H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما گرگان قشم

مسافر

بلیط در این بازه زمانی برای مبدا و مقصد موردنظر یافت نشد.

از آنجایی که بلیط هواپیما گرگان قشم در حال حاضر یعنی هفته پایانی آذر ماه سال 1402 به طور مستقیم موجود نیست، پیشنهاد می‌شود ابتدا به جزیره کیش سفر کنید و پس از آن از کیش به صورت مستقیم به قشم بروید. لازم است بدانید شاید بلیط این مسیر در فصل‌های آتی در دسترس مسافران قرار گیرد. باید طوری بلیط‌های خود را خریداری کنید که بلافاصله پس از رسیدن به کیش، به پرواز کیش قشم خود برسید. در سایت‌ های تیکت با اعمال فیلتر‌هایی مانند نوع بلیط و کلاس پروازی می‌توانید ارزان‌ترین و مناسب‌ترین بلیط را تهیه کنید. 

برای رسیدن از گرگان به قشم، پیشنهاد می‌شود که از گرگان به کیش با هواپیما سفر داشته باشید و سپس بر اساس سلیقه و بودجه‌تان می‌توانید مسیر کیش قشم را مجددا به صورت هوایی یا دریایی طی کنید.

برای خرید بلیط هواپیما از های تیکت کافی است در ابتدا، مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود را تعیین کنید و سپس با استفاده از فیلترهای موجود نظیر: فیلتر قیمت، کلاس پروازی، ایرلاین و غیره سریع‌تر به بلیط ایده آل خود دست یابید. بعد از انتخاب بلیط باید اطلاعات هویتی مسافر یا مسافران را ثبت و در پایان هزینه را به صورت آنلاین بپردازید تا خرید شما نهایی شود. اطلاعات بلیط به صورت لینک برای شماره تماس شما ارسال خواهد شد.

خرید بلیط هواپیما گرگان قشم چارتری

درست است که امکان خرید بلیط هواپیما گرگان قشم چارتری نیست، ولی با اعمال فیلتر نوع بلیط و تنظیم آن روی گزینه چارتری می‌توانید خیلی سریع به بلیط چارتری گرگان کیش که کمترین فاصله را با مقصدتان یعنی قشم دارد دسترسی پیدا کنید. همچنین با انجام همین پروسه امکان خرید بلیط چارتر در مسیر کیش قشم نیز برایتان فراهم می‌شود و به راحتی می‌توانید ارزان‌ترین بلیط چارتری را خریداری کنید. 

توجه داشته باشید بلیط‌های چارتری زیر نظر شرکت‌های چارتر کننده ارائه می‌شوند و دارای قوانین خاصی هستند، از این رو قبل از خرید نهایی بلیط اطلاعات و قوانین آن را با دقت بررسی کنید.

اطلاعات پرواز هواپیما گرگان قشم

مسافت پرواز مسیر گرگان قشم 1106 کیلومتر ثبت شده است و مدت زمان این پرواز حدود 2 ساعت و 30 دقیقه طول می‌کشد. میزان بار مجاز برای بلیط هواپیما گرگان قشم برای هر مسافر در کلاس اکونومی تا 20 کیلوگرم و در کلاس بیزینس تا 30 کیلوگرم تعیین شده است. البته که این مقادیر به ایرلاینی که با آن سفر می‌کنید نیز بستگی دارد.

اطلاعات فرودگاه گرگان

فرودگاه بین‌المللی گرگان که با مرکز شهر 7.9  کیلومتر فاصله دارد در استان گلستان، گرگان، جاده آق قلا_گرگان، جاده فرودگاه واقع شده است. هم اکنون ترمینال پرواز‌های داخلی این فرودگاه دایر است ولی ترمینال پرواز‌های خارجی آن هنوز تکمیل نشده. اطلاعات مربوط به مقاصد فرودگاه گرگان در جدول زیر آمده است. 

مقصد

مدت زمان پرواز

تهران

50 دقیقه

مشهد

1 ساعت و 20 دقیقه

اهواز

1 ساعت و 30 دقیقه

زابل

1 ساعت و 35 دقیقه

عسلویه

2 ساعت

بندرعباس

1 ساعت و 35 دقیقه

شیراز

1 ساعت و 25 دقیقه

چابهار

1 ساعت و 45 دقیقه

کیش

1 ساعت و 20 دقیقه

زاهدان

1 ساعت و 50 دقیقه

 

تلفن تماس فرودگاه: 07131220199

سوالات متداول بلیط هواپیما گرگان قشم

وزن مجاز برای بلیط هواپیما گرگان قشم چقدر است؟

میزان بار مجاز در کلاس اکونومی تا 20 کیلوگرم و در کلاس بیزینس تا 30 کیلوگرم است

برای استرداد بلیط گرگان قشم چه کاری باید انجام داد؟

آدرس فرودگاه گرگان کجاست؟

مدت زمان پرواز گرگان کیش و کیش قشم چقدر است؟