H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما رشت بندرعباس

مسافر

در سایت های تیکت برای خرید بلیط هواپیما رشت بندر عباس باید در ابتدا تاریخ سفر را در فیلد مربوطه وارد کنید و سپس مراحل مشخص را با دقت انجام دهید، به طور کلی این فرایند آسان و کوتاه است، که در ادامه به صورت دقیق‌تر به آن می‌پردازیم. برای خرید و استفاده از سایر خدمات سایت می‌توانید با تیم پشتیبانی 24 ساعته از طریق ارسال تیکت از بخش حساب کاربری یا تماس تلفنی در ارتباط باشید. در 15ام آذر ماه سال 1402 قیمت بلیط در مسیر رشت بندر عباس تقریبا 2 میلیون و 100 هزار تومان است، این قیمت برای بلیط سیستمی در کلاس پروازی اکونومی هست.

خرید بلیط هواپیما رشت به بندر عباس

پروسه خرید بلیط هواپیما رشت به بندر عباس به این صورت است، که در ابتدا تاریخ سفر را وارد می‌کنید و سپس سایت کلیه بلیط‌های موجود در این تاریخ را برای مسیر هوایی رشت به بندر عباس برای شما نمایش می‌دهد. در سایت ما گزینه‌ای تحت عنوان بلیط رفت و برگشت نیز وجود دارد، که در ابتدا می‌توانید این گزینه را فعال و سپس در کنار تاریخ رفت، زمان برگشت را نیز وارد کنید. بعد از نمایش بلیط‌‌های هواپیما رشت بندر عباس امکان اعمال فیلتر قیمت، شرکت هواپیمایی، کلاس پروازی و نوع بلیط وجود دارد. 

شما بلیط خود را برای این مسیر از بین بلیط‌های نمایش داده شده یا با مراجعه به تقویم نرخی و مشاهده بلیط هواپیما رشت بندر عباس برای 30 روز آینده می‌توانید انتخاب کنید. بعد از انتخاب، صفحه‌ای برای ثبت اطلاعات هویتی باز می‌شود، در این صفحه باید موارد مشخص شده اعم از نام، نام خانوادگی، شماره ملی و غیره را به صورت کامل و دقیق وارد کنید. بعد از ثبت اطلاعات، شما باید پرداخت هزینه بلیط را به صورت آنلاین انجام دهید. توصیه ما در مجموعه های تیکت به شما این است، که قبل از فرآیند پرداخت یک مرتبه کلیه موارد مربوط به بلیط را چک کنید، سپس فرآیند پرداخت را انجام دهید. 

قیمت بلیط هواپیما از رشت به بندر عباس

قیمت بلیط هواپیما از رشت به بندر عباس در سایت های تیکت برای کلاس اکونومی در نوع بلیط‌های سیستمی در آذر ماه سال 1402، 2 میلیون و 147 هزار تومان است. این قیمت کاملا متغییر هست و به پارامترهایی نظیر کلاس پروازی، نوع بلیط، شرکت هواپیمایی و غیره بستگی دارد؛ اما شما در سایت ما می‌توانید بر روی قیمت بلیط‌ها فیلتر اعمال کنید. 

بلیط هواپیما سیستمی رشت بندر عباس

برای خرید بلیط هواپیما سیستمی رشت بندر عباس در سایت های تیکت باید فیلتر نوع بلیط را روی بلیط‌های سیستمی تنظیم کنید و سپس مابقی مراحل را مطابق با آنچه که قبلا گفته شد انجام دهید. قیمت بلیط سیستمی توسط شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود و معمولا در طول سال ثابت است.

بلیط هواپیما چارتری رشت بندر عباس

بلیط‌های چارتری در این مسیر پروازی را با اعمال فیلتر نوع بلیط و انتخاب گزینه چارتری می‌توانید خریداری کنید. بلیط هواپیما چارتر رشت بندر عباس توسط شرکت‌های چارتر کننده با قیمت متفاوت و قوانین متفاوت در سایت ما قابل خریداری است. 

بلیط هواپیما لحظه آخری رشت بندر عباس

برای خرید و مشاهده بلیط هواپیما لحظه آخری رشت بندر عباس باید فیلتر نوع بلیط را لحاظ و گزینه چارتری انتخاب کنید. در سایت ما بلیط چارتری و لحظه آخری با اعمال فیلتر چارتری قابل مشاهده است. 

استرداد بلیط هواپیما رشت بندر عباس

استرداد بلیط هواپیما رشت بندر عباس در صورتی که بلیط خریداری شده قابلیت استرداد داشته باشد به دو روش در سایت های تیکت امکان پذیر است. شما فرایند کنسلی را با تماس تلفنی با تیم پشتیبانی 24 ساعته می‌توانید انجام دهید یا اینکه از طریق بخش کاربری خود در سایت، به تیم پشتیبانی تیکت ارسال کنید. 

اطلاعات پرواز رشت بندر عباس

در اطلاعات پرواز رشت بندر عباس مدت زمان پرواز به طور تقریبی 2 ساعت اعلام شده است. این زمان برای مسافت هوایی 1285 کیلومتری بین این دو شهر هست. در رابطه با میزان بار مجاز در این مسیر نمی‌توان مقدار دقیقی اعلام کرد؛ اما به طور کلی برای بلیط‌ها با کلاس اکونومی ما بین 25 تا 35 کیلو گرم است.

اطلاعات فرودگاه رشت

در قسمت اطلاعات فرودگاه رشت، 2 ترمینال برای این مجموعه به ثبت رسیده است. این ترمینال‌ها برای پروازهای داخلی و خارجی به صورت مجزا هستند. از فرودگاه رشت تا مرکز شهر حدود 8 کیلومتر فاصله است. 

آدرس فرودگاه رشت: رشت، بلوار دیلمان، خیابان ابوالقاسمی، خیابان عرفان، فرودگاه بین المللی سردار جنگل.

اطلاعات فرودگاه بندر عباس

در فرودگاه این شهر 2 ترمینال وجود دارد، در قسمت اطلاعات فرودگاه بندر عباس تنها یکی از ترمینال‌ها برای پروازهای داخلی به ثبت رسیده است. این فرودگاه تقریبا 6 کیلومتر با مرکز بندر عباس فاصله دارد. 

آدرس فرودگاه بندر عباس: بندر عباس، نواب صفوی، بلوار امام خمینی، بلوار 15 خرداد، فرودگاه بین المللی بندر عباس.