H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما کیش کرمانشاه

مسافر

بلیط در این بازه زمانی برای مبدا و مقصد موردنظر یافت نشد.

در حال حاضر که در ابتدای دی ماه سال 1402 قرار داریم، بلیط هواپیما کیش کرمانشاه وجود ندارد و هیچ پرواز مستقیمی از سمت کیش به کرمانشاه موجود نیست؛ البته این مشکل فقط برای بازه‌های خاصی از سال است زیرا بلیط‌های این مسیر به صورت فصلی ارائه می‌شود. به همین دلیل شما باید سفر خود را با سفر به تهران از کیش و از تهران به کرمانشاه انجام دهید، البته برای پرواز از شهرهای نزدیک دیگر نیز می‌توانید استفاده کنید؛ اما این پیشنهاد بهترین گزینه موجود است.  

شما در سایت ما می‌توانید برای مقاصد زیادی بلیط تهیه کنید و برای این کار تنها کافی است پس از وارد کردن نام مبدا و مقصد تاریخ سفر را در فضای مخصوص بنویسید و سپس مابقی پروسه را مطابق با مراحلی که در ادامه برایتان شرح می‌دهیم، انجام دهید. در صورت بروز مشکل یا وجود سوال برای رفع آن با تیم پشتیبانی 24 ساعته سایت ما در ارتباط باشید برای این کار می‌توانید از تماس تلفنی یا ارسال تیکت از بخش کاربری در سایت استفاده کنید. 

خرید بلیط هواپیما کیش کرمانشاه

می‌دانید که شما نمی‌توانید اقدام به خرید بلیط هواپیما کیش کرمانشاه کنید؛ اما برای رفع این مشکل ما در سایت های تیکت پیشنهادی داریم. همانطور که مطلع هستید به طور معمول روزانه از تمامی شهرها به تهران و بالعکس پرواز وجود دارد، به همین دلیل توصیه ما به شما تهیه بلیط کیش تهران و تهران کرمانشاه است. برای این کار ابتدا نام مبدا و مقصد را در سایت وارد می‌کنید، سپس مطابق با مراحل زیر پیش می‌روید:

در فیلد تاریخ، زمان سفر خود را وارد کنید، سپس با کلیک روی گزینه جستجو، سایت تمامی بلیط‌های موجود برای مسیر انتخابی را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما در این مرحله می‌توانید بلیط را از بین گزینه‌های ارائه شده انتخاب کنید یا اینکه در تقویم نرخی که برای نمایش بلیط‌های 30 روز آینده است بروید. پس از انتخاب بلیط باید اطلاعات خواسته شده در صفحه ثبت اطلاعات هویتی را به صورت دقیق و کامل وارد کنید. 

در این مرحله باید از صحت اطلاعات ثبت شده و درستی موارد انتخاب شده در سایت اطمینان حاصل کنید و سپس وارد درگاه پرداخت آنلاین شوید و پروسه خرید بلیط را به پایان برسانید. خرید بلیط در سایت های تیکت بسیار آسان و همراه با آپشن‌های زیادی از جمله اعمال فیلترهای مختلف (قیمت، نوع بلیط، کلاس پروازی و شرکت هواپیمایی) و تقویم نرخی است.

اطلاعات فرودگاه کیش

از اطلاعات فرودگاه کیش باید به وجود 3 ترمینال فعال و 1 ترمینال غیر فعال و فاصله 4 کیلومتری تا مرکز شهر(پیمودن این مسیر با خودرو 10 دقیقه زمان نیاز دارد) اشاره کنیم. 

آدرس فرودگاه کیش: جزیره کیش، بزرگراه خلیج فارس، میدان ملل، بلوار امام خمینی، بلوار فرودگاه، فرودگاه بین المللی کیش.

سوالات متداول بلیط هواپیما کیش کرمانشاه

مدت زمان پرواز کیش کرمانشاه چقدر است؟

به صورت تقریبی پرواز کیش کرمانشاه در صورت وجود، 1 ساعت و 45 دقیقه طول می‌کشد. 

اگر بلیط کیش کرمانشاه وجود نداشته و مجبور به سفر غیر مستقیم شدیم، پروازها حدود چند ساعت طول می‌کشد؟