H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما مشهد گرگان

مسافر

فاصله هوایی بین شهر مقدس مشهد و گرگان تقریبا 465 کیلومتر است که با استفاده از هواپیما این مسافت را به مدت 1 ساعت و 40 دقیقه طی می‌کنید. به این نکته توجه داشته باشید که زمان پرواز، ممکن است براساس شرایط جوی هوا تغییر کند. تنها ایرلانی که پرواز مشهد به گرگان را در هفته چند بار پوشش می‌دهد، مربوط به ایران ایر می‌شود. مسافرین می‌توانند بلیط هواپیما مشهد گرگان را به صورت چارتر یا سیستمی در سایت های تیکت دریافت کنند. برای رزور بلیط هواپیما مشهد گرگان حتما به قیمت، نوع پرواز، نوع ایرلاین، کلاس پرواز و... توجه داشته باشید. قیمت بلیط هواپیما از مشهد تا گرگان در زمستان 1402، از 953 هزار تومان الی 1 میلیون و 100 تومان متغیر است.

خرید بلیط هواپیما مشهد گرگان

خرید بلیط هواپیما مشهد گرگان، آغاز سفری بدون دغدغه است. از مزایای خرید آنلاین بلیط هواپیما مشهد گرگان در سایت های تیکت می‌توان به بلیط‌های ارزان قیمت چاتر، امکان استرداد، پشتیبانی 24 ساعته، امکان رزرو بلیط رفت و برگشت و... اشاره کرد. برای خرید بلیط هوایپما به صورت آنلاین، ابتدا به سایت های تیکت وارد شوید، سپس صفحه خرید بلیط را انتخاب کنید. برای ادامه فرایند خرید در سایت باید مراحل زیر را انجام دهید.

 • در مرحله اول برای رزرو بلیط مشهد گرگان باید محل مبدا و مقصد را تعیین کنید.
 • زمان دقیق سفر خود را انتخاب کنید.
 • در صورتیکه به بلیط رفت و برگشت نیاز دارید، می‌توانید گزینه سفر دوطرفه را فعال ککنید.
 • مشخصات هویتی شامل شماره ملی، نام و نام خانوادگی، شماره همراه و... را وارد کنید.
 • تعداد مسافرین را وارد کنید.
 • نوع ایرلاین و نوع کلاس خود را انتخاب کنید.
 • هزینه بلیط هواپیمایی را به صورت آنلاین پرداخت کنید.
 • پس از پرداخت هزینه، لینک خرید بلیط برای شماره همراه شما ارسال می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما مشهد گرگان

قیمت بلیط هواپیما سیستمی از مشهد به گرگان در سایت های تیکت در کلاس اکونومی در فصل زمستان 1402 از بازه 953 هزار تومان الی 1 میلیون و 100 در حال نوسان است.  به‌طور کلی قیمت بلیط هواپیما مشهد گرگان براساس فاکتورهای مختلفی تعیین می‌شود. برخی از عوامل مهم که در تعیین قیمت بلیط هواپیما تاثیر دارد شامل موارد زیر می‌شوند.

 • تاریخ سفر: عامل اصلی در قیمت نهایی بلیط هواپیما مربوط به تاریخ رزرو است. اگر قصد سفری ارزان دارید، باید بازه زمانی را انتخاب کنید که میزان تقاضا در شهر مقصد کاهش یابد. به‌طور مثال مشهد و گرگان در فصل تعطیلات و ایام مذهبی بیشترین میزان تقاضا را دارند، به همین دلیل بهترین زمان برای سفر ارزان فصا زمستان است.
 • نوع بلیط: بلیط هواپیما مشهد گرگان به دو صورت چارتر و سیستمی در دسترس مشتریان است که هرکدام از آن‌ها محدودیت‌های متناسب با خود را دارند. به‌طور کلی قیمت بلیط‌های چارتر نسبت به بلیط‌های سیستمی قیمت مقرون‌به‌صرفه‌ای دارند.
 • ایرلاین و کلاس پروازی: برند ایرلاین و نوع کلاس پرواز نقش بسزایی در قیمت نهایی بلیط هواپیما مشهد گرگان دارد. کلاس‌های پرواز داخلی شامل بیزینس کلاس و اکونومی می‌شوند که هزینه کلاس‌های بیزینس به‌دلیل امکاناتی بیشتری که دارد، نسبت به کلاس‌های اکونومی قیمت بالاتری دارند.

بلیط هواپیما چارتر مشهد گرگان

برای دریافت بلیط چارتر مشهد گرگان ابتدا به صفحه پروازها وارد شوید، سپس با انتخاب فیلتر جستجو بلیط مورد نیاز خود را بین بلیط چاتر و سیستمی انتخاب کنید. بلیط‌های چارتر از گزینه‌های مناسب برای پرواز مشهد گرگان است و نسبت به بلیط‌های سیستمی قیمت مناسب‌تری دارند. زمان انتخاب بلیط چارتری برای مسیر مشهد به گرگان، ابتدا محل مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود را انتخاب کنید و سپس فیلتر خرید را روی بلیط‌های چارتری قرار دهید.

بلیط لحظه آخری مشهد گرگان

بلیط‌های لحظه آخری در اصل نوعی بلیط چارتر هستند که در آخرین زمان قبل از پرواز با قیمت بسیار ارزان روی سایت قرار می‌گیرند. هدف از ارائه اینگونه بلیط‌ها برای جلوگیری از خسارت شرکت هواپیمایی و تکمیل ظرفیت هواپیما است. برای انتخاب بلیط‌ لحظه آخری می‌توانید چند روز قبل از سفر خود به سایت های تیکت مراجعه کنید و زمان خرید بلیط، فیلتر خرید را روی بلیط‌های ارزان قیمت و لحظه آخری انتخاب کنید. 

استرداد بلیط مشهد گرگان

استرداد بلیط مشهد گرگان به نوع پرواز، نوع ایرلاین، زمان سفر و کلاس پرواز شما بستگی دارد. به‌طور کلی کنسل شدن بلیط چارتر مشهد گرگان قوانین سخت‌تری نسبت به بلیط‌های سیستمی دارد. در برخی مواقع امکان کنسل شدن بلیط چارتر بدون استرداد وجه امکان ندارد. اگر برای سفر خود از بلیط سیستمی استفاده کردید، در صورتی که از پرواز خود جا بمانید، می‌توانید درخواست کنسلی شو دهید تا قسمتی از مبلغ بلیط به حساب شما برگردد. 

اطلاعات پرواز مشهد گرگان

سفر هوایی بهترین و بدون دغدغه‌ترین گزینه‌ برای سفر از مشهد به گرگان است. فاصله زمانی این دو شهر با هواپیما حدود 1 ساعت و 40 دقیقه است که بازه زمانی ممکن است براساس شرایط جوی تغییر کند. در طول هفته فقط 2 الی 3 روز پرواز از مشهد به گرگان و بلعکس صورت می‌گیرد. برای رزرو بلیط مشهد گرگان باید حداقل یک هفته قبل اقدام کنید؛ زیرا این خط پرواز ظرفیت محدودی دارد. در سایت های تیکت می‌توانید براساس فیلترهای موجود در سایت بهترین ایرلاین، کلاس پرواز و... را براساس اولویت سفر خود انتخاب کنید.

اطلاعات فرودگاه مشهد

فرودگاه مشهد یکی از بزرگ‌ترین و شلوغ‌ترین خط هوایی در کشور ایران است. در این فرودگاه شما شاهد سه ترمینال مختلف هستید که در هر ترمینال خدمات ویژه‌ای در اختیار مسافرین قرار دارد. ترمینال شمار یک فرودگاه هاشمی، مربوط به پروازهای داخلی است؛ در صورتی که ترمینال‌های شماره 2 و 3 اختصاص به پروازهای خارجی دارند. در این فرودگاه شرکت‌های هواپیمایی مختلفی فعالیت دارند که هرکدام شرایط مختلفی را برای مسافرین داخلی و خارجی خود در نظر گرفته‌اند.

 • کد یاتا: MHD
 • سال ساخت: 1330
 • شماره تلفن: 05133100000
 • وب سایت رسمی: /https://mashhad.airport.ir
 • مساحت: 540 هکتار
 • ارتفاع فرودگاه: 3263
 • آدرس: مشهد، بلوار فرودگاه

اطلاعات فرودگاه گرگان

فرودگاه گرگان دارای دو ترمینال داخلی و خارجی است که ترمینال خارجی آن در حال ساخت است. پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه گرگان در ترمینال داخلی صورت می‌گیرد. شرکت‌های هواپیمایی که در این فرودگاه فعالیت دارند شامل ایران ایر، آسمان، سعودی، قشم و بک ایر است. 

 • کد یاتا: GBT
 • وب سایت: gorgan.airport.ir
 • نشانی: گرگان، هفت کیلومتری جاده آق قلا
 • کد ایکائو: OING
 • ارتفاع از سطح دریا: 12 متر

سوالات متداول بلیط هواپیما مشهد گرگان

فاصله هوایی بین مشهد تا گرگان چقدر است؟

فاصله هوایی مشهد مقدس تا شهر گرگان حدود 465 کیلومتر است که براساس نوع ایرلاین و شرایط آب و هوایی تقریبا 1 ساعت و 40 دقیقه طول می‌کشد.

چگونه بلیط مشهد گرگان را از سایت های تیکت خریداری کنیم؟

قیمت بلیط مشهد به گرگان چقدر است؟