H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما کرمانشاه بندر عباس

مسافر

بلیط در این بازه زمانی برای مبدا و مقصد موردنظر یافت نشد.

بلیط هواپیما کرمانشاه بندر عباس، به صورت فصلی ارائه شده و در همه اوقات، برای شما قابل دسترس نیست. بلیط این پرواز در دی ماه سال 1402 وجود نداشته و به همین دلیل برای پرواز از کرمانشاه بندر عباس، مجبور به رزرو بلیط به صورت جداگانه برای مقاصد مختلف می‌باشید. در واقع می‌توانید ابتدا از کرمانشاه از طریق راه هوایی به تهران و مجدد از تهران به بندر عباس پرواز کنید. همچنین می‌توانید مسیر کرمانشاه اصفهان را به صورت زمینی با اتوبوس طی کنید و پس از آن، از طریق هوایی از اصفهان به بندر عباس سفر کنید. برای رزرو بلیط هواپیما کرمانشاه بندر عباس، کافی است تاریخ، فیلتر‌های مورد نظر، اطلاعات هویتی را در مکان مشخص شده وارد کرده و در نهایت هزینه آن را به صورت آنلاین بپردازید. در ادامه به بررسی کامل نحوه خرید و سایر اطلاعات این پرواز می‌پردازیم.

خرید بلیط هواپیما کرمانشاه بندر عباس

در صورتی که قصد خرید بلیط هواپیما کرمانشاه بندر عباس را دارید، این نکته را در نظر داشته باشید که این بلیط به صورت مستقیم وجود ندارد و شما برای رسیدن به مقصد خود، باید از روش‌های دیگر استفاده نمایید. به عنوان مثال، می‌توانید در ابتدا بلیط هوایی کرمانشاه تهران را رزرو کنید و پس از آن، مجدد از طریق هواپیما از تهران به بندر عباس سفر کنید. همچنین می‌توانید از کرمانشاه تا اصفهان را با اتوبوس طی کرده و از اصفهان با هواپیما به بندر عباس بروید. شما می‌توانید تمامی بلیط‌های خود را از‌ های تیکت، با نازل‌ترین قیمت، خریداری کنید؛ بنابراین جهت دریافت بلط از‌ های تیکت، مراحل زیر را به ترتیب و با دقت بالا انجام دهید.

  1. در ابتدا مبدا و مقصد خود را در بخش مشخص شده وارد کنید.
  2. پس از آن، تاریخی که قصد دارید در آن روز سفر کنید را داخل فیلد مشخص شده تعیین کنید.
  3. سپس بین بلیط‌های نمایش داده شده به دنبال گزینه ایده آل خود باشید.
  4. بلیط مورد تأیید خود را انتخاب کنید و در بخش بعد به تکمیل اطلاعات هویتی خود مانند نام و نام خانوادگی، کد ملی، تاریخ تولد و غیره بپردازید.
  5. در نهایت هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین در درگاه مشخص شده بپردازید.
  6. بعد از پرداخت هزینه بلیط، لینک دانلود بلیط برای شما ارسال خواهد شد.

برای خرید بلیط اتوبوس از های تیکت نیز می‌توانید با شماره 58913-021 در تماس باشید.

اطلاعات پرواز کرمانشاه بندر عباس

دو شهر کرمانشاه و بندر عباس، از نظر هوایی 1180 کیلومتر از همدیگر فاصله داشته و پیمودن این مسافت از طریق هواپیما، تقریباً به 1 ساعت و 40 دقیقه زمان نیاز دارد. البته این زمان به مواردی مانند شرایط جوی وابسته خواهد بود. در این پرواز در صورتی که کلاس پروازیتان اکونومی باشد، می‌توانید حداکثر 20 کیلوگرم بار مجاز را با خود حمل کنید و در صورتی که کلاس پروازی بیزینسی را رزرو کنید، این مقدار به حداکثر 30 کیلوگرم، تغییر خواهد کرد. همچنین به خاطر سپردن اطلاعات زیر، می‌تواند برای شما مفید باشد.

اطلاعات فرودگاه کرمانشاه

در رابطه با اطلاعات فرودگاه کیش، می‌توان گفت: فرودگاه کرمانشاه 2 ترمینال جداگانه دارد که یکی از این ترمینال‌ها به پرواز‌های داخلی، و ترمینال دیگر به مسیر پرواز‌های بین‌المللی اختصاص داده شده است. فاصله این فرودگاه تا مرکز شهر تنها 6 کیلومتر بوده که در کمترین زمان ممکن می‌توانید خود را به آن برسانید.

آدرس فرودگاه کرمانشاه: استان کرمانشاه، شهر کرمانشاه، خیابان علیرضا عاصمی (نصر)، خیابان علیرضا عاصمی، بلوار نماز.

شماره تماس: 988334326622+

سوالات متداول بلیط هواپیما کرمانشاه بندر عباس

میزان بار مجاز در کلاس‌های اکونومی و بیزینسی در پرواز کرمانشاه بندر عباس چقدر است؟

میزان بار مجاز در کلاس‌های اکونومی حداکثر 20 و بیزینسی 30 کیلوگرم می‌باشد. البته این مقدار مختص به پرواز‌های داخلی است.

قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه بندر عباس، به چه عواملی بستگی دارد؟

در صورتی که قصد استرداد بلیط هواپیما کرمانشاه بندر عباس را داشته باشم چه اقداماتی ضروری است؟