H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما بندرعباس تهران

مسافر

بلیط هواپیما بندرعباس تهران توسط ایرلاین های متفاوتی ارائه می شود. شما می‌توانید برای رزرو به سایت های تیکت مراجعه کنید و بعد از وارد کردن مبدا و مقصد، تاریخ سفر خود را مشخص کنید. با کلیک روی گزینه جست و جو، لیست پروازهای موجود نمایش داده می شود. شما میتوانید با توجه به قیمت ، ساعت پروازی و ایرلاین مورد نظر، پرواز خود را انتخاب و آن را رزرو کنید. 

قیمت بلیط هواپیما بندرعباس تهران

بلیط هواپیما بندرعباس تهران به دلیل تفاوت در کلاس نرخی اکونومی یا بیزینس، چارتری یا سیستمی بودن بلیط، شرکت های هواپیمایی و غیره با قیمت‌های متفاوتی به فروش می‌رسد. به‌طور معمول حدود قیمت بلیط هواپیما بندرعباس تهران، از 1 میلیون 697 هزار تومان تا 2 میلیون 108 هزار تومان است. توجه داشته باشید؛ اگر تقاضای سفر از بندرعباس به تهران کم باشد، قیمت بلیط خیلی کمتر می شود.

خرید بلیط هواپیما بندرعباس تهران

برای خرید بلیط بندرعباس تهران، ابتدا وارد سایت های تیکت شوید و سپس مراحل زیر را طی کنید.

  1. مبدا بندرعباس، مقصد تهران و تاریخ‌های رفت و برگشت را وارد کنید.
  2. روی دکمه جستجو کلیک کنید تا لیست بلیط‌های موجود نمایش داده شود.
  3.  در قسمت سمت راست صفحه امکان تعیین بازه زمانی، نوع بلیط، کلاس پرواز، و ایرلاین‌های موجود را دارید.
  4.   با کلیک روی دکمه انتخاب بلیط به صفحه فرم اطلاعات وارد می‌شوید. 
  5.  در این صفحه اطلاعات مورد نیاز از جمله نام و نام خانوادگی کد ملی، شماره تماس، و سایر اطلاعات خواسته شده را وارد کنید.
  6.  با کلیک روی دکمه مرحله بعد به صفحه پرداخت  منتقل خواهید شد.
  7. پس از پرداخت، بلیط شما صادر می شود و با کلیک روی فایل میتوانید بلیط خود را مشاهده کنید. 
  8.  

بلیط هواپیما بندرعباس تهران ماهان

قیمت بلیط هواپیما بندرعباس تهران ماهان، در کلاس اکونومی 1 میلیون و 697 هزار تومان است و کلاس بیزینس همین ایرلاین،  مبلغ 4 میلیون و 561 هزار تومان می باشد .این پرواز به صورت سیستمی فروش می رود . جریمه کنسلی بلیط هواپیما ماهان بندرعباس تهران ، تا 12 ظهر روز قبل از پرواز 30 درصد جریمه ،از 12 ظهر روز قبل پرواز تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد جریمه ، از 3 ساعت قبل از پرواز به بعد 60 درصد جریمه است.

بلیط هواپیما بندرعباس به تهران ایران ایر

قیمت بلیط هواپیما بندرعباس به تهران ایران ایر، در کلاس اکونومی  میلیون و 697 هزار تومان است و کلاس بیزینس همین ایرلاین، مبلغ 2 میلیون و 709هزار تومان می باشد. این پرواز به صورت سیستمی فروش می رود.جریمه کنسلی بلیط هواپیما ایران ایر بندرعباس به تهران ،تا 24 ساعت قبل از پرواز 30 درصد جریمه، به بعد 60 درصد جریمه است.

بلیط هواپیما بندرعباس تهران لحظه آخری

زمانی که ظرفیت موجود پروازها بیشتر از تقاضا باشد، هر چقدر به زمان پرواز نزدیک تر شوید، قیمت بلیط کمتر می شود. برای رزرو بلیط هواپیما لحظه آخری بهتر است مدام سایت های تیکت را سرچ کنید تا در صورت پایین آمدن قیمت بتوانید آن را خریداری کنید. 

بلیط هواپیما بندرعباس تهران چارتر 

بعضی از آژانس های هواپیمایی، تعدادی از صندلی های هواپیما را اجاره می کنند و با قیمت خود به فروش می رسانند. به این نوع بلیط هواپیما چارتر می گویند. قیمت بلیط چارتر به عوامل مختلفی از جمله تقاضای خرید بستگی دارد.قیمت بلیط چارتر در بعضی مواقع کمتر از بلیط سیستمی به فروش میرسد اما همیشگی نیست.مهم ترین تفاوت بلیط چارتر با سیستمی در جریمه کنسل کردن آن است. جریمه کنسل کردن بلیط بندرعباس تهران چارتر مشخص نیست و بستگی به چارتر کننده ی آن دارد. به طور معمول هر چقدر به پرواز نزدیک تر شوید ، جریمه کنسلی بالاتر تر و حتی ممکن است سوخت کامل باشد.

بلیط هواپیما بندرعباس تهران رفت و برگشت

شما میتوانید بلیط بندرعباس تهران خود را همزمان بصورت رفت و برگشت تهیه کنید .قیمت بلیط رفت و برگشت تفاوتی با بلیط یک طرفه ندارد و مسافر باید هزینه هر دو بلیط را به صورت کامل پرداخت کند.برای رزرو بلیط رفت و برگشت ، در صفحه اول های تیکت گزینه رفت و برگشت را کلیک می کنید و تاریخ رفت و بعد برگشت خود را انتخاب می کنید.ابتدا پرواز رفت و بعد پرواز برگشت را انتخاب کنید و در نهایت مشخصات خود را وارد کنید و وارد صفحه پرداخت شوید و رزرو خود را نهایی کنید.

 

سوالات متداول بلیط هواپیما بندرعباس تهران

قیمت بلیط هواپیما بندرعباس تهران چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما بندرعباس تهران با توجه به شرایط مختلف ممکن است متفاوت باشد. میانگین قیمت این پرواز بیم 1.5 میلیون تومان تا 2.5 میلیون تومان است.

تا چند کیلوگرم بار برای پرواز بندرعباس تهران مجاز است؟

جریمه کنسلی بلیط هواپیما بندرعباس تهران چقدر است؟