MILADکپی
رزرو بلیط پرواز از هر نقطه ایران به مشهد با تخفیف ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو بلیط هواپیما مشهد
MILADکپی
رزرو هتل با تخفیف 200 هزار تومانی ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو هتل های مشهد

بلیط هواپیما خرم آباد تهران

مسافر

رزرو هتل های مشهد

قیمت بلیط هواپیما خرم آباد تهران بسته به شرایط مختلف دارای قیمت متفاوتی می‌باشد؛ در واقع، قیمت این بلیط در بهمن ماه ۱۴۰2، برای کلاس پروازی‌ اکونومی بین ۸۰۰ تا ۸۹۸ هزار تومان متغیر خواهد بود. در صورتی که قصد رزرو این بلیط را دارید، می‌توانید ابتدا مبدا و مقصد خود را وارد کرده و سپس در قسمت مورد نظر، تاریخ سفرتان را اعمال کنید. سپس با انتخاب بلیط، به تکمیل اطلاعات هویتی خود پرداخته و هزینه بلیط را به صورت آنلاین بپردازید.

در صورتی که بلیطی در بازه مورد نظر، برای شما وجود نداشت، پیشنهاد می‌کنیم از تقویم نرخی 30 روزه موجود در سایت، بهره بگیرید. در ادامه به بررسی اطلاعات تکمیلی پرواز خرم آباد تهران می‌پردازیم.

خرید بلیط هواپیما خرم آباد تهران

پروسه خرید بلیط هواپیما زابل تهران ملزم به طی کردن مراحل زیر به ترتیب است:

  1. در ابتدا مبدا و مقصد خود را در جایگاه تعیین شده وارد کنید.
  2. در این مرحله باید تاریخ سفر خود را درج کنید.
  3. در صورتی که می‌خواهید به صورت هم‌زمان، بلیط برگشتتان را رزرو کنید، تیک گزینه بلیط دو طرفه را فعال کنید.
  4. پس از انتخاب بلیط، صفحه‌ای برای شما باز می‌شود که باید اطلاعات هویتی خود را در آن، اعمال نمایید.
  5. در نهایت تمامی مراحل را مجدد بررسی کنید و هزینه بلیط را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

با سپری کردن تمامی مراحل ذکر شده، فرایند رزرو بلیط شما به اتمام خواهد رسید.

قیمت بلیط هواپیما خرم آباد تهران

قیمت بلیط هواپیما خرم آباد تهران در بهمن ماه سال ۱۴۰۲ برای بلیط‌های نوع سیستمی با کلاس پروازی اکونومی بین ۸۰۰ تا ۸۹۸ هزار تومان در حال تغییر بوده است.

در رابطه با تعیین قیمت بلیط‌ها در نظر داشته باشید، نوع بلیط، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و غیره، عواملی هستند که روی هزینه بلیط خرم آباد تهران تأثیر مستقیم دارند.

پرواز ارزان خرم آباد تهران 

شما با مراجعه به تقویم نرخی ۳۰ روزه می‌توانید به لیست تمامی بلیط‌های یک ماه آینده سفر هوایی خرم آباد تهران دسترسی داشته باشید و در بین آن‌ها به دنبال بلیطی با قیمت ارزان بگردید؛ علاوه بر این شما با اعمال فیلتر قیمت نیز می‌توانید لیستی از بلیط‌ها در بودجه مورد نظر خود را مشاهده و مناسب‌ترین آن‌ها را انتخاب کنید.

در برخی مواقع ممکن است بنا به دلایلی از جمله تغییر فصل‌ها، ماه رمضان، روز‌های غیر مناسبتی یا اواسط هفته‌، تعداد مسافرت در مسیر هوایی خرم آباد تهران کاهش یابد، به همین دلیل، در این بازه ممکن است هزینه بلیط نیز از قیمت کمتری برخوردار باشد.

البته به این نکته توجه داشته باشید که های تیکت، ارزان ترین بلیط‌ها را برای شما ارائه می‌دهد.

پرواز خرم آباد تهران لحظه آخری 

بلیط هواپیما خرم آباد تهران لحظه آخری، از طریق اعمال فیلتر چارتری بر بلیط قابل جستجو است. با اعمال فیلتر چارتر، لیستی از بلیط‌ها نمایش داده می‌شود، شما برای خرید بلیط لحظه آخری باید در بین این بلیط‌ها به دنبال بلیط‌های لحظه آخری بگردید.

قیمت مشخصی برای بلیط‌های لحظه آخری خرم آباد تهران نمی‌توان ارائه داد؛ در واقع ممکن این نوع از بلیط‌ها، هزینه ثابتی ندارند و با توجه به شرایط، متغیر خواهند بود.

پرواز چارتر خرم آباد به تهران 

خرید بلیط چارتر خرم آباد تهران فقط با اعمال فیلتر چارتر بر بلیط‌ها قابل خریداری است. شما برای تهیه این نوع بلیط باید با تنظیم فیلتر روی چارتری به لیستی از بلیط‌های چارتری دسترسی پیدا خواهید کرد و با توجه به بودجه و نیاز‌تان می‌بایست به دنبال مناسب‌ترین بلیط برای خود بگردید.

شرکت‌های چارتری قوانین خاص و مخصوص خود را دارا هستند به صورتی که ممکن بوده برخی بلیط‌ها قابل استرداد نباشند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید بلیط چارتری حتماً اطلاعات پرواز را مطالعه کنید.

برنامه پرواز‌های خرم آباد تهران

پرواز هواپیما خرم آباد تهران همه روزه در حال انجام است؛ از این جهت در هر زمان از شبانه روز می‌توانید اقدام به خرید آنلاین بلیط کنید. فاصله هوایی بین دو شهر خرم آباد و تهران حدوداً برابر با ۳۷۰ کیلومتر بوده که تقریباً طی کردن این مسافت با هواپیما 1 ساعت و 10 دقیقه طول می‌کشد. در سفر هوایی خرم آباد تهران شما در پرواز‌های با کلاس اکونومی مجاز به حمل بار تا ۲۰ کیلوگرم هستید؛ همچنین در پروازی‌ها با کلاس بیزینسی مجاز خواهید بود ۳۰ کیلوگرم بار همراه خود جمل کنید.

اطلاعات فرودگاه خرم آباد 

فرودگاه شهدای خرم آباد یک ترمینال برای سفر‌های داخلی دارد. این ترمینال در فاصله ۷ کیلومتری شهر واقع شده به صورتی که این مسافت را می‌توان در 10 تا 15 دقیقه با وسیله نقلیه طی کرد.

آدرس فرودگاه شهدای خرم آباد: لرستان، شهرستان خرم آباد، بزرگ‌راه بهارستان، خیابان فرودگاه، فرودگاه بین المللی خرم آباد.

اطلاعات فرودگاه تهران 

فرودگاه تهران ۶ ترمینال دارد. در فرودگاه تهران سفر‌های زیادی از جمله داخلی، خارجی، سفر‌های حجاج و غیره صورت می‌گیرد؛ از این رو برای هر یک از این نوع پرواز‌ها ترمینال اختصاصی در نظر گرفته شده است. این ترمینال در فاصله 6/6 کیلومتری از مرکز شهر قرار دارد.

آدرس فرودگاه بین‌المللی مهرآباد تهران: تهران، میدان آزادی، کیلومتر 1 اتوبان لشگری، دوربرگردان فرودگاه، خیابان فرودگاه، فرودگاه بین المللی تهران.

کنسلی بلیط هواپیما خرم آباد تهران

مسافران برای کنسلی باید درخواست خود مبنی بر استرداد بلیط را ثبت نمایند. برای انجام چنین امری افراد می‌توانند با تماس تلفنی با تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته یا با ورود به حساب کاربری خود و با ارسال تیکت در سایت، درخواست لغو سفر خود را ثبت کنند.

با ثبت درخواست کارشناسان اقدام به بررسی درخواست کرده و نتیجه را در اسرع وقت به اطلاع شما خواهند رساند.

سوالات متداول بلیط هواپیما خرم آباد تهران

چگونه بلیط لحظه آخری خرم آباد تهران تهیه کنیم؟

برای خرید بلیط لحظه آخری هواپیما خرم آباد تهران باید فیلتر را روی چارتر تنظیم کنید؛ سپس از بین بلیط‌های نمایش داده شده به دنبال بلیط‌های هواپیما لحظه آخری بگردید و در نهایت یکی از بلیط‌ها را انتخاب و خریداری کنید.

پرواز خرم آباد تهران چه قدر طول می‌کشد؟

میزان بار مجاز برای پرواز‌های خرم آباد تهران چه قدر است؟

مسافت هوایی خرم آباد تهران چه قدر است؟

جریمه کنسلی بلیط خرم آباد تهران چه قدر است؟

در چه بازه زمان‌هایی می‌توان بلیط هواپیما خرم آباد تهران ارزان خریداری کرد؟