H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما سنندج تهران

مسافر

بلیط هواپیما سنندج تهران را می‌توانید در‌ های تیکت، به راحتی خریداری کنید. برای رزرو این بلیط کافی است مبدا خود را روی شهر سنندج و مقصدتان را روی تهران، تنظیم نمایید. سپس تاریخ مورد نظر خود را در قسمت تعیین شده، وارد کنید. پس از انتخاب بلیط، اطلاعات شخصی خود را تکمیل کرده و در نهایت هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین بپردازید. هزینه این بلیط در بهمن ماه سال 1402، از نوع سیستمی و کلاس پروازی اکونومی 898 هزار تومان می‌باشد که این هزینه با توجه به نوع بلیط، کلاس پروازی، ایرلاین انتخابی و بازه زمانی مسافرت شما محاسبه می‌شود.

برای دریافت سریع‌تر بلیط می‌توانید فیلتر‌های مختلفی را روی بلیط خود اعمال نمایید. این فیلتر‌ها شامل مواردی همچون فیلتر قیمت، ایرلاین، نوع بلیط و کلاس پروازی می‌باشد. در ادامه به بررسی اطلاعات تکمیلی این بلیط خواهیم پرداخت.

خرید بلیط هواپیما سنندج تهران

جهت خرید بلیط هواپیما سنندج تهران، مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

 • در ابتدا مبدا و مقصد خود را به ترتیب روی شهر‌های سنندج و تهران، تنظیم کنید.
 • در مرحله بعد تاریخ مورد نظر خود را برای پرواز، در بخش تعیین شده وارد نمایید.
 • در صورتی که می‌خواهید به صورت همزمان، بلیط برگشتتان را رزرو کنید، تیک گزینه بلیط دو طرفه را فعال نمایید.
 • در بین بلیط‌های موجود، بلیط خود را انتخاب کرده و سپس در صفحه باز شده، به تکمیل اطلاعات هویتی خود، بپردازید.
 • پس از پشت سر گذراندن مراحل قبل، در مرحله نهایی باید هزینه بلیط سنندج تهران را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

در صورتی که بلیطی برای شما یافت نشد، می‌توانید از تقویم نرخی 30 روزه موجود در سایت، بهره بگیرید. این تقویم، تمامی بلیط‌های یک ماه آینده را برای شما نشان می‌دهد. در صورت ایجاد هر گونه مشکل در فرایند خرید بلیط، می‌توانید با تیم پشتیبانی 24 ساعته ‌های تیکت، تماس بگیرید و مشکل خود را رفع کنید.

قیمت بلیط هواپیما سنندج تهران

قیمت بلیط هواپیما سنندج تهران، در بهمن ماه سال 1402، به مبلغ 898 هزار تومان می‌باشد. توجه داشته باشید هزینه این بلیط، مختص به پرواز‌های سیستمی و کلاس پروازی اکونومی است. عوامل مختلفی همچون نوع بلیط، کلاس پروازی، شرکت هواپیمایی، بازه زمانی مورد نظر و غیره روی قیمت نهایی بلیط هواپیما سنندج تهران، تأثیر مستقیم دارند.

پرواز ارزان سنندج تهران

برای دریافت بلیط هواپیما ارزان سنندج تهران از ‌های تیکت، می‌توانید از راه‌های زیر استفاده کنید:

 1. استفاده از فیلتر قیمت: برای دریافت بلیط ارزان، پیشنهاد می‌کنیم فیلتر قیمت را روی بلیط خود اعمال کنید. کافی است قیمت مورد نظرتان را وارد کرده تا تمامی بلیط‌های موجود در همان بازه رنج قیمت، در اختیار شما قرار گیرد.
 2. استفاده از تقویم نرخی 30 روزه: یکی دیگر از روش‌های دریافت بلیط ارزان ‌های تیکت، استفاده از تقویم نرخی 30 روزه است. این تقویم تمامی بلیط‌های یک ماه آینده را در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید با مقایسه قیمت، بلیط ایده‌آل خود را رزرو کنید.
 3. رزرو بلیط لحظه آخری یا چارتری: در برخی موارد بلیط‌های لحظه آخری و چارتری، از هزینه کمتری برخوردار بوده و شما می‌توانید آن‌ها را رزرو کنید؛ البته شرایط این بلیط‌ها متفاوت بوده و در همه موارد این گونه نخواهد بود.
 4. مسافرت در بازه زمان‌های کم تردد: در بازه زمانی که تعداد سفر‌ها از شهر سنندج به تهران کاهش می‌یاید، طبعا بلیط هواپیما از قیمت پایین‌تری برخوردار است. برای دریافت بلیط ارزان، می‌توانید در زمان‌های کم تردد مسافرت کنید.

پرواز سنندج تهران لحظه آخری

اگر قصد دارید به صورت لحظه آخری بلیط پرواز سنندج تهران را رزرو کنید، کافی است در بخش فیلتر‌ها، فیلتر چارتری را انتخاب کرده و سپس در بین موارد موجود، به دنبال بلیط لحظه آخری سنندج تهران باشید. در نظر داشته باشید، این نوع از بلیط‌ها در صورت موجود، چند ساعت مانده به پرواز روی سایت قرار گرفته و شما می‌توانید آن‌ها را برای خود رزرو کنید.

پرواز چارتر سنندج به تهران

یکی دیگر از انواع بلیط‌ها که در ‌های تیکت، در دسترس شما عزیزان قرار می‌گیرد، بلیط چارتر سنندج به تهران است. برای رزرو بلیط‌های چارتری، تنها باید فیلتر چارتری را انتخاب کرده تا به بلیط‌های آن، دسترسی داشته باشید. این دسته از بلیط‌ها تحت مدیریت شرکت‌های چارتر‌کننده عرضه می‌شوند و به همین دلیل، قوانین مختلفی با سایر بلیط‌ها خواهند داشت؛ بنابراین قبل از رزرو بلیط، به اطلاعات مربوط به پرواز توجه داشته باشید.

برنامه پرواز‌های سنندج تهران

در رابطه با برنامه پرواز‌های سنندج تهران در نظر داشته باشید این پرواز همه روزه صورت می‌گیرد و مسافت هوایی تهران تا سنندج حدوداً 410 کیلومتر است و این مسافت را با هواپیما می‌توانید ۱ ساعته طی کنید که البته با تغییر شرایط جوی ممکن است بیشتر شود. در صورتی که کلاس پروازی شما از نوع اکونومی باشد، می‌توانید حداکثر 20 کیلوگرم بار را با خود حمل کنید؛ اما اگر کلاس پروازی شما بیزینسی است، میزان حداکثر بار مجاز شما در طول پرواز 30 کیلوگرم خواهد بود.

اطلاعات فرودگاه سنندج

در رابطه با اطلاعات فرودگاه سنندج در نظر داشته باشید، فرودگاه سنندج تنها یک ترمینال دارد و تمامی پرواز‌های ورودی و خروجی توسط این ترمینال انجام می‌شود. این فرودگاه در فاصله 3 کیلومتری مرکز شهر قرار گرفته که پیمودن آن با خودرو به 5 دقیقه زمان نیاز دارد.

آدرس فرودگاه سنندج: استان کردستان، سنندج، بزرگراه سنندج - کامیاران – کرمانشاه، فرودگاه سنندج.

اطلاعات فرودگاه تهران

به فرودگاه مهرآباد شهر تهران، 6 ترمینال مجزا اختصاص داده شده است که هر کدام از آن‌ها مختص به پرواز‌های داخلی، بین المللی، حج و مخصوص ایرلاین‌های متفاوت است. این فرودگاه در فاصله 7 کیلومتری مرکز شهر قرار گرفته که پیمودن آن با ماشین به 10 دقیقه زمان نیاز دارد.

آدرس فرودگاه مهر آباد تهران: تهران، میدان آزادی، کیلومتر ۱ اتوبان لشگری، دوربرگردان فرودگاه، خیابان فرودگاه، فرودگاه بین‌المللی مهرآباد.

کنسلی بلیط هواپیما سنندج تهران

در صورتی که قصد دارید بلیط هواپیما سنندج تهران را کنسل کنید، می‌توانید از راه‌های زیر، استفاده کنید. 

 • می‌توانید با تیم پشتیبانی 24 ساعته سایت، تماس گرفته و سپس درخواست استرداد بلیط خود را به اپراتور ارائه دهید. 
 • همچنین می‌توانید در سایت، وارد حساب کاربری خود شده و با ارسال تیکت، درخواست کنسلی بلیط خودتان را ثبت کنید.

پس از بررسی‌های لازم توسط تیم پشتیبانی، در صورت امکان بلیط شما لغو شده و مقدار هزینه آن به حساب ثبت شده‌تان، برگشت خواهد خورد.

سوالات متداول بلیط هواپیما سنندج تهران

در صورت داشتن اضافه بار در پرواز سنندج تهران، چه میزان جریمه‌ای باید بپردازیم؟

به ازای داشتن هر یک کیلوگرم بار اضافه، 1 درصد از هزینه کل بلیط، به قیمت نهایی شما اضافه خواهد شد.

قیمت بلیط سنندج تهران، چقدر است؟

میزان بار مجاز در پرواز سنندج تهران، چقدر است؟

چگونه می‌توان بلیط دو طرفه سنندج تهران را رزرو کرد؟

نحوه استرداد بلیط سنندج تهران، چگونه است؟