MILADکپی
رزرو بلیط پرواز از هر نقطه ایران به مشهد با تخفیف ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو بلیط هواپیما مشهد
MILADکپی
رزرو هتل با تخفیف 200 هزار تومانی ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو هتل های مشهد

بلیط هواپیما بوشهر مشهد

مسافر

رزرو هتل های مشهد

شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن، بلیط هواپیما بوشهر مشهد را از مجموعه‌ های تیکت، خریداری کنید. تنها کافی است مبدأ و مقصد خود را به ترتیب روی بوشهر و مشهد تنظیم کرده و پس از آن، تاریخ پرواز خودتان را اعمال کنید. اگر قصد دارید به صورت هم‌زمان بلیط برگشت خود را نیز تهیه کنید، می‌توانید بلیط یک طرفه را به دو طرفه تغییر داده و سپس مراحل بعدی را انجام دهید. پس از انتخاب بلیط مورد نظر، مشخصات هویتی خود را داخل فیلد‌های مشخص شده وارد نموده و در نهایت هزینه بلیط خود را در درگاه اینترنتی مشخص شده، پرداخت کنید.

شما می‌توانید از تقویم نرخی 30 روزه موجود در ‌های تیکت، بهره گرفته و تمامی بلیط‌های یک ماه آینده را مشاهده کنید. این تقویم به شما کمک می‌کند تا بتوانید بلیط ارزان‌تری را از ‌های تیکت خریداری کنید. در ادامه این نوشته، در مورد خرید بلیط، قیمت و سایر اطلاعات بلیط هواپیما بوشهر مشهد، توضیحاتی را ارائه خواهیم داد.

قیمت بلیط پرواز بوشهر به مشهد

قیمت بلیط پرواز بوشهر به مشهد، متغیر بوده و به عوامل خاصی بستگی دارد. قیمت این بلیط در اواخر دی ماه و بهمن ماه سال 1402 به مبلغ 2 میلیون و 191 هزار تومان اعلام شده است. البته در نظر داشته باشید که این قیمت، مختص به پرواز‌های سیستمی و کلاس پروازی اکونومی می‌باشد. این نکته را در ذهن داشته باشید که قیمت بلیط وابسته به نوع بلیط، ایرلاین، کلاس پروازی و غیره بوده و در نهایت با توجه به این موارد هزینه آن تغییر خواهد کرد. 

اما این نکته را در نظر داشته باشید، ‌های تیکت همیشه ارزان‌ترین نوع بلیط پرواز بوشهر مشهد را در اختیار شما قرار خواهد داد.

خرید بلیط هواپیما بوشهر مشهد

برای خرید بلیط هواپیما بوشهر مشهد، می‌توانید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

  1. در مرحله اول، شهر‌های بوشهر و مشهد را به عنوان مبدأ و مقصد خود تنظیم کنید.
  2. سپس تاریخ مورد نظر خود را برای پرواز، در بخش تعیین شده وارد کنید.
  3. در این مرحله در بین تمامی بلیط‌های موجود، ایده‌آل‌ترین بلیط را برای خود انتخاب کنید.
  4. در مرحله چهارم باید مشخصات فردی هر شخص را به صورت جداگانه در فیلد مشخص شده وارد کنید.
  5.  در مرحله آخر، برای رزرو نهایی بلیط، به درگاه اینترنتی مشخص شده وارد شوید و هزینه بلیط را به صورت آنلاین بپردازید.
  6. در نهایت لینک دریافت بلیط در اختیار شما قرار می‌گیرد و می‌توانید آن را قبل از سفر خود چاپ کنید.

در هنگام خرید بلیط هواپیما بوشهر مشهد، به موارد زیر دقت کنید:

  • در صورتی که بلیطی در بازه زمانی مورد نظرتان یافت نکردید، می‌توانید با بهره‌گیری از تقویم نرخی 30 روزه موجود در‌ های تیکت، بلیط خود را نهایی کنید. این تقویم تمامی بلیط‌های موجود در 30 روز آینده را برای شما نمایش می‌دهد.
  • در هنگام خرید بلیط، برای دستیابی به بلیط مورد نظر، می‌توانید از فیلتر‌های مختلفی استفاده کنید. این بلیط‌ها به شما کمک می‌کند تا سرعت شما در رزرو بلیط، افزایش یابد. این فیلتر‌ها، شامل مواردی همچون: فیلتر قیمت، ایرلاین، کلاس پروازی و نوع بلیط می‌شوند. 

بلیط رفت و برگشت بوشهر مشهد

در‌ های تیکت، شما می‌توانید بلیط سفر بوشهر مشهد خود را به صورت هم‌زمان خریداری کنید. تنها کافی است در مرحله ابتدایی تیک گزینه بلیط دو طرفه را فعال کرده و سپس سایر مراحل خرید را به ترتیب انجام دهید.

توجه داشته باشید که بلیط‌های دو طرفه، از نظر اقتصادی به صرفه‌تر بوده و نسبت به رزرو هر بلیط (رفت و برگشت) به صورت جداگانه، ارزان‌تر خواهد بود.

بلیط هواپیما لحظه آخری بوشهر به مشهد

یکی از انواع بلیط‌هایی که در‌ های تیکت برای شما مسافران عزیز ارائه می‌شود، بلیط هواپیما لحظه آخری بوشهر به مشهد، است. توجه داشته باشید که این بلیط‌ها، چند ساعت قبل از پرواز در دسترس شما قرار گرفته و برای رزرو آن، کافی است ابتدا فیلتر نوع بلیط را روی گزینه چارتری قرار داده و در بین گزینه‌های موجود، بلیط هواپیما لحظه آخری بوشهر به مشهد را انتخاب کنید. پس از انتخاب بلیط، سایر مراحل را به ترتیب (پر کردن اطلاعات هویتی و پرداخت هزینه بلیط) پشت سر بگذرانید.

بلیط چارتر بوشهر مشهد 

نوعی دیگر از بلیط ها که در سایت های تیکت ارائه می‌شود، بلیط های چارتر بوشهر مشهد است. برای رزرو این نوع بلیط، کافی است فیلتر نوع بلیط خود را روی چارتری قرار دهید و در نهایت به تکمیل سایر مراحل بپردازید. توجه داشته باشید که بلیط‌های چارتری تحت نظر شرکت‌های چارتر‌کننده خاصی مدیریت می‌شوند و به همین دلیل، قوانین مخصوص به خود را دارند؛ بنابراین مطالعه اطلاعات بلیط هواپیما چارتر، قبل از رزرو بلیط امری ضروری است.

استرداد بلیط پرواز بوشهر مشهد

اگر بنا به هر دلیلی، قصد استرداد بلیط بوشهر مشهد را دارید، دو راه برای شما موجود است که می‌توانید از هر کدام این روش‌ها استفاده کنید:

  1. می‌توانید در سایت وارد بخش حساب کاربری خود شده و سپس با ارسال تیکت، درخواست استرداد بلیط خود را ثبت نمایید.
  2. همچنین می‌توانید از طریق تماس تلفنی با تیم پشتیبانی 24 ساعته سایت، ارتباط برقرار کرده و درخواست لغو بلیط خود را بیان کنید.

تمامی بررسی‌های لازم در رابطه با استرداد بلیط شما انجام شده و در صورت امکان، بلیط برای شما لغو خواهد شد.

اطلاعات پرواز بوشهر مشهد

در رابطه با اطلاعات پرواز بوشهر مشهد، می‌توان گفت، فاصله دو شهر بوشهر و مشهد، از نظر هوایی 1155 کیلومتر است که این مسافت با هواپیما به طور متوسط 1 ساعت و 55 دقیقه خواهد بود. همچنین در رابطه با میزان بار مجاز شما در این پرواز می‌توان گفت، در صورتی که کلاس پروازی شما اکونومی یا بیزینسی باشد، به ترتیب می‌توانید 20 الی 30 کیلوگرم بار را با خود حمل کنید. در نظر داشته باشید میزان بار مجاز به ایرلاین انتخابی شما نیز بستگی دارد.

اطلاعات فرودگاه بوشهر

فرودگاه شهر بوشهر دارای ۲ ترمینال شامل ترمینال‌های جداگانه برای پرواز‌های خارجی و داخلی است. در نظر داشته باشید فاصله فرودگاه از مرکز شهر بوشهر، حدود ۸.۸ کیلومتر است و با ماشین شخصی حدود ۱۲ دقیقه در راه هستید. 

آدرس فرودگاه بین‌المللی بوشهر: استان بوشهر، بوشهر، منطقه نظامی، خیابان شهید فکوری، خیابان فرودگاه، فرودگاه بین‌المللی بوشهر.

اطلاعات فرودگاه مشهد

فرودگاه شهید هاشمی نژاد شهر مشهد، 3 ترمینال مجزا دارد که هر کدام از آن‌ها به پرواز‌های داخلی، خارجی و حج اختصاص دارد. این فرودگاه در فاصله 8 کیلومتری مرکز شهر مشهد واقع شده که تقریباً به 10 دقیقه زمان نیاز دارد.

آدرس فرودگاه بین‌المللی مشهد: مشهد، شهید سلیمانی، بلوار صابر، بلوار جمهوری اسلامی، شهدا حافظان آسمان، فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی نژاد.

سوالات متداول بلیط هواپیما بوشهر مشهد

میزان بار مجاز برای پرواز بوشهر مشهد چقدر است؟

میزان بار مجاز شما به کلاس پروازی و ایرلاین شما بستگی دارد. این میزان بار برای کلاس‌های اکونومی 20 کیلوگرم و برای کلاس‌های بیزینسی 30 کیلوگرم می‌باشد.

جریمه کنسلی بلیط هواپیما بوشهر مشهد چقدر است؟

جریمه اضافه بار در بلیط هواپیما بوشهر مشهد، چقدر است؟

برای خرید ارزان ترین بلیط هوایی بوشهر مشهد، چه اقدامی باید کرد؟