H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما اصفهان بندر عباس

مسافر

با استفاده از سایت ‌های تیکت، می‌توانید بلیط هواپیما اصفهان بندر عباس را با تعیین تاریخ سفر و انتخاب نوع بلیط، مشاهده و خرید کنید. سایت ما بلیط‌های سیستمی، چارتری و لحظه آخری اصفهان بندر عباس را از شرکت‌های هواپیمایی متفاوت با قیمت‌های گوناگون در اختیار شما قرار می‌دهد و شما می‌توانید با استفاده از فیلتر‌های موجود، بلیط مورد نظرتان را با ارزانترین قیمت خریداری کنید.

قیمت بلیط‌های پرواز اصفهان بندر عباس در آذر ماه سال 1402، از نوع سیستمی و کلاس پرواز اکونومی حدود 1 میلیون و 300 هزار تومان است و این تعرفه به عواملی مانند نوع بلیط، کلاس پروازی و زمان سفر بستگی دارد. در ادامه این نوشته در مورد قیمت، خرید، اطلاعات پرواز و مواردی از این قبیل توضیح کامل خواهیم داد.

قیمت بلیط هواپیما اصفهان بندر عباس

قیمت بلیط هواپیما اصفهان به بندر عباس در آذر ماه ۱۴۰۲ از نوع سیستمی و کلاس پرواز اکونومی، حدود 1 میلیون و 300 هزار تومان است و بستگی به فصل سفر، نوع بلیط، شرکت هواپیمایی و زمان خرید دارد. توجه کنید که ‌های تیکت، تمامی بلیط‌های خود را با ارزان‌ترین قیمت نسبت به دیگر مجموعه‌ها، ارائه می‌دهد.

خرید بلیط هواپیما اصفهان بندر عباس

اگر به دنبال خرید بلیط هواپیما اصفهان بندر عباس با قیمت مناسب هستید، کافی است اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و روی دکمه جستجو کلیک کنید تا بهترین پیشنهادات بلیط هواپیما را ببینید. سپس می‌توانید با استفاده از فیلتر‌های مختلف مانند: نوع بلیط، کلاس پرواز و شرکت هواپیمایی بلیط‌های موجود را بر اساس نیاز‌های خود انتخاب کنید. اگر بلیط مورد نظر شما داخل فهرست نبود، می‌توانید از تقویم نرخی 30 روزه موجود در سایت استفاده کنید. پس از انتخاب بلیط، تمامی اطلاعات هویتی خود را تکمیل کرده و در نهایت هزینه آن را به صورت آنلاین بپردازید.

خرید بلیط دو طرفه هواپیما اصفهان بندر عباس

اگر قصد خرید بلیط دو طرفه هواپیما اصفهان بندر عباس را دارید، باید در هنگام رزرو، گزینه بلیط دو طرفه را انتخاب کرده و علاوه بر آن تاریخ برگشت را هم مشخص کنید. در این مرحله همانند خرید بلیط یک طرفه، می‌توانید با استفاده از فیلتر‌های مختلف مانند قیمت، نوع بلیط، شرکت هواپیمایی و زمان پرواز، بلیط‌های مناسب را انتخاب کنید. خرید بلیط دو طرفه در بعضی مواقع برای شما اقتصادی‌تر خواهد بود.

بلیط هواپیما اصفهان بندر عباس لحظه آخری

برای خرید این نوع بلیط در مرحله اول در بین فیلتر‌های موجود، فیلتر بلیط چارتری و در نهایت، بلیط لحظه آخری را انتخاب کنید. همان طور که می‌دانید، این بلیط‌ها در روز‌های نزدیک به تاریخ پرواز، با قیمت کمتر یا بیشتر از حد معمول به فروش می‌رسند. 

بلیط هواپیما اصفهان بندرعباس ارزان

برای خرید بلیط هواپیما ارزان اصفهان بندرعباس در سایت های تیکت، شما می‌توانید از فیلتر قیمت یا تقویم نرخی 30 روزه استفاده کنید، تا ارزان‌ترین بلیط‌ها را بین موارد موجود بیابید. به غیر از این مورد لازم است بدانید، های تیکت تمام بلیط‌های خود را با  قیمتی ارزان‌تر نسبت به سایر رقبا در اختیار شما قرار می‌دهد.

اطلاعات پرواز بندر عباس اصفهان

فاصله هوایی بین اصفهان و بندر عباس حدود ۷۵۱ کیلومتر است و زمان پرواز بین این دو شهر معمولاً ۱ ساعت و ۵ دقیقه طول می‌کشد. همچنین بسته به شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی که انتخاب می‌کنید، میزان بار مجاز متفاوت است. اما به طور کلی، برای بلیط‌های اکونومی، حداکثر بار مجاز برابر با ۲۰ کیلوگرم و برای کلاس بیزینس برابر با ۳۰ کیلوگرم است.

اطلاعات فرودگاه بندر عباس

فرودگاه بندر عباس دارای دو ترمینال اصلی است که ترمینال ۱ برای پرواز‌های خارجی و ترمینال ۲ برای پرواز‌های داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. فرودگاه بندر عباس در فاصله ۵/۸ کیلومتری از مرکز شهر قرار گرفته است.

آدرس فرودگاه: بندر عباس، چهارراه پگاه

اطلاعات فرودگاه اصفهان

فرودگاه اصفهان دو ترمینال اصلی دارد که یکی از ترمینال‌ها برای پرواز‌های داخلی و ترمینال دوم برای پرواز‌های خارجی استفاده می‌شود و از مرکز شهر تا فرودگاه حدود ۲۷ کیلومتر فاصله است.

آدرس فرودگاه: اصفهان، جاده فرودگاه، فرودگاه شهید بهشتی اصفهان