H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما تهران شهرکرد

مسافر

اگر قصد خرید بلیط هواپیما تهران شهرکرد را دارید، کافی است مبدا و مقصد خود را در بخش تعیین شده وارد کرده و سپس تاریخ پرواز خود را در کادر مربوطه وارد کنید. اگر می‌خواهید هم‌زمان بلیط برگشت خود را نیز رزرو کنید، تیک گزینه بلیط دو طرفه را فعال نمایید. پس از انتخاب بلیط مورد نظر، به تکمیل اطلاعات شخصی خود یا سایر مسافران پرداخته و در مرحله آخر هزینه آن را به صورت آنلاین، بپردازید. 

قیمت این بلیط در ماه‌های پایانی سال 1402، مبلغ 968 هزار تومان است که این هزینه مربوط به پرواز‌های سیستمی و کلاس پروازی اکونومی خواهد بود. برای رزرو سریع‌تر بلیط، می‌توانید از انواع فیلتر‌های موجود در سایت بهره بگیرید. این فیلتر‌ها شامل مواردی همچون: فیلتر قیمت، نوع بلیط، کلاس پروازی، شرکت هواپیمایی و غیره می‌باشد. در ادامه به بررسی دقیق‌تر این بلیط خواهیم پرداخت. 

خرید بلیط هواپیما تهران شهرکرد

جهت خرید بلیط هواپیما تهران شهرکرد، مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید. 

  1. در ابتدا مبدا و مقصد خود را به ترتیب روی شهر‌های تهران و شهرکرد تنظیم کنید. 
  2. تاریخ مورد نظر خود را برای پرواز در کادر مربوطه درج نمایید. 
  3. در صورتی که قصد دارید هم‌زمان بلیط برگشت خود را نیز خریداری کنید، کافی است تیک گزینه بلیط رفت و برگشت را به همراه تاریخ برگشتتان وارد کنید. 
  4. بلیط خود را انتخاب کرده و سپس تمامی اطلاعات شخصی خود را تکمیل کنید. 
  5. در مرحله پایانی وارد درگاه اینترنتی مشخص شده شوید و هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین پرداخت کنید. 

در صورتی که بلیط خود را در تاریخ مورد نظرتان نیافتید، می‌توانید از تقویم نرخی 30 روزه موجود در سایت که لیست تمامی بلیط‌های یک ماه آینده است را مشاهده کنید. در صورتی که با هرگونه مشکلی مواجه شدید، می‌توانید با تیم پشتیبانی سایت، از طریق ارسال تیکت یا تماس تلفنی، در ارتباط باشید. 

قیمت بلیط هواپیما تهران شهرکرد

در حالت کلی قیمت بلیط هواپیما تهران شهرکرد از نوع سیستمی و کلاس پروازی اکونومی، مبلغ 968 هزار تومان می‌باشد؛ البته در نظر داشته باشید این بلیط مربوط به بازه زمانی زمستان سال 1402 بوده و قیمت آن با توجه به عواملی همچون نوع بلیط، کلاس پروازی، نوع ایرلاین، بازه زمانی مسافرت و غیره تعیین می‌شود. 

ارزان‌ترین بلیط هواپیما تهران شهرکرد

برای دریافت بلیط هواپیما ارزان از ‌های تیکت، می‌توانید از راه‌های زیر استفاده کنید: 

  • از تقویم نرخی 30 روزه موجود در سایت استفاده کنید. این مورد، به شما قابلیت مشاهده تمامی بلیط‌های 30 روزه آینده را داده و می‌توانید با مقایسه بلیط‌ها، ایده‌آل‌ترین آن را با توجه به بودجه‌تان خریداری کنید. 
  • فیلتر قیمت را روی بلیط خود اعمال کنید. با اعمال بودجه خود روی فیلتر قیمت، تمامی بلیط‌های در همان رنج در اختیارتان قرار می‌گیرد و شما می‌توانید ارزان‌ترین بلیط هواپیما تهران شهرکرد را خریداری کنید. 
  • همچنین مسافرت در بازه زمانی‌ که پیک مسافرت در آن‌ها کمتر است، می‌تواند روی کاهش هزینه بلیط و در نتیجه خرید ارزان‌تر بلیط، مؤثر واقع شود. 

البته در نظر داشته باشید، ‌های تیکت ارزان‌ترین نوع بلیط را در مقایسه با مجموعه‌های مشابه در اختیار مسافران خود قرار خواهد داد. 

بلیط چارتری تهران شهرکرد

در صورتی که قصد رزرو بلیط چارتر تهران شهرکرد را دارید، کافی است فیلتر نوع بلیط خود را روی گزینه چارتری تنظیم کنید. اکنون شما به تمامی بلیط‌های چارتری این پرواز دسترسی دارید. توجه داشته باشید که این نوع از بلیط‌ها تحت شرکت‌های چارتر‌کننده ارائه شده و به همین دلیل، قوانین مخصوص به خود را خواهند داشت. بدین منظور پیشنهاد می‌کنیم قوانین مربوط به این پرواز را قبل از رزرو نهایی، مطالعه کنید. 

برنامه پرواز تهران شهرکرد

فاصله هوایی دو شهر تهران تا شهرکرد 380 کیلومتر بوده که پیمودن آن، تقریباً به 40 دقیقه زمان نیاز دارد. شما می‌توانید همه روزه بلیط این پرواز را از‌ های تیکت، خریداری کنید. در رابطه با میزان بار مجاز این پرواز در نظر داشته باشید، در صورتی که کلاس پروازی شما از نوع اکونومی باشد، شما مجاز به حمل بار حداکثر 20 کیلوگرم خواهید بود. این در حالی است که میزان بار مجاز در کلاس پروازی بیزینسی، 30 کیلوگرم می‌باشد. در صورتی که قصد حمل اضافه بار را دارید، باید جریمه آن را پرداخت نمایید. 

اطلاعات فرودگاه تهران 

در رابطه با اطاعات فرودگاه تهران، می‌توان گفت این فرودگاه تنها دارای 6 ترمینال است که هر کدام از آن‌ها به صورت مجزا در پرواز‌های داخلی، بین‌المللی و حج فعالیت می‌کنند. این فرودگاه در فاصله تقریباً 7 کیلومتری مرکز شهر قرار گرفته و با خودروی شخصی به طور میانگین 10 الی 15 دقیقه طول خواهد کشید. 

آدرس فرودگاه مهرآباد تهران: تهران، میدان آزادی، کیلومتر 1 اتوبان لشکری، دوربرگردان فرودگاه، خیابان فرودگاه، فرودگاه بین‌المللی مهرآباد. 

اطلاعات فرودگاه شهرکرد 

به فرودگاه شهرکرد، تنها یک ترمینال اختصاص داده شده است و تمامی پرواز‌های داخلی و خارجی، از طریق آن، صورت می‌گیرد؛ همچنین فاصله فرودگاه شهرکرد تا مرکز شهر، تقریباً 7 کیلومتر می‌باشد. 

آدرس فرودگاه شهرکرد: استان چهارمحال و بختیاری، بزرگراه شهرکرد، هفشجان _ فارسان، فرودگاه شهرکرد. 

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران شهرکرد

چگونه می‌توانیم بلیط هواپیما تهران شهرکرد را به صورت لحظه آخری رزرو کنیم؟

در صورتی که قصد رزرو بلیط لحظه آخری را دارید، باید فیلتر نوع بلیط را روی بلیط چارتری قرار داده و در بین موارد موجود، به دنبال بلیط لحظه آخری باشید. 

نحوه استرداد بلیط هواپیما تهران شهرکرد چگونه است؟

قیمت بلیط هواپیما تهران شهرکرد چقدر است؟

چگونه می‌توان بلیط هواپیما تهران شهرکرد را به صورت ارزان خریداری کرد؟

میزان بار مجاز در بلیط هواپیما تهران شهرکرد، چقدر است؟