H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما کرمانشاه کیش

مسافر

بلیط در این بازه زمانی برای مبدا و مقصد موردنظر یافت نشد.

اگر شما نیز قصد دارید از کرمانشاه به کیش بروید، این نکته را در نظر داشته باشید که نمی‌توانید به صورت مستقیم از مبدأ به مقصد خود سفر کنید؛ زیرا پرواز‌های این سفر به صورت فصلی بوده و در دی ماه سال 1402، این پرواز وجود ندارد؛ بنابراین پیشنهاد ما به شما این است در ابتدا از کرمانشاه به شهر تهران رفته و پس از آن، از تهران مستقیم به کیش سفر کنید؛ اما ممکن است در فصل‌های آینده بلیط هواپیما کرمانشاه کیش، در دسترس شما مسافران عزیز قرار گیرد. ‌های تیکت با ارائه انواع خدمات خود در دسترس شما بوده تا بتوانید همواره ارزان‌ترین بلیط‌ها را برای خود رزرو نمایید.

برای دریافت بلیط هواپیما از‌ های تیکت، می‌توانید فیلتر‌های متفاوتی نظیر، نوع بلیط، قیمت، ایرلاین و غیره را انتخاب کنید تا فرایند دریافت بلیط خود را سریع‌تر انجام دهید. برای تهیه بلیط کافی است در ابتدا پس از مشخص کردن مبدأ و مقصد، تاریخ مورد نظر خود را اعمال کرده و سپس با تنظیم فیلتر‌های موجود، به بلیط ایدئال خود دست یابید. پس از انتخاب بلیط، اطلاعات هویتی خود یا سایر مسافرین را وارد نموده و در نهایت هزینه آن را به صورت آنلاین بپردازید.

خرید بلیط هواپیما کرمانشاه کیش

اگر قصد دارید تمام این مسیر را به صورت هوایی طی کنید، در ابتدا باید بلیط کرمانشاه تهران و سپس تهران کیش را رزرو کنید. در این بخش به بررسی کامل این فرایند می‌پردازیم:

در مرحله اول، مبدأ و مقصد خود را وارد کرده و سپس تاریخ سفر خود را اعمال نمایید. اگر می‌خواهید بلیط برگشت خود را به صورت هم‌زمان رزرو کنید، گزینه بلیط دو طرفه را فعال کرده و وارد مرحله بعد شوید. در صفحه رو به رو، اطلاعات هویتی خود مانند نام و نام خانوادگی، کد ملی، تاریخ تولد و غیره را وارد کنید و در مرحله آخر، هزینه بلیط را در درگاه اینترنتی بپردازید.

این نکته را در نظر داشته باشید با اعمال فیلتر‌هایی مانند فیلتر قیمت، نوع ایرلاین، کلاس پروازی و نوع بلیط می‌توانید بلیط خود را سریع‌تر و با بودجه مورد نظرتان خریداری کنید. در صورت داشتن هر گونه سؤال در این رابطه، می‌توانید با تیم پشتیبانی 24 ساعته سایت ‌های تیکت، در ارتباط باشید. همچنین می‌توانید از تقویم نرخی 30 روزه موجود در سایت، بهره بگیرید. این تقویم به شما کمک می‌کند تا تمامی بلیط‌های موجود در یک ماه آینده را مشاهده کنید. 

اطلاعات فرودگاه کرمانشاه

در رابطه با اطلاعات فرودگاه کرمانشاه، می‌توان گفت این فرودگاه، دو ترمینال مجزا دارد که تمامی پرواز‌ها در آن‌ها صورت می‌گیرد. در حالت کلی، یکی از این ترمینال‌ها به پرواز‌های داخلی و ترمینال دیگر به مسیر پرواز‌های بین‌المللی اختصاص داده شده است. این فرودگاه در فاصله ۶ کیلومتری از مرکز شهر کرمانشاه واقع شده است که در کمترین زمان می‌توانید خود را به آن برسانید. 

آدرس فرودگاه کرمانشاه: استان کرمانشاه، شهر کرمانشاه، خیابان علیرضا عاصمی (نصر)، خیابان علیرضا عاصمی، بلوار نماز.

شماره تماس فرودگاه: 988334326622+

سوالات متداول بلیط هواپیما کرمانشاه کیش

مدت زمان پرواز کرمانشاه کیش، چقدر است؟

اگر بلیط شما به صورت مستقیم باشد هواپیما این مسافت را در مدت زمان حدوداً 2 ساعت طی می‌کند. اما در صورتی که مقصد ابتدایی شما تهران و سپس کیش باشد، از کرمانشاه تا تهران 1 ساعت و از تهران به کیش 1 ساعت و 45 دقیقه طول می‌کشد.

میزان بار مجاز برای پرواز کرمانشاه کیش چقدر است؟

عوامل مؤثر روی قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه کیش کدام‌اند؟