H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما ساری تهران

مسافر

شما در سایت ‌های تیکت می‌توانید بسیار سریع و آسان به خرید بلیط هواپیما ساری تهران دسترسی پیدا کرده و با مشخص کردن مبدأ و مقصد، تاریخ سفر و غیره به صورت آنلاین بلیط دلخواه خود را خریداری کنید. قیمت مشخص شده برای بلیط هواپیما ساری تهران در زمستان 1402 بین 600 هزار تومان و 976 هزار تومان متغیر است. 

چنانچه در طول سفر یا در هنگام خرید بلیط به مشکل برخورد کردید؛ کافی است با تیم پشتیبانی 24 ساعته سایت تماس گرفته و مشاوره مورد نیاز جهت رفع مشکلاتتان را از کارشناسان ما دریافت کنید. 

خرید بلیط هواپیما ساری تهران

نحوه خرید دریافت بلیط هواپیما ساری تهران در سایت‌ های تیکت به صورت زیر است:

  • شما در اولین مرحله باید مبدأ و مقصد خود را مشخص و ثبت کنید. اگر قصد دارید بلیط رفت و برگشت خود را هم‌زمان خریداری کنید؛ کافی است در این مرحله تیک سفر دو طرفه را فعال کنید.
  • مرحله بعد در کادر مشخص شده تاریخ دقیق سفر خود را وارد کنید.
  • با بررسی بلیط‌های مشخص شده در بازه زمانی سفرتان، مناسب‌ترین بلیط هواپیما ساری تهران را انتخاب نمایید.
  • با ثبت دقیق اطلاعات خواسته شده در مرحله قبل، درگاهی جهت ثبت اطلاعات شخصی‌تان، از جمله نام، نام خانوادگی، کد ملی و غیره باز می‌شود. شما باید در این مرحله دقت کنید تا مشخصات دقیق و کامل خود را به طور صحیح وارد کرده تا در طول سفر با مشکل رو به رو نشوید.
  • با انجام مراحل ذکر شده، وارد درگاه مشخص شده بانکی جهت پرداخت اینترنتی می‌شوید. در این مرحله با پرداخت آنلاین هزینه بلیط، لینک دانلود بلیط هواپیما ساری تهران برایتان ارسال می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما ساری تهران

بلیط هواپیما ساری تهران از نوع سیستمی، در زمستان 1402 در کلاس پروازی اکونومی از 600 هزار تومان تا 976 هزار تومان متغیر بوده است. عواملی مانند نوع بلیط، نوع ایرلاین، کلاس پروازی و غیره روی قیمت بلیط هواپیما ساری تاثیر دارد.

پرواز ارزان ساری تهران

وب سایت‌ های تیکت همواره سعی کرده با ارزان‌ترین قیمت‌ها، بلیط‌ هواپیما را در اختیار مشتریان بگذارد. در سایت‌ های تیکت شما می‌توانید با استفاده از  تقویم نرخی 30 روزه، از قیمت همه بلیط‌ها در طی یک ماه آینده اطلاع یافته و با توجه به بودجه مورد نظر، ارزان‌ترین آن‌ها را خریداری کنید؛ علاوه بر آن در بازه زمانی‌ که تعداد مسافرت نسبت به دیگر مواقع سال کمتر می‌شود، قیمت بلیط نیز دچار کاهش می‌شود. 

پرواز ساری تهران لحظه آخری 

برای دسترسی به بلیط‌های لحظه آخری باید فیلتر را روی چارتری تنظیم و از بین بلیط‌های نمایش داده شده به دنبال بلیط لحظه آخری بگردید. بلیط‌های لحظه آخری می‌توانند دارای قیمت‌های بیشتر یا کمتری نسبت به قیمت اولیه خود باشند.

پرواز چارتر ساری به تهران

شما با قرار دادن فیلتر روی نوع چارتری، می‌توانید بلیط هواپیما چارتر ساری تهران را خریداری کنید. شرکت‌های چارتری، شرکت‌هایی هستند که بلیط‌های خود را با قوانین خاصی در اختیار مشتریان می‌گذارند؛ از این رو قبل از خرید بلیط چارتری باید اطلاعات پرواز را مطالعه کنید.

برنامه پرواز‌های ساری تهران

بلیط هواپیما ساری تهران همه روزه موجود می‌باشد. شما می‌توانید در هر روز از هفته که مد نظر‌تان است با مراجعه به سایت های تیکت اقدام به خرید آنلاین بلیط هواپیما ساری تهران کنید. 

اطلاعات فرودگاه ساری

برای فرودگاه بین‌المللی دشت ناز ساری، 3 ترمینال جهت سفر‌های داخلی، سفر‌های خارجی و سفر به حج تعبیه شده؛ همچنین فرودگاه ساری در 15 کیلومتری مرکز شهر ساخته شده است.

آدرس فرودگاه: اتوبان ساری، شهرستان میاندرود، نکا، رو به هتل باده، انتهای بزرگراه جدید، بلوار شاه آباد، فرودگاه بین‌المللی دشت ناز ساری.

اطلاعات فرودگاه تهران

فرودگاه مهرآباد تهران دارای 6 ترمینال است. هر یک از این ترمینال‌ها جهت سفر‌های داخلی، خارجی، حج یا مختص به پروازآژانس‌های خاص و غیره در نظر گرفته شده است.

فاصله تا مرکز شهر: 6.6 کیلومتر حدوداً 20 دقیقه با ماشین شخصی

آدرس فرودگاه: تهران، میدان آزادی، کیلومتر 1 اتوبان لشکری، دوربرگردان فرودگاه، خیابان فرودگاه.

کنسلی بلیط هواپیما ساری تهران

چنانچه شما بنا به دلایلی قصد لغو سفر خود را داشتید، می‌توانید از دو طریق اقدام به لغو سفر و استرداد بلیط کنید. 

  1. تماس با تیم پشتیبانی: شما با تماس با تیم پشتیبانی 24 ساعته سایت، می‌توانید سفر خود را لغو کنید.
  2. با مراجعه به سایت ‌های تیکت و ورود به حساب کاربری شخصی، درخواست لغو سفر خود را ثبت کنید.

بعد از ثبت لغو سفر از طریق یکی از روش‌های ذکر شده، درخواست شما بررسی و سپس نتیجه آن به اطلاع شما خواهد رسید.

سوالات متداول بلیط هواپیما ساری تهران

در چه روز‌هایی بلیط هواپیما ساری تهران ارائه می‌شود؟

بلیط هواپیما ساری تهران در طول 7 روز هفته به مشتریان ارائه می‌شود.

میزان بار مجاز در سفر هوایی ساری تهران چه قدر است؟

نحوه رزرو بلیط چارتری ساری تهران، در های تیکت چگونه است؟

چگونه می‌توان از های تیکت، بلیط لحظه آخری ساری تهران را رزرو کرد؟