H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما بوشهر بندر عباس

مسافر

بلیط در این بازه زمانی برای مبدا و مقصد موردنظر یافت نشد.

بلیط هواپیما بوشهر بندر عباس را در تمامی مواقع سال نمی‌توانید پیدا کنید و پرواز در این مسیر تنها در فصول خاص صورت می‌گیرد. برای سفر به بندر عباس از بوشهر به صورت هوایی باید از بوشهر به تهران بلیط هواپیما تهیه کنید و سپس از تهران به بندر عباس بروید. به طور معمول از تمامی شهرهای کشور به تهران و از تهران به تمامی شهرها پرواز وجود دارد. برای خرید بلیط هواپیما در سایت های تیکت با هر مبدا و مقصدی باید در ابتدا تاریخ سفر را وارد و سپس با انتخاب بلیط، اطلاعات خواسته شده را ثبت و فرایند خرید را کامل کنید. در ادامه تمامی مراحل خرید به صورت کامل برای شما به همراه اطلاعات کامل پرواز بوشهر بندر عباس شرح داده می‌شوند. 

قیمت بلیط هواپیما بوشهر بندر عباس

عدد مشخصی را در جایگاه قیمت بلیط هواپیما بوشهر بندر عباس نمی‌توان اعلام کرد؛ زیرا برای این مسیر پرواز مستقیمی وجود ندارد. به صورت کلی قیمت بلیط‌ها بر اساس استانداردهای موجود توسط شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شوند. جدول زیر قیمت‌های سفر غیر مستقیم هوایی بین بوشهر بندر عباس را در دی ماه سال 1402 در اختیار شما قرار می‌دهد. 

خرید بلیط هواپیما بوشهر بندر عباس

برای خرید بلیط هواپیما بوشهر بندر عباس در صورت وجود، تاریخ سفر را وارد کنید و سپس مراحل زیر را انجام دهید:

  • پس از ثبت تاریخ و نمایش گزینه‌های موجود توسط سایت، اقدام به انتخاب بلیط کنید. 
  • در صفحه باز شده اطلاعات کاملی از مسافر را ثبت کنید تا بلیط انتخابی را به نام او به ثبت برسانید. 
  • وارد صفحه پرداخت شوید و هزینه را کامل پرداخت کنید تا لینک دانلود بلیط در اختیار شما قرار بگیرد. 

به غیر از روش بالا می‌توانید مسیر را به صورت زمینی هوایی طی کنید، برای این کار در ابتدا کافی است با استفاده از اتوبوس خود را از بوشهر به تهران برسانید و سپس از تهران به بندر عباس با هواپیما سفر داشته باشید، البته عکس این اقدام را نیز می‌توانید انجام دهید، یعنی بوشهر تهران را هوایی و تهران بندر عباس را زمینی طی کنید.

برای خرید بلیط اتوبوس از های تیکت کافی است با شماره 58913-021 در تماس باشید.

اگر پرواز وجود نداشت ابتدا مبدا و مقصد را مشخص کنید سپس سایر مراحل را انجام دهید. توجه داشته باشید که اگر در مرحله  انتخاب بلیط، گزینه‌ها مطابق با نظر شما نبودند می‌توانید به تقویم نرخی قرار گرفته روی سایت بروید و بلیط‌های 30 روز آینده را همراه با اطلاعات کامل مشاهده و انتخاب کنید یا اینکه از فیلترهای موجود در سایت برای خرید استفاده نمایید. پشتیبانی 24 ساعته سایت در تمامی مراحل در کنار شما است تنها باید اقدام به ارسال تیکت کنید، یا تماس تلفنی داشته باشید. 

اطلاعات پرواز  بوشهر بندر عباس 

اگر پروازی برای بوشهر بندر عباس باشد، 1 ساعت تقریبا طول می‌کشد؛ اما در غیر این صورت باید زمان سفر خود را با استفاده از جدول زیر متوجه شوید. 

مبدا 

مقصد 

مدت زمان پرواز

بوشهر

تهران

1 ساعت و 22 دقیقه

تهران 

بندر عباس

1 ساعت و 40 دقیقه 

در مسیر هوایی بوشهر بندر عباس به نسبت به کلاس پروازی خود و شرکت هواپیمایی مجاز به حمل بار هستید. 

اطلاعات فرودگاه بوشهر

از اطلاعات فرودگاه بوشهر باید به تعداد 2 ترمینال در آن اشاره کنیم. فرودگاه بوشهر در فاصله 8.8 کیلومتری از مرکز شهر واقع شده است. 

آدرس فرودگاه بوشهر: استان بوشهر، بوشهر، بلوار جانباز، میدان فرودگاه، خیابان فرودگاه.

سوالات متداول بلیط هواپیما بوشهر بندر عباس

قیمت بلیط هواپیما بوشهر بندر عباس چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت بلیط در مسیر پروازی بوشهر بندر عباس توسط استاندارهای قیمت گذاری بر اساس نوع بلیط و کلاس پروازی در شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود، در برخی مواقع بازه زمانی سفر بر قیمت بلیط تاثیر گذار است. 

سفر مستقیم بوشهر بندر عباس چند ساعت است؟

در زمانی که بلیط هواپیما بوشهر بندر عباس وجود ندارد باید برای سفر چه کاری انجام دهیم؟