H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما لامرد شیراز

مسافر

بلیط در این بازه زمانی برای مبدا و مقصد موردنظر یافت نشد.

قیمت بلیط هواپیما لامرد شیراز از نوع سیستمی و کلاس پروازی اکونومی، در اواخر بهمن ماه حدوداً ۸۰۰ هزار تومان مشخص شده است. اگر شما قصد سفر از لامرد به شیراز را دارید؛ کافی است با مراجعه به سایت‌ های تیکت و با مشخص کردن مبدا و مقصد سفر، درج تاریخ دقیق، تکمیل اطلاعات هویتی و پرداخت هزینه به صورت آنلاین، اقدام به تهیه بلیط اینترنتی هواپیما لامرد به شیراز کنید.

چنانچه در هنگام خرید با مشکلی رو به رو شدید پیشنهاد می‌کنیم با تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت تماس بگیرید و مشاوره مورد نیاز برای رفع مشکلات‌تان را از کارشناسان ما دریافت کنید.

خرید بلیط هواپیما لامرد شیراز

جهت خرید آنلاین بلیط هواپیما لامرد شیراز باید مراحلی را سپری کنید، این مراحل عبارت‌اند از:

  • در نخستین مرحله شما باید مبدا و مقصد سفرتان را مشخص کنید.
  • تاریخ دقیق سفرتان را در محل مشخص شده درج نمایید.
  • از بین بلیط‌های نمایش داده شده، مناسب‌ترین بلیط را برای خود انتخاب کنید.
  • اکنون صفحه‌ای جهت وارد کردن اطلاعات هویتی ظاهر می‌شود؛ دقت کنید در این مرحله باید اطلاعات شخصی خود؛ اعم از نام، نام خانوادگی، کد ملی و غیره را صحیح و دقیق وارد کنید‌.
  • در نهایت صفحه‌ای جهت پرداخت هزینه سفر نمایش داده می‌شود. شما با وارد شدن به درگاه بانکی و درج اطلاعات شخصی حساب بانکی خود، اقدام به پرداخت هزینه بلیط می‌کنید.

با سپری کردن تمامی مراحل گفته شده، بلیط شما با لینکی در اختیارتان قرار می‌گیرد. شما می‌توانید با تهیه پرینت از بلیط هواپیما لامرد شیراز، آن را در فرودگاه همراهتان داشته باشید.

قیمت بلیط هواپیما لامرد شیراز

قیمت بلیط هواپیما لامرد شیراز در اواخر بهمن ماه سال 1402، برای کلاس پروازی اکونومی و بلیط سیستمی تقریباً ۸۰۰ هزار تومان بوده؛ اما توجه داشته باشید در قیمت بلیط هواپیما، فاکتور‌هایی از جمله بازه زمانی سفر، کلاس پروازی، نوع بلیط، شرکت هواپیمایی و و غیره تأثیر‌گذار هستند.

بلیط هواپیما لامرد شیراز ارزان

برای تهیه بلیط هواپیما ارزان و مطابق با بودجه‌تان می‌توانید از چند طریق اقدام کنید.

  1.  تقویم نرخی ۳۰ روزه: با استفاده از تقویم نرخی ۳۰ روزه تمامی بلیط‌های یک ماه آینده همراه با قیمت برای شما نمایش داده خواند شد؛ در این هنگام شما از بین بلیط‌های نمایش داده شده، مناسب‌ترین آن‌ها را می‌توانید انتخاب کنید.
  2.  فیلتر قیمت: با تعیین بازه قیمت و اعمال آن روی فیلتر قیمت، بلیط‌هایی متناسب با بودجه وارد شده‌تان، برای شما نمایش داده می‌شود.
  3. زمان سفر: در بازه زمانی‌هایی ممکن است تعداد سفر‌ها به دلایلی کاهش یابد؛ در چنین مواقعی قیمت بلیط هواپیما لامرد شیراز نیز از هزینه کمتری برخوردار است.

نکته حائز اهمیت درباره بلیط‌های، ‌های تیکت این بوده که تمامی بلیط‌های عرضه شده در سایت از کمترین قیمت نسبت به سایر سایت‌ها برخوردار هستند.

بلیط چارتر لامرد شیراز

ممکن است شما قصد خرید بلیط هواپیما لامرد شیراز چارتری را داشته باشید؛ در چنین مواقعی باید فیلتر را روی چارتری تنظیم کنید. با اعمال فیلتر چارتری لیستی از تمامی بلیط‌های چارتری در اختیار شما قرار می‌گیرد.

توجه داشته باشید بلیط‌ چارتر دارای قوانین مخصوص به خود است؛ از این رو پیشنهاد می‌کنیم قبل از اقدام به خرید اطلاعات پرواز مورد نظرتان را مطالعه کنید.

پرواز لامرد شیراز لحظه آخری

برای تهیه بلیط‌های لحظه آخری لامرد شیراز باید فیلتر را روی چارتر تنظیم کنید و در بین موارد موجود، به دنبال بلیط لحظه آخری باشید. بلیط‌های لحظه آخری معمولاً در ساعات پایانی نزدیک به پرواز روی سایت قرار می‌گیرند؛ از این جهت بلیط‌های لحظه آخری لامرد شیراز ممکن است قیمت بیشتر یا کمتر از قیمت اولیه بلیط داشته باشند.

برنامه پرواز لامرد به شیراز

پرواز لامرد شیراز در طول هفت روز هفته انجام می‌شود و شما می‌توانید در تمامی روز‌ها با مراجعه به سایت‌ های تیکت بلیط خود را خریداری کنید. فاصله هوایی لامرد تا شیراز با هواپیما 248 کیلومتر است و مدت زمان این پرواز، تقریبا 50 دقیقه خواهد بود.

در پرواز لامرد شیراز شما با توجه به نوع بلیط می‌توانید ۲۰ یا ۳۰ کیلوگرم بار همراه خود داشته باشید؛ به نحوی که در پرواز‌هایی با کلاس پروازی اکونومی ۲۰ کیلوگرم و برای پرواز‌هایی با کلاس پروازی بیزینسی تا ۳۰ کیلوگرم مجاز به همراه داشتن بار هستید.

اطلاعات فرودگاه لامرد

فرودگاه بین‌المللی شهید لامرد ۲ ترمینال دارد. یکی از این ترمینال‌ها جهت سفر‌های داخلی و دیگری برای سفر‌های خارجی تعبیه شده است. فرودگاه بین‌المللی شهید لامرد از مرکز شهر حدوداً ۶ کیلومتر فاصله داشته که تقریباً ۱۵ تا ۲۰ دقیقه طول می‌کشد.

آدرس فرودگاه شهدای لامرد: بلوار 22 بهمن، میدان دکتر حیاتی، بلوار فرودگاه، فرودگاه شهدای لامرد.

اطلاعات فرودگاه شیراز

فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز ۲ ترمینال جهت پرواز‌های داخلی و خارجی دارد. این فرودگاه از مرکز شهر شیراز حدوداً ۸ کیلومتر فاصله داشته که حدوداً ۲۵ دقیقه طول می‌کشد تا با ماشین به فرودگاه برسید.

آدرس فرودگاه شیراز: استان فارس، شیراز، بلوار شهید مدرس، میدان گل سرخ، خیابان دکتر شاهچراغی، فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز.

سوالات متداول بلیط هواپیما لامرد شیراز

چگونه بلیط لحظه آخری لامرد شیراز تهیه کنیم؟

شما با تنظیم فیلتر روی چارتر می‌توانید از بین بلیط‌های نمایش داده شده به دنبال بلیط‌های هواپیما لامرد شیراز لحظه آخری بگردید و در نهایت یکی از بلیط‌ها را خریداری کنید.

میزان بار مجاز برای پرواز‌های لامرد شیراز چه قدر است؟

جریمه کنسلی بلیط هواپیما لامرد شیراز چه قدر است؟

در چه بازه زمان‌هایی می‌توان بلیط هواپیما لامرد شیراز ارزان خریداری کرد؟

پرواز لامرد شیراز چه قدر طول می‌کشد؟

مسافت هوایی لامرد شیراز چه قدر است؟