H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما مشهد تبریز

مسافر

بلیط هواپیما مشهد تبریز توسط ایرلاین های آتا، ایران ایرتور، وارش، سپهران و پویا ارائه می شود. شما می‌توانید برای رزرو این بلیط به سایت معتبر های تیکت مراجعه کنید. برای رزرو  در صفحه نخست، مبدا و مقصد و تاریخ سفر خود را مشخص کرده و بعد روی گزینه جست‌و‌جو کلیک کنید. بعد از آن لیست پروازهای موجود نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید ادامه رزرو خود را طی کنید. پشتیبانی 24 ساعته های تیکت در کنار شماست.

خرید بلیط هواپیما مشهد تبریز

برای خرید بلیط هواپیما مشهد تبریز، ابتدا وارد سایت های تیکت شوید و سپس مراحل زیر را طی کنید.

  1. مبدا مشهد، مقصد تبریز و تاریخ‌های رفت و برگشت و تعداد مسافران را وارد کنید.
  2. روی دکمه جستجو کلیک کنید تا لیست بلیط‌های موجود نمایش داده شود.
  3.  در قسمت سمت راست صفحه امکان تعیین بازه زمانی، نوع بلیط، کلاس پرواز، و ایرلاین‌های موجود را دارید.
  4.  با کلیک روی دکمه انتخاب بلیط به صفحه فرم اطلاعات وارد می‌شوید. در این صفحه اطلاعات مورد نیاز از جمله نام و نام خانوادگی کد ملی، شماره تماس، و سایر اطلاعات خواسته شده را درج کنید.
  5.  با کلیک روی دکمه مرحله بعد به صفحه پرداخت  منتقل خواهید شد.
  6. پس از پرداخت، بلیت مورد نظر شما صادر می‌شود و اطلاعات سفر قابل دانلود خواهد بود. 

قیمت بلیط پرواز مشهد تبریز

عوامل مختلفی نظیر ایرلاین، زمان سفر، تقاضای بازار و غیره بر قیمت بلیط پرواز مشهد تبریز تاثیر می‌گذارند. بطور کلی قیمت بلیط پرواز مشهد تبریز  در آبان ماه سال 1402، از 1 میلیون و 746 هزار تومان تا 2 میلیون و 140 هزار تومان است. این پروازها  تنها در کلاس اکونومی به فروش می‌رسند.

قیمت بلیط هواپیما مشهد تبریز سپهران

قیمت بلیط سپهران هواپیما مشهد تبریز، در آبان ماه سال 1402 حدود 2 میلیون و 140 هزار تومان است. برای خرید هواپیمای سپهران می‌توانید از فیلترهای کنار صفحه، ایرلاین سپهران را انتخاب کنید تا فقط لیست هواپیمای سپهران نمایش داده شود.

بلیط هواپیما مشهد تبریز چارتر

بلیط چارتر هواپیما مشهد تبریز، همانند سایر بلیط ها  در وبسایت های تیکت قابل رزرو است. برای رزرو بلیط چارتر، در صفحه رزرو بلیط از فیلترهای سمت راست صفحه بلیط چارتر را انتخاب کنید. پس از انجام این کار لیست بلیط های چارتر مشهد تبریز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید ادامه رزرو را انجام دهید. باید توجه داشته باشید جریمه کنسل کردن بلیط چارتر نامشخص است و حتی ممکن است 100  درصد بلیط به‌عنوان جریمه در نظر گرفته شود. 

بلیط لحظه آخری مشهد تبریز

بلیط لحظه آخری مشهد تبریز طرفدار زیادی دارد. به‌طور کلی زمانی که ظرفیت پروازهای موجود زیاد بوده و فروش آن کم باشد، هرچه به زمان پرواز نزدیک‌تر شود قیمت بلیط کاهش می‌یابد. به‌طور معمول، بلیط‌های لحظه آخری ارزان قیمت، چارتر هستند.

بلیط هواپیما مشهد تبریز رفت و برگشت

قیمت بلیط هواپیما رفت و برگشت مشهد تبریز بستگی به قیمت یک طرفه آن دارد. لازم به ذکر است، تخفیفی شامل بلیط رفت و برگشت هواپیما مشهد تبریز نمی شود و مسافر باید هزینه هردو بلیط را بصورت کامل پرداخت کند. برای رزرو بلیط رفت و برگشت مشهد تبریز کافیست در صفحه نخست گزینه رفت و برگشت را انتخاب کنید و ابتدا تاریخ رفت و بعد برگشت را انتخاب کنید. بعد از آن لیست پروازهای رفت برایتان نمایش داده می‌شود و بعد از انتخاب بلیط رفت، لیست بلیط های برگشت نمایش داده می شود. اگر برنامه سفر مشخصی دارید، بهتر است بلیط رفت و برگشت خود را تهیه کنید تا با خیال آسوده سفر کنید. 

 

سوالات متداول بلیط هواپیما مشهد تبریز

میزان بار مجاز در پرواز مشهد تبریز چقدر است؟

میزان بار برای بزرگسالان 20 کیلو و برای کودکان 10 کیلو است. 

در صورت اضافه بودن بار چه کاری باید انجام داد؟

جریمه کنسل کردن بلیط مشهد تبریز چقدر است؟

قیمت بلیط مشهد تبریز چقدر است ؟