H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما کرمانشاه قشم

مسافر

یکی از معضلات مسیر پروازی کرمانشاه قشم این است که در این مسیر پرواز مستقیمی وجود ندارد و شما نمی‌توانید بلیط هواپیما کرمانشاه قشم را در هیچ مجموعه فروش بلیط هواپیما پیدا کنید، این مشکل در حال حاضر برای این مسیر وجود دارد و ممکن است در فصول آینده برطرف شود. به هر حال شما برای سفر از کرمانشاه به قشم باید به یکی از شهرهای نزدیک کرمانشاه که به قشم پرواز دارد سفر کنید یا بالعکس از کرمانشاه به یکی از شهرهای نزدیک قشم بروید و سپس خود را به مقصد نهایی برسانید. در ادامه تمامی این موارد به طور کامل به همراه فرایند خرید بلیط از سایت های تیکت که شامل انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ و غیره می‌شود را برایتان شرح می‌دهیم. 

خرید بلیط هواپیما کرمانشاه قشم 

برای خرید بلیط هواپیما کرمانشاه قشم باید ابتدا مشخص کنید که قرار است سفرتان را از کجا شروع کنید و چگونه خود را به قشم برسانید. توصیه ما به شما این است که از کرمانشاه به سمت تهران بلیط هواپیما تهیه کنید و سپس از تهران به سمت قشم بروید. سفر از کرمانشاه به تهران و تهران به قشم را به راحتی می‌توانید پیدا کنید. 

برای خرید بلیط در سایت ابتدا مبدا و مقصد خود را مشخص کنید، سپس تاریخ سفر را وارد کنید و گزینه جستجو را بزنید. سایت بلیط‌های موجود در مسیر انتخابی را به شما نمایش می‌دهد و شما می‌توانید بلیط خود را انتخاب کنید یا اینکه برای یافتن بلیط مناسب‌تری به تقویم نرخی که شامل بلیط‌های 30 روز آینده در مسیر منتخب است، مراجعه کنید. پس از انتخاب بلیط، صفحه ثبت اطلاعات مسافر برای شما باز می‌شود در ثبت اطلاعات این صفحه دقت کافی را به خرج دهید. مرحله نهایی خرید پرداخت هزینه بلیط از طریقه درگاه پرداخت آنلاین است. 

خرید از سایت های تیکت علاوه بر پروسه آسان و قیمت مناسب همراه با اعمال فیلترهای مختلفی اعم از قیمت، کلاس پروازی، شرکت هواپیمایی و نوع بلیط است. شما در سایت ما می‌توانید با تماس با تیم پشتیبانی 24 ساعته یا ارسال تیکت سوالات خود را بپرسید. 

اطلاعات فرودگاه کرمانشاه

اطلاعات فرودگاه کرمانشاه شامل تعداد ترمینال‌ها و فاصله از مرکز شهر می‌شود. این فرودگاه دو ترمینال مجزا برای سفرهای داخلی و خارجی دارد و به طور تقریبی در فاصله 6 کیلومتری مرکز کرمانشاه واقع شده است. 

آدرس فرودگاه کرمانشاه: استان کرمانشاه، کرمانشاه، خیابان علیرضا عاصمی (نصر)، بلوار نماز.

سوالات متداول بلیط هواپیما کرمانشاه قشم

مدت زمان پرواز کرمانشاه قشم چقدر است؟

اگر برای مسیر پروازی کرمانشاه قشم سفری وجود داشته باشد، مدت زمان آن حدود 80 دقیقه است.

موارد اثر گذار بر قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه قشم را نام ببرید؟

میزان بار مجاز برای پرواز کرمانشاه قشم چقدر است؟