H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما کیش بندرعباس

مسافر

در حال حاضر قیمت بلیط کیش بندرعباس برای کلاس اکونومی  در آذر ماه سال 1402 حدود 898 هزار تومان است. برای خرید بلیط هواپیما کیش بندرعباس باید ابتدا تاریخ سفر خود را در فیلد مشخص شده وارد کنید و سپس سایر موارد خواسته شده را بر اساس مراحل نظیر تکمیل اطلاعات مسافر، پرداخت هزینه و غیره انجام دهید. در سایت ما امکان خرید بلیط هواپیما با بهترین قیمت در مسیر پروازی کیش بندرعباس نسبت به دیگر مراکز فروش بلیط ارائه می‌شود. 

خرید بلیط هواپیما کیش بندرعباس 

بعد از تعیین تاریخ سفر، اگر قصد خرید بلیط  دو طرفه را نیز دارید، کافی است تا تیک بلیط رفت و برگشت را بزنید و تاریخ برگشت را نیز مشخص کنید. با استفاده از فیلترهای قیمت، نوع بلیط، کلاس پروازی، ایرلاین و غیره می‌توایند سریع‌تر بلیط ایده آل خود را بیابید. 

بعد از انتخاب بلیط، وارد صفحه ثبت اطلاعات مسافر یا مسافران می‌شوید، اطلاعات را با دقت وارد نمایید و سپس با انتخاب گزینه پرداخت، هزینه بلیط را به صورت اینترنتی پرداخت کنید تا لینک بلیط بندر عباس از مبدا کیش برای شما ارسال شود.

قیمت بلیط هواپیما کیش بندرعباس

قیمت بلیط هواپیما کیش بندرعباس در آذر ماه سال 1402 برای بلیط‌های سیستمی در کلاس اکونومی حدود 898 هزار تومان و در کلاس بیزینس 1 میلیون و 700 هزار تومان است. قیمت بلیط به پارامتر‌های گوناگونی بستگی دارد؛ اما اگر شما به دنبال بلیط کیش بندرعباس با قیمت مناسب هستید، سایت ما بهترین گزینه هست. در سایت ما فیلتر قیمت وجود دارد که به شما توانایی خرید ارزانترین بلیط هواپیما در مسیر کیش بندر عباس را می دهد.

بلیط چارتری هواپیما کیش بندرعباس

برای خرید بلیط چارتری هواپیما کیش بندرعباس در سایت ما کافی است فیلتر بلیط را از نوع بلیط چارتر انتخاب کنید. قیمت بلیط چارتری کیش بندرعباس نیز کاملاً متفاوت و متغییر هست. لازم به ذکر است که برخی از بلیط‌های چارتری در مسیر هوایی کیش بندرعباس قابلیت استرداد ندارند، با در نظر گرفتن این موضوع حتماً برای خرید به قوانین درج در قسمت اطلاعات پرواز در سایت ما توجه داشته باشید.

بلیط لحظه آخری کیش بندرعباس

بلیط لحظه آخری کیش بندرعباس، معمولاً در ساعات پایانی و نزدیک به پرواز ارائه می‌شود و برای خرید آن لازم است، که فیلتر بلیط چارتری را فعال کنید؛ سپس در بین موارد نمایش داده شده به دنبال بلیط لحظه آخری باشید. 

استرداد بلیط هواپیما کیش بندرعباس

اگر بلیط خریداری شده شما برای مسیر کیش بندرعباس قابلیت استرداد دارد، در مجموعه ما دو روش آسان برای کنسلی بلیط پیش روی شما قرار داده شده است. برای استرداد بلیط هواپیما کیش بندرعباس می‌توانید به قسمت کاربری در سایت مراجعه و با ارسال تیکت به تیم پشتیبانی 24 ساعته، درخواست استرداد بلیط خود را بدهید، یا اینکه با تیم پشتیبانی از طریق تماس تلفنی و شماره‌های 051-34042 و 021-58913 در ارتباط باشید. 

اطلاعات پرواز کیش بندرعباس

از مهم‌ترین اطلاعات پرواز کیش بندرعباس باید به فاصله زمانی پرواز که در حدود 60 دقیقه است، بپردازیم. این زمان برای مسافت هوایی 234 کیلومتری این جزیره تا بندرعباس هست. میزان بار مجاز در مسیر هوایی کیش بندرعباس به شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی وابسته بوده؛ اما در حالت معمول و کلی مابین 15 تا 25 کیلوگرم در کلاس‌های پروازی اکونومی مجاز به حمل بار هستید. 

اطلاعات فرودگاه کیش

در اطلاعات فرودگاه کیش، 4 ترمینال به ثبت رسیده است؛ که یکی از آن‌ها برای تمامی پرواز‌های داخلی تعبیه شده است. میزان فاصله تقریبی فرودگاه کیش تا مرکز شهر 4 کیلومتر است. 

  • آدرس فرودگاه کیش: جزیره کیش، فرودگاه بین‌المللی. 

اطلاعات فرودگاه بندرعباس

فرودگاه بندرعباس دارای دو ترمینال برای پرواز‌های داخلی و خارجی است. از این دو ترمینال، 1 مورد به صورت ویژه به پرواز‌های داخلی اختصاص داده شده است. از مرکز شهر تا این فرودگاه به طور تقریبی 6 کیلومتر فاصله است.

  • آدرس فرودگاه بندرعباس: چهار راه پگاه. 

سوالات متداول بلیط هواپیما کیش بندرعباس

مهم‌ترین پارامتر‌های تعیین قیمت بلیط هواپیما کیش بندرعباس، چیست؟

از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بلیط هواپیما کیش بندرعباس می‌توان به کلاس پروازی، نوع بلیط، شرکت هواپیمایی و بازه زمانی اشاره کرد.

در چه زمانی می‌توان بلیط هواپیما کیش بندرعباس را ارزان خریداری کرد؟

به صورت تقریبی پرواز کیش بندرعباس چقدر طول می‌کشد؟