H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما کیش رشت

مسافر

برای خرید ارزان‌ترین بلیط هواپیما کیش رشت از سایت های تیکت، کافی است تا با استفاده از فیلترها و تعیین تاریخ لیست بلیط‌های مد نظرتان را مشاهده کرده و پس از انتخاب بلیط مورد نظر، با تکمیل اطلاعات مسافر یا مسافران و پرداخت نهایی هزینه بلیط، رزرو کنید. قیمت بلیط‌های کیش رشت با توجه به ملاک‌های شما متفاوت بوده و می‌تواند به موارد مختلفی بستگی داشته باشد. اما در حالت کلی، قیمت این بلیط در آذر ماه 1402 و از نوع چارتری کلاس اکونومی به مبلغ 1 میلیون و 200 هزار تومان است. در ادامه این نوشته به بررسی کامل بلیط هوایی کیش رشت از جمله، خرید، قیمت، اطلاعات پرواز و سایر موارد می‌پردازیم. 

خرید بلیط هواپیما کیش رشت

برای خرید بلیط هواپیما کیش رشت، در سایت های تیکت، مراحل زیر را طی کنید:

  1.  در ابتدا در صفحه باز شده تاریخ سفر خود را مشخص کنید.
  2.  همچنین اگر قصد رزرو بلیط رشت به کیش را دارید، بر روی گزینه بلیط دو طرفه کلیک نمایید. 
  3. تاریخ مورد نظر برای پرواز را انتخاب کنید.
  4.  سپس با انتخاب گزینه جست و جو، تمامی بلیط‌های موجود در این بازه برای شما قابل مشاهده است. با استفاده از فیلتر‌هایی مانند: قیمت، نوع بلیط، ایرلاین وغیره بلیط خود را انتخاب کنید.
  5. پس از انتخاب بلیط در صفحه باز شده، اطلاعات هویتی خود را به صورت دقیق ثبت نمایید.
  6. با کلیک روی دکمه "بعدی" وارد صفحه پرداخت شوید. 
  7. پس از پرداخت لینک بلیط در اختیارتان قرار می‌گیرد.

بلیط هواپیما ارزان کیش رشت

برای دریافت بلیط هواپیما ارزان کیش رشت، می‌توانید از فیلتر قیمت استفاده کنید و با توجه به تعرفه مورد نظرتان، به دنبال بلیط باشید. بدین ترتیب می‌توانید از تقویم نرخی 30 روزه بهره گرفته تا در بین همه بلیط‌های موجود در 30 روز آتی این مسیر، ارزان‌ترین بلیط هواپیما کیش رشت را برای خود انتخاب کنید. 

قیمت بلیط هواپیما کیش رشت

در حالت کلی و به صورت استاندارد، هزینه پرواز‌های این مسیر در آذر ماه 1402 و از نوع چارتری کلاس اکونومی به مبلغ 1 میلیون و 200 هزار تومان ارائه می‌شود. قیمت بلیط هواپیما کیش رشت، به عوامل مختلفی بستگی دارد که هر کدام از آن‌ها می‌تواند تأثیر مستقیمی روی هزینه آن داشته باشد. برخی از این موارد شامل: نوع بلیط، کلاس پروازی، شرکت هواپیمایی و غیره است؛ در این بخش لازم است بدانید، ‌های تیکت ارزان‌ترین بلیط‌ها را در تمامی اوقات نسبت به سایر مجموعه‌ها در نظر گرفته است.

بلیط هواپیما چارتری کیش رشت

برای خرید بلیط هواپیما چارتری کیش رشت، در ابتدا باید فیلتر نوع بلیط را روی نوع چارتری قرار دهید. همان طور که می‌دانید قیمت این نوع از بلیط‌ها زیر نظر شرکت‌های چارتری تعیین و قانون‌گذاری شده و در بیشتر مواقع، قوانین مخصوص خود را دارند؛ بنابراین قبل از رزرو بلیط هواپیما کیش رشت از نوع چارتری، قسمت اطلاعات پرواز را به صورت جزئی و دقیق مرور کنید.

بلیط هواپیما لحظه آخری کیش رشت

بلیط هواپیما لحظه آخری عموماً در طی چند ساعت باقی مانده به پرواز نمایش داده می‌شود و قیمت آن می‌تواند بیشتر یا کمتر از قیمت واقعی آن باشد. برای مشاهده این نوع از بلیط هواپیما کیش رشت، در هنگام رزرو بلیط، در ابتدا باید فیلتر بلیط چارتری و سپس در بین موارد قابل مشاهده، به دنبال بلیط لحظه آخری باشید.

استرداد بلیط هواپیما کیش رشت

برای استرداد بلیط هواپیما رشت از مبدا کیش در ‌های تیکت می‌توانید خیلی سریع و با استفاده از ارسال تیکت از بخش حساب کاربری یا تماس تلفنی مستقیم با پشتیبانی 24 ساعته سایت، درخواست خود را ثبت کنید تا پس از بررسی‌های لازم، نتیجه نهایی به شما اطلاع داده شود.

اطلاعات پرواز کیش رشت

برای اطلاعات پرواز کیش رشت جالب است بدانید، فاصله این دو شهر با هواپیما 1260 کیلومتر بوده و میانگین زمان آن حدود 2 ساعت خواهد بود. میزان بار مجاز در پرواز مختلف بوده و به شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی بستگی دارد. اما اگر بلیط رزروی شما از کلاس اکونومی است، در حین پرواز می‌توانید 15 الی 25 کیلوگرم بار مجاز را با خود حمل کنید.

اطلاعات فرودگاه کیش

فرودگاه کیش چهار ترمینال مجزا دارد که یکی از ترمینال‌های آن مختص به پرواز‌های خارجی است. فاصله این فرودگاه تا مرکز شهر کمتر از 10 دقیقه می‌باشد.

آدرس فرودگاه کیش: هرمزگان، جزیره کیش، بلوار فرودگاه، فرودگاه بین‌المللی کیش.

اطلاعات فرودگاه رشت

فرودگاه رشت، دارای دو ترمینال مجزا از هم بوده که یکی از آن‌ها VIP و مختص به مهمانان ویژه، دولتی و تجاری است. فاصله این فرودگاه تا مرکز شهر تقریباً 19 دقیقه و معادل 8 کیلو متر فاصله است.

آدرس فرودگاه رشت: استان گیلان، رشت، بلوار ولی عصر(عج)، فرودگاه بین‌المللی سردار جنگل.

سوالات متداول بلیط هواپیما کیش رشت

عوامل مؤثر روی قیمت بلیط هواپیما کیش رشت کدام‌اند؟

این قیمت با در نظر گرفتن عواملی همچون: بازه زمانی، کلاس پروازی، نوع بلیط و غیره محاسبه می‌شود.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز رشت کیش چقدر است؟

چگونه بلیط هواپیما کیش رشت را ارزان خرید کنیم؟