H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما تهران زابل

مسافر

بلیط هواپیما تهران زابل در اسفند ماه سال 1402 دارای قیمت 1 میلیون و 470 هزار تومان است. این بلیط را با قیمت گفته شده در سایت های تیکت می‌توانید در کمترین زمان ممکن خریداری کنید. برای این پروسه لازم است در ابتدا تهران و زابل را در جایگاه مبدا و مقصد وارد نمایید و سپس به ثبت تاریخ سفر، انتخاب نوع بلیط، کامل نمودن فرم اطلاعات هویتی و پرداخت هزینه بپردازید. 

اگر در رابطه با خرید بلیط و موارد مرتبط کلی سفر به زابل از تهران سوال دارید می‌توانید از تیم پشتیبانی 24 ساعته سایت های تیکت راهنمایی بگیرید، برای ارتباط با تیم پشتیبانی ما راه‌های ارتباطی تماس تلفنی و ارسال تیکت در سایت وجود دارد. 

خرید بلیط هواپیما تهران زابل

خرید بلیط هواپیما تهران زابل در سایت های تیکت با وارد کردن تهران و زابل به عنوان مبدا و مقصد سفر آغاز می‌شود و سپس مطابق با مراحل زیر پایان می‌یابد:

  • تاریخ مورد نظر برای پرواز را در جدول مشخص شده برای زمان سفر وارد کنید. 
  • در صفحه باز شده به انتخاب بلیط در تاریخ منتخبتان بپردازید، چنانچه گزینه‌ها از نظر قیمت، نوع بلیط و مواردی از این قبیل متناسب با شرایط شما نیستند به تقویم نرخی 30 روزه بروید. در تقویم نرخی تمامی بلیط‌های یک ماه آینده در مسیر تهران زابل وجود دارند و می‌توانید آن‌ها را خریداری کنید. 
  • صفحه ثبت اطلاعات هویتی یکی از مهم‌ترین مراحل خرید است؛ بنابراین در کامل کردن آن دقت کافی را داشته باشید تا در طی پرواز با مشکل مواجه نشوید. 
  • وارد درگاه پرداخت آنلاین شوید و هزینه بلیط هواپیما تهران زابل را پرداخت کنید. 

پس از پرداخت، لینک دانلود بلیط تهران زابل در اختیار شما قرار می‌گیرد و این موضوع به منزله پایان پروسه خرید است. با استفاده از لینکی که در اختیار دارید می‌توانید اقدام به چاپ بلیط کنید و آن را در طی پرواز به همراه داشته باشید. 

قیمت بلیط هواپیما تهران زابل

قیمت بلیط هواپیما در مسیر تهران زابل در بهمن ماه و اسفند ماه سال 1402 برای بلیط‌های سیستمی در کلاس پروازی اکونومی، 1 میلیون و 470 هزار تومان است. این قیمت در سایر بازه‌های زمانی ممکن است متفاوت باشد؛ زیرا قیمت بلیط‌ها بر اساس کلاس پروازی، نوع بلیط، شرکت هواپیمایی و بازه زمانی خرید تعیین می‌شود. 

ارزان ترین بلیط هواپیما تهران زابل

در سایت ما به راحتی می‌توانید بلیط هواپیما ارزان تهران زابل را با استفاده از روش‌های زیر خریداری کنید:

  • استفاده از فیلتر قیمت: با اعمال فیلتر قیمت می‌توانید بلیط‌های موجود در بازه قیمتی مورد نظرتان را پیدا و خریداری کنید. 
  • مراجعه به تقویم نرخی 30 روزه: همانطور که اطلاع دارید در تقویم نرخی همه بلیط‌های ماه آینده در مسیر تهران زابل وجود دارند و با مراجعه به آن می‌توانید ارزان‌ترین بلیط در طی یک ماه پیش‌رو را پیدا کنید. 

علاوه بر روش‌های گفته شده در بالا، قیمت بلیط‌های تهران زابل در سایت های تیکت ارزان‌تر از دیگر مراکز فروش بلیط است. نکته قابل توجه برای داشتن یک بلیط ارزان قیمت، خرید بلیط هواپیما تهران زابل در زمان‌های غیر از پیک مسافرت است؛ زیرا در طی این زمان‌ها عموما قیمت بلیط هواپیما کاهش پیدا می‌کند.  

بلیط چارتری تهران زابل

برای خرید بلیط چارتر تهران زابل باید در بخش اعمال فیلتر، روی نوع بلیط‌ها فیلتر چارتری اعمال کنید. بلیط‌های چارتری قوانین خاصی دارند که آن‌ها را در بخش اطلاعات پرواز تهران زابل چارتری می‌توانید مطالعه کنید.

برنامه پرواز تهران زابل

پرواز از تهران به زابل عموما 2 ساعت طول می‌کشد. در این پرواز 2 ساعته شما با توجه به کلاس پروازی بلیطی که در اختیار دارید می‌توانید بار به همراه داشته باشید. میزان بار در پروازها با کلاس اکونومی 20 کیلوگرم و با کلاس بیزینس 30 کیلوگرم است. 

اطلاعات فرودگاه تهران

فرودگاه مهرآباد تهران 6 ترمینال برای ورود و خروج پروازهای داخلی دارد و در فاصله 7 کیلومتری مرکز شهر قرار گرفته است.

 آدرس فرودگاه مهرآباد تهران: تهران، میدان آزادی، کیلومتر ۱ اتوبان لشگری، دوربرگردان فرودگاه، خیابان فرودگاه.

اطلاعات فرودگاه زابل

فرودگاه زابل دارای 1 ترمینال برای پروازهای داخلی است و این فرودگاه تا مرکز شهر زابل 5 کیلومتر فاصله دارد. 

آدرس فرودگاه زابل: استان سیستان و بلوچستان، بنجار، جاده هیرمند- زابل، فرودگاه زابل.

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران زابل

مدت زمان پرواز تهران زابل چند دقیقه است؟

پرواز از تهران به زابل حدود 120 دقیقه طول می‌کشد.

در صورت داشتن اضافه بار در پرواز تهران زابل، جریمه آن چگونه محاسبه می‌شود؟

جریمه کنسلی بلیط هواپیما تهران زابل چقدر است؟

در پرواز تهران زابل چقدر بار می‌توان به همراه داشت؟