در این مسافت حدود 1 ساعت و 30 دقیقه طول می‌کشد. در این پرواز شما مطابق با کلاس پروازی بلیط و ایرلاین می‌توانید بار مجاز به همراه داشته باشید. این مقدار عموما برای کلاس‌های اکونومی و بیزینس به ترتیب 20 و 30 کیلوگرم است. 

اطلاعات فرودگاه تهران 

فرودگاه مهرآباد تهران، 6 ترمینال دارد. تمامی ترمینال‌ها بر اساس شماره گذاری، مخصوص ورود و خروج یا هر یک به صورت مجزا هستند. از فرودگاه تا مرکز شهر تهران حدود 7 کیلومتر فاصله وجود دارد. 

آدرس فرودگاه مهرآباد تهران: تهران، میدان آزادی، کیلومتر ۱ اتوبان لشگری، دوربرگردان فرودگاه، خیابان فرودگاه.

اطلاعات فرودگاه بیرجند 

فرودگاه بیرجند تنها یک ترمینال برای پروازهای داخلی و خارجی دارد و از مرکز بیرجند تا فرودگاه حدود 11 کیلومتر فاصله است. 

آدرس فرودگاه بیرجند: استان خراسان جنوبی، بیرجند، بلوار فرودگاه، میدان شهید سلیمانی. 

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران بیرجند

پرواز از تهران به بیرجند چند ساعت طول می‌کشد؟

پرواز بین دو شهر تهران و بیرجند حدود 1 ساعت و 30 دقیقه طول می‌کشد. 

جریمه اضافه بار در سفر به بیرجند از تهران چقدر است؟

استرداد بلیط هواپیما تهران بیرجند چقدر جریمه دارد؟

برای بلیط‌های تهران بیرجند با کلاس پروازی اکونومی چقدر بار می‌توان به همراه داشت؟