H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما لامرد تهران

مسافر

بلیط در این بازه زمانی برای مبدا و مقصد موردنظر یافت نشد.

بلیط هواپیما لامرد تهران به صورت فصلی ارائه می‌شود و اکنون در زمستان سال 1402 برای این مسیر پرواز مستقیمی وجود ندارد. برای سفر به تهران از لامرد روش‌های مختلفی پیش رو دارید؛ اما توصیه ما در سایت های تیکت به شما برای سفر بین دو شهر لامرد و تهران این است که ابتدا به صورت زمینی یا هوایی به شهر شیراز که در نزدیکی لامرد قرار دارد سفر کنید و سپس از شیراز برای تهران خرید بلیط هواپیما را انجام دهید. 

در سایت های تیکت با انتخاب مبدا و مقصد و سپس وارد کردن تاریخ، ثبت اطلاعات هویتی اعم از نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، کد ملی و غیره و پرداخت هزینه به صورت آنلاین می‌توانید بلیط هواپیما لامرد تهران را تهیه کنید.  

خرید بلیط هواپیما لامرد تهران

برای خرید بلیط هواپیما لامرد تهران با توجه به موجود نبودن پرواز مستقیم باید تعیین کنید که قصد دارید از کدام شهر پرواز به تهران را انجام دهید. پیشنهاد ما به شما سفر به شیراز و سپس از شیراز به تهران است. برای این سفر می‌توانید به صورت زیر اقدام کنید:

  • سفر کاملاً هوایی: از لامرد به مقصد شیراز اقدام به تهیه بلیط هواپیما کنید و سپس از شیراز که به تهران پرواز مستقیم دارد، بلیط هواپیما خریداری کنید. 
  • سفر زمینی _ هوایی: از لامرد به صورت زمینی به سمت شیراز بروید. برای این مسیر می‌توانید با شماره تلفن 021-58913 تماس بگیرید و بلیط اتوبوس تهیه کنید. سپس از مقصد شیراز به سمت تهران خرید بلیط هواپیما را انجام دهید. 

برای خرید بلیط هواپیما در مسیر لامرد تهران در هر صورت باید به روش زیر اقدام کنید:

  1. مبدا و مقصد خود را برای پرواز در فیلدهای مشخص شده وارد نمایید.
  2. ثبت تاریخ پرواز را در فضای مشخص شده انجام دهید. 
  3. بلیط مورد نظرتان برای مسیر انتخابی را از لیست نمایش داده شده انتخاب کنید. 
  4. در صفحه ثبت اطلاعات، به وارد کردن تمامی اطلاعات خواسته شده بپردازید. 
  5. وارد درگاه پرداخت شوید و پروسه خرید بلیط را با پرداخت هزینه به اتمام برسانید. 

از نکاتی که در حین خرید بلیط هواپیما در سایت ما باید به آن توجه کنید؛ این است که اگر بلیط‌های نمایش داده شده مطابق با شرایطی که در نظر دارید نبودند، می‌توانید به تقویم نرخی 30 روزه موجود در سایت مراجعه کنید و انتخاب بلیط را انجام دهید، این تقویم لیست کاملی از بلیط‌های 30 روز آینده در مسیر مورد نظر شما است. 

قیمت بلیط هواپیما لامرد تهران

در حال حاضر با توجه به وجود نداشتن پرواز مستقیم از لامرد به تهران نمی‌توان قیمتی برای بلیط‌های این مسیر اعلام کرد؛ اما اگر از لامرد سفر هوایی به شیراز دارید، قیمت بلیط هواپیما سیستمی در کلاس اکونومی  برای این مسیر 850 هزار تومان است و برای مسیر دوم که شیراز به تهران است باید بلیط هواپیما را با قیمت 1 میلیون و 300 تا 1 میلیون و 500 خریداری کنید. این اختلاف قیمت برای بلیط هواپیما شیراز تهران به دلیل تفاوت در کلاس پروازی، شرکت هواپیمایی و غیره خواهد بود. 

پرواز ارزان لامرد تهران

برای داشتن یک بلیط هواپیما ارزان در مسیر لامرد تهران می‌توانید از تقویم نرخی 30 روزه که تمامی بلیط‌های ماه آینده را به شما نمایش می‌دهد استفاده کنید یا اینکه به اعمال فیلتر روی قیمت بلیط‌ها بپردازید. توجه داشته باشید که عموماً بلیط‌های هواپیما در زمان‌هایی که سفرها کم می‌شوند کاهش قیمت پیدا می‌کنند و در آن زمان می‌توانید خرید بلیط ارزان را انجام دهید. 

پرواز لامرد تهران لحظه آخری

بلیط هواپیما لحظه آخری لامرد به تهران را با اعمال فیلتر چارتر روی نوع بلیط‌ها می‌توانید خریداری کنید. بلیط‌های لحظه آخری به طور معمول در ساعات نزدیک به پرواز روی سایت قرار می‌گیرند و متناسب با شرایط ممکن است قیمت بالاتر یا پایین‌تری از سایر بلیط‌ها داشته باشند. 

پرواز چارتر لامرد به تهران

برای خرید بلیط چارتر لامرد به تهران باید فیلتر نوع بلیط را چارتری انتخاب کنید. برای خرید بلیط‍‌های چارتری حتماً در ابتدا قوانین پرواز را بخوانید و سپس خرید را انجام دهید. 

برنامه پرواز های لامرد تهران

مدت زمان پرواز لامرد تهران حدود 2 است؛ البته اگر برای این مسیر پرواز مستقیمی وجود داشته باشد. در پرواز لامرد تهران متناسب با کلاس پروازی مجاز به مقداری مشخص حمل بار هستید. این مقدار برای بلیط‌ها با کلاس اکونومی عموماً 20 کیلوگرم و برای کلاس بیزینس 30 کیلوگرم است. 

اطلاعات فرودگاه لامرد

فرودگاه لامرد یک ترمینال برای پروازهای داخلی و یک ترمینال برای پروازهای خارجی دارد. از مرکز شهر تا فرودگاه لامرد 6 کیلومتر فاصله است. 

آدرس فرودگاه لامرد: شهرستان لامرد، خیابان لامرد، خیابان فرودگاه.

اطلاعات فرودگاه تهران

فرودگاه مهرآباد تهران دارای 6 ترمینال است، ترمینال‌های این فرودگاه هر کدام بر اساس شماره به ورود و خروج پروازها و مسافرین اختصاص دارند. 

آدرس فرودگاه مهرآباد تهران: تهران، میدان آزادی، کیلومتر ۱ اتوبان لشکری، دوربرگردان فرودگاه، خیابان فرودگاه.

کنسلی بلیط هواپیما لامرد تهران

در صورتی که بلیط هواپیما لامرد تهران شما قابلیت کنسلی دارد، کافی است برای کنسل کردن آن از طریق بخش کاربری سایت با ارسال تیکت در خواست استرداد بلیط هواپیما خود را ثبت کنید یا اینکه با تماس تلفنی با تیم پشتیبانی فرایند کنسلی بلیط خود را انجام دهید. 

سوالات متداول بلیط هواپیما لامرد تهران

مدت زمان پرواز لامرد به تهران چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران به لامرد تقریباً 2 ساعت است. 

در صورت نبودن پرواز مستقیم در مسیر لامرد تهران چگونه می‌توان به تهران از لامرد به صورت کاملاً هوایی سفر کرد؟

میزان بار مجار برای بلیط لامرد تهران چقدر است؟

آیا داشتن بلیط پرینت شده برای پرواز لامرد تهران الزامی است؟