H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما نوشهر کیش

مسافر

بلیط در این بازه زمانی برای مبدا و مقصد موردنظر یافت نشد.

بلیط هواپیما نوشهر کیش در همه فصول سال به فروش نمی‌رسد به همین ترتیب برای سفر در این مسیر نیاز است ابتدا به یکی از شهرهایی که از نوشهر پرواز دارد و همچنین به کیش نزدیک است سفر کنید که پیشنهاد ما شهر تهران است. در این صورت شما باید با پرواز نوشهر تهران، به شهر تهران بروید و پس از آن با پروازی دوباره به مقصد موردنظرتان یعنی کیش سفر کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بلیط هواپیما نوشهر کیش با ما در ادامه همراه باشید.

خرید بلیط هواپیما نوشهر کیش

برای زمان‌هایی که بلیط پرواز کیش موجود نیست می‌توانید با یکی از روش‌های زیر از هر نوشهر به جزیره کیش سفر کنید:

  1. راحت‌ترین و سریع‌ترین روش سفر هوایی است که شما بلیطی از مبدا نوشهر به تهران خریداری کنید و با توجه به زمان رسیدن به شهر تهران، بلیط پروازی مستقیم برای جزیره کیش را تهیه کنید. در این صورت شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن (35 دقیقه پرواز نوشهر تهران، 2 ساعت پرواز تهران کیش) از نوشهر به کیش بروید.
  2. روش دوم مختص کسانی است که می‌خواهند به همراه سفر هوایی، سفر زمینی یا ریلی را نیز تجربه کنند. برای این کار نیاز است ابتدا با بلیط اتوبوس یا قطار در صورت وجود از نوشهر به تهران سفر کنید و پس از آن با تهیه بلیط هواپیما از تهران به مقصد کیش بروید. اگر اینگونه سفرها مورد پسندتان است باید بدانید که مدت زمان سفر شما با استقاده از اتوبوس و سپس هواپیما حدود 5 ساعت و 15 دقیقه طول می‌کشد.

برای خرید بلیط اتوبوس می‌توانید از خدمات سایت های تیکت بهره ببرید. در این راستا برای خرید بلیط اتوبوس با شماره 58913-021 تماس بگیرید. زمانی که بلیط هواپیما مستقیم برای مسیر نوشهر تهران ارائه نمی‌شد، شما مسافران عزیز می‌توانید یکی از روش‌های بالا را جایگزین خرید بلیط هواپیما نوشهر کیش کنید. فقط به این نکته توجه داشته باشید که هنگام تهیه بلیط‌ها طوری برنامه‌ریزی کنید که با کمترین معطلی بتوانید مسیر نوشهر کیش را طی کنید.

اطلاعات فرودگاه نوشهر 

فرودگاه نوشهر دارای 1 ترمینال است که فقط به مقاصد داخلی کشور پرواز دارد. اطلاعات تکمیلی این فرودگاه در جدول زیر آمده است:

مقاصد

تهران، مشهد، اهواز، شیراز

فاصله تا مرکز شهر

3.8 کیلومتر (حدود 8 دقیقه)

آدرس

استان مازندران، نوشهر، بلوار شهید کریمی، فرودگاه شهدا نوشهر

تلفن تماس

01152323112

وب سایت اصلی فرودگاه

                     airport.ir/web/noshahr/home

سوالات متداول بلیط هواپیما نوشهر کیش

بلیط هواپیما نوشهر کیش چارتری ارزان را از کجا خریداری کنیم؟

در سایت های تیکت می‌توانید انواع بلیط‌ها را اعم از چارتری و سیستمی را با ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر سایت‌های مشابه خریداری کنید.

میزان بار مجاز برای پرواز نوشهر کیش چقدر است؟

برای استرداد بلیط هواپیما نوشهر تهران چه کاری باید انجام داد؟