H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما تهران رشت

مسافر

در سایت‌ های تیکت می‌توانید بلیط هواپیما تهران به رشت را به راحتی با بهترین و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایت‌های مشابه تهیه کنید. برای خرید بلیط از سایت ما کافی است، تاریخ سفر و تعداد مسافر را در کادر مربوطه وارد کنید و بعد از آن از میان بلیط‌های لیست شده، مناسب‌ترین بلیط را خریداری کنید. اگر قصد تهیه بلیط رفت و برگشت به صورت همزمان را دارید، لازم است کلید بلیط رفت و برگشت را انتخاب کنید. با استفاده از فیلتر‌هایی مانند کلاس پروازی، نوع بلیط، فیلتر قیمت، ایرلاین و غیره می‌توانید سریع‌تر به بلیط مورد نظرتان دسترسی پیدا کنید. قیمت بلیط پرواز تهران رشت در آذر ماه سال 1402، در کلاس اکونومی از 897 هزار و 500 تومان تا 898 هزار و 300 تومان متفیر است و برای فروش به مسافران عرضه می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما تهران رشت

بلیط هواپیما تهران به رشت در هفته اول آذر ماه سال 1402 با قیمت 897 هزار و 500 تومان تا 898 هزار و 300 تومان برای کلاس اکونومی متغیر بوده و به فروش می‌رسد. در سایت های تیکت با اعمال فیلتر قیمت، کلاس پروازی، نوع بلیط، ایرلاین و غیره می‌توانید ارزان‌ترین بلیط را برای مسیر تهران به رشت خریداری کنید. اگر برای خرید بلیط سفر خود قیمت خاصی را در نظر دارید، لازم است از فیلتر قیمت در سایت استفاده کنید تا بلیط‌های لیست شده برای شما مطابق قیمت مورد نظرتان باشد و بتوانید به راحتی بلیط هواپیما تهران رشت دلخواه‌تان را تهیه کنید.

خرید بلیط هواپیما تهران رشت

شما می‌تونید به راحتی در سایت های‌ تیکت ارزان‌ترین بلیط پرواز تهران به رشت را خریداری کنید. برای خریدی آسان کافی است مراحل زیر را با دقت کامل انجام دهید:

  • اگر قصد دارید به همراه بلیط رفت، بلیط برگشتتان را نیز تهیه کنید، لازم است گزینه سفر یک طرفه را به رفت و برگشت تغییر دهید
  • تاریخ سفر خود را در کادر مربوطه وارد کنید
  • اگر می‌خواهید بلیط چارتری و یا سیستمی خریداری کنید، باید از فیلتر نوع بلیط استفاده کنید و بین گزینه‌های چارتری و سیستمی، گزینه مدنظرتان را انتخاب کنید
  • اگر می‌خواهید بلیط هواپیما تهران به رشت را از شرکت هواپیمایی خاصی تهیه کنید، می‌توانید در قسمت فیلتر ایرلاین، شرکت هواپیمایی مدنظرتان را انتخاب کنید تا بلیط‌های ارائه شده توسط آن شرکت برای شما به نمایش گذاشته شوند
  • پس از اعمال فیلتر‌ها و چک کردن بلیط‌های لیست شده، بلیط هواپیما تهران رشت مورد پسند خورد را انتخاب کنید
  • در صفحه جدیدی که برای شما باز می‌شود، اطلاعات مسافر و یا مسافران را به طور دقیق و کامل وارد کنید تا موقع پرواز مشکلی برایتان پیش نیایید؛ زیرا اگر تفاوتی میان اطلاعات بلیط با اطلاعات شخصی مسافر باشد، اجازه پرواز به مسافر به هیچ عنوان داده نمی‌شود
  • در این مرحله که آخرین مرحله خرید بلیط است، باید هزینه بلیط را به صورت اینترنتی پرداخت کنید
  • پس از اتمام خرید و تأیید نهایی پرداخت، لینک دانلود بلیط برای شما ارسال می‌شود

به طور کلی برای خرید بلیط هواپیما تهران رشت با اعمال فیلتر‌های موجود در سایت، می‌توانید بلیط مد نظر خود را خیلی سریع پیدا کرده و به راحتی آن را خریداری کنید. قابلیت تقویم نرخی 30 روزه در سایت به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید تمامی بلیط‌های عرضه شده در 30 روز آینده را مشاهده کنید و مناسب‌ترین بلیط را از میان آن‌ها انتخاب کنید. اگر احیاناً هنگام تهیه بلیط از سایت ما با مشکلی مواجه شدید، کارشناسان پشتیبانی ما به صورت 24 ساعته در خدمت شما هستند که می‌توانید با ارسال تیکت از بخش کاربری و یا تماس تلفنی با آن‌ها در ارتباط باشید.

بلیط هواپیما تهران رشت ماهان

در حال حاضر هیچگونه اطلاعاتی در رابطه با بلیط هواپیما رشت ماهان موجود نیست.

بلیط هواپیما تهران رشت ارزان

سایت‌های تیکت که یکی از معتبرترین سایت‌های فروش بلیط هواپیما است، ارزان‌ترین بلیط تهران رشت را به مسافر خود عرضه می‌کند. برای مشاهده بلیط‌ها و اطلاع از قیمت آن‌ها می‌توانید از فیلتر قیمت استفاده کنید و همچنین با استفاده از قابلیت تقویم نرخی 30 روزه، به جز بلیط تاریخ دلخواهتان، می‌توانید تمامی بلیط‌های ارائه شده در 30 روز آینده را چک کنید تا بهترین و مناسب‌ترین بلیط را خریداری کنید.

بلیط هواپیما تهران رشت چارتر

برای خرید بلیط چارتر در های تیکت، کافی است هنگام جستجو بلیط از فیلتر نوع بلیط استفاده کنید و آن را روی گزینه بلیط چارتری تنظیم کنید. با این کار تمامی بلیط‌های چارتری برای شما لیست می‌شوند و شما می‌توانید بلیط هواپیما تهران رشت چارتر خود را به راحتی خریداری کنید.

بلیط لحظه آخری تهران رشت

اگر می‌خواهید از ارزان‌ترین بلیط‌های لحظه آخری تهران رشت با خبر شوید، کافی است در سایت ‌های تیکت هنگام خرید بلیط، در فیلتر نوع بلیط گزینه چارتری را فعال کنید تا بلیط‌های چارتری برای شما لیست بشوند و بتوانید از میان آن‌ها بلیط لحظه آخری تهران رشت را پیدا کرده و خریداری کنید.

ارزان‌ترین بلیط هواپیما تهران رشت را کی بخریم؟

به طور کلی سایت ‌های تیکت ارزان‌ترین بلیط تهران رشت را به مسافران عرضه می‌کند و برای اینکه بدانید در چه تاریخی بلیط‌ها قیمت پایین‌تری دارند می‌توانید با استفاده از قابلیت تقویم نرخی 30 روزه از بلیط‌های ارائه شده در 30 روز آینده مطلع شوید و ارزان‌ترین بلیط را پیدا کنید. برای پاسخ به این سؤال که بلیط هواپیما ارزان تهران رشت را کی بخریم باید گفت که معمولاً بلیط‌های تهران به رشت در فصل تابستان و در روز‌های وسط هفته ارزان‌تر هستند.

اطلاعات پرواز تهران رشت

مسافت هوایی تهران تا رشت 241 کیلومتر است که حدوداً 1 ساعت طول می‌کشد. میزان بار مجاز برای سفر از تهران به رشت به کلاس پروازی، مدل هواپیما، کلاس نرخی و ایرلاین بستگی دارد ولی به طور کلی وزن بار مجاز در بلیط هواپیما تهران رشت از 15 تا 25 کیلوگرم متغیر است. برای دانستن دقیق اطلاعات پرواز رشت تهران می‌توانید از کارشناسان پشتیبانی ما کمک بگیرید و با آن‌ها در تماس باشید. 

اطلاعات فرودگاه تهران

فرودگاه تهران دارای 6 ترمینال مجزا است که به ترتیب ترمینال 1 و 2 میزبان پرواز‌های داخلی، ترمینال 3 برای حجاج، ترمینال 4 برای خروج از تهران به مقصد شهر‌های داخلی کشور و ترمینال 6 نیز مختص پرواز‌های ورودی به شهر تهران هستند. اطلاعات هواپیما تهران را به طور کامل در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید.

نام شرکت هواپیماییترمینال پرواز ورودیترمینال پرواز خارجی
ایرلاین زاگرسترمینال 1ترمینال 1
ایرلاین وارشترمینال 1ترمینال 1
ایرلاین چابهارترمینال 1ترمینال 1
ایرلاین معراجترمینال 2ترمینال 2
ایرلاین کاسپینترمینال 6ترمینال 4

اطلاعات فرودگاه رشت

فرودگاه رشت دارای 2 ترمینال بوده که ترمینال 1 برای پرواز‌های داخلی و ترمینال 2 مختص پرواز‌های خارجی است. به غیر از این ترمینال‌ها یک ترمینال VIPدارد که میزبان مهمانان دولتی، تجاری و ویژه است. اطلاعات هواپیما رشت را در جدول زیر آورده شده است.

فاصله فرودگاه رشت تا مرکز شهرحدود 5 کیلومتر
آدرس فرودگاهرشت، بلوار ولی عصر (عج)
شماره تماس01334888199 - 199

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران رشت

برای کنسلی بلیط هواپیما تهران رشت چه کاری باید انجام دارد؟

ابتدا باید چک کنید که بلیطی که تهیه کردید امکان کنسلی را دارد یا خیر، سپس با کمک کارشناسان پشتیبانی ما بلیط خود را کنسل کنید.

آیا قیمت بلیط لحظه آخری کودکان و بزرگسالان متفاوت است؟

پرواز تهران به رشت چند ساعت طول می‌کشد؟

چگونه می‌توان بلیط تهران به رشت را خریداری کرد؟