H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما ایلام مشهد

مسافر

اگر قصد خرید بلیط هواپیما ایلام مشهد را دارید، باید به این نکته دقت داشته باشید که این بلیط به صورت مستقیم وجود ندارد و برای سفر از شهر ایلام به مشهد، می‌توانید به صورت دو مقصدی مسافرت کنید. یعنی می‌توانید ابتدا به صورت زمینی به شهر اهواز رفته و سپس بلیط هواپیما اهواز مشهد را تهیه کنید؛ علاوه بر آن، اگر قصد دارید کل مسیر را به صورت هوایی طی کنید، می‌توانید ابتدا از طریق راه هوایی از ایلام به تهران و سپس مستقیم از تهران به مشهد مسافرت کنید. 

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما از سایت ‌های تیکت، کافی است ابتدا مبدأ و مقصد خود را وارد کرده و سپس تاریخ مورد نظر خود را در بخش‌های تعیین شده ثبت نمایید. پس از تأیید بلیط مورد نظر، به تکمیل اطلاعات هویتی خود و سایر مسافران پرداخته و در نهایت هزینه آن را به صورت اینترنتی پرداخت کنید. در ادامه به بررسی کامل‌تر بلیط هواپیما ایلام مشهد می‌پردازیم. 

خرید بلیط هواپیما ایلام مشهد

معمولاً بلیط‌های ایلام به مشهد، فصلی بوده و در تمام روز‌های سال، ارائه نخواهد شد؛ بنابراین می‌توانید با بهره گرفتن از سفر‌های دو مقصدی به شهر مشهد، مسافرت کنید. برای مسافرت از ایلام به مشهد، از دو طریق می‌توانید سفر خود را انجام دهید. ابتدا به صورت زمینی از طریق اتوبوس یا ماشین شخصی به اهواز رفته و سپس به صورت هوایی خود را به مشهد برسانید. همچنین می‌توانید ابتدا به شهر تهران پرواز کنید و سپس بلیط تهران مشهد را خریداری کنید. در ادامه با نحوه دریافت بلیط از‌ های تیکت، آشنا خواهید شد.

  • در ابتدا شهر‌های مورد نظر خود را به عنوان مبدأ و مقصد وارد کنید.
  • سپس تاریخ مد نظرتان را برای مسافرت، در فیلد مشخص شده، اعمال کنید.
  • پس از انتخاب نهایی بلیط، به قسمت بعد رفته و سپس اطلاعات خواسته شده خود و سایر مسافران را به درستی تکمیل کنید.
  • در نهایت وارد درگاه اینترنتی شده و هزینه بلیط خودتان را به صورت آنلاین بپردازید.

در ادامه به بررسی چند نکته مهم در رابطه با فرایند خرید بلیط می‌پردازیم:

  1. اگر قصد دارید، بلیط دو طرفه را از‌ های تیکت خریداری کنید، در بخش ابتدایی، کافی است تیک گزینه بلیط دو طرفه را فعال کنید. توجه کنید که رزرو بلیط دو طرفه می‌تواند از نظر اقتصادی برای شما به صرفه‌تر باشد. 
  2. در صورتی که بلیط مورد نظر خود را در سایت پیدا نکردید، می‌توانید از تقویم نرخی 30 روزه موجود در‌ های تیکت، استفاده کنید. این تقویم تمامی پرواز‌های یک ماه آتی را برای شما به نمایش خواهد گذاشت.
  3. در صورت ایجاد هر گونه مشکل در فرایند خرید بلیط، می‌توانید با تیم پشتیبانی 24 ساعته سایت، تماس گرفته و مشکل خود را بر طرف نمایید.

قیمت بلیط هواپیما ایلام مشهد

قیمت بلیط هواپیما ایلام مشهد، متغیر بوده و به عوامل خاصی بستگی دارد. اما اگر می‌خواهید به صورت دو مقصدی به از ایلام به مشهد سفر کنید، در نظر داشته باشید، هزینه بلیط هواپیما ایلام به تهران، حدود 900 هزار تومان بوده و هزینه بلیط هواپیما تهران به مشهد، بین 1 میلیون و 250 هزار تومان تا 3 میلیون و 210 هزار تومان، قرار دارد؛ اما اگر می‌خواهید ابتدا به صورت زمینی به اهواز و سپس هوایی از اهواز به مشهد بروید، قیمت بلیط هوایی اهواز مشهد شما در رنج قیمت 1 میلیون و 850 هزار تومان تا 3 میلیون و 500 هزار تومان قرار می گیرد. در صورت رزرو بلیط زمینی (اتوبوس)، می‌توانید با شماره 58913-021 تماس بگیرید.

دقت داشته باشید قیمت بلیط هواپیما در سایت‌ های تیکت به عواملی مانند نوع بلیط، شرکت هواپیمایی انتخابی، کلاس پروازی مورد نظر و بازه زمانی مسافرت شما بستگی دارد. 

برنامه پرواز‌های ایلام مشهد

در رابطه با برنامه پرواز‌های ایلام مشهد، دقت داشته باشید که این پرواز به صورت فصلی بوده و در تمامی روز‌های سال، در دسترس شما نخواهد بود. فاصله هوایی دو شهر ایلام و مشهد 1554 کیلومتر بوده و تقریبا به دوساعت زمان نیاز دارد. همچنین، میزان بار مجاز شما در این پرواز به کلاس پروازی انتخابی بستگی دارد. در حالت کلی برای کلاس‌های اکونومی و بیزینسی می‌توانید حداکثر 20 و 30 کیلوگرم بار مجاز را با خود حمل نمایید.

اطلاعات فرودگاه ایلام

در رابطه با اطلاعات فرودگاه ایلام می‌توان گفت این فرودگاه تنها دارای یک ترمینال بوده که میزبان پرواز‌های داخلی است. این فرودگاه در فاصله 9 کیلومتری مرکز شهر ایلام قرار گرفته که پیمودن آن تقریباً به 15 دقیقه زمان نیاز دارد.

آدرس فرودگاه ایلام: شهرستان ایلام، پیچ آشوری، جاده ایلام بدره، فرودگاه بین‌المللی شهدای ایلام.

اطلاعات فرودگاه مشهد

در رابطه با اطلاعات فرودگاه شهر مشهد، اطلاعات زیر در دسترس است. این فرودگاه دارای 3 ترمینال مجزا از هم است که هر کدام از آن‌ها مختص به سفر‌های داخلی، خارجی و حج است. فاصله این فرودگاه تا مرکز شهر، حدوداً 8 کیلومتر است. 

آدرس فرودگاه بین‌المللی مشهد: مشهد، شهید سلیمانی، بلوار صابر، بلوار جمهوری اسلامی، شهدا حافظان آسمان، فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی نژاد.

سوالات متداول بلیط هواپیما ایلام مشهد

استرداد بلیط هواپیما ایلام مشهد، چگونه است؟

جهت استرداد بلیط هواپیما ایلام مشهد می‌توانید از طریق تماس تلفنی با تیم پشتیبانی 24 ساعته سایت در تماس بوده و درخواست لغو بلیط خود را ثبت کنید. همچنین می‌توانید از طریق ارسال تیکت، در بخش حساب کاربری، اقدام به ثبت درخواست خود برای کنسلی بلیط، کنید.

میزان بار مجاز در پرواز‌های ایلام مشهد چقدر است؟

فاصله هوایی ایلام تا مشهد چقدر است؟

مدت زمان پرواز ایلام مشهد، چقدر است؟