H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما بندر عباس شیراز

مسافر

قیمت بلیط هواپیما بندر عباس شیراز در بازه زمانی هفته ابتدایی دی ماه سال 1402، 898 هزار تومان هست، این قیمت برای بلیط‌های سیستمی در کلاس اکونومی برای این مسیر تعیین شده است. شما برای خرید بلیط هواپیما در مسیر بندرعباس شیراز باید ابتدا تاریخ سفر را وارد و سپس با اعمال فیلترهای لازم، بلیط را انتخاب و اطلاعات شخصی را ثبت کنید و در مرحله آخر پرداخت هزینه بلیط را به صورت آنلاین انجام دهید. در ادامه فرایند دقیق خرید بلیط برای هواپیما بندرعباس شیراز به همراه کلیه اطلاعات مرتبط با این مسیر در اختیار شما قرار می‌گیرد. 

خرید بلیط هواپیما بندر عباس شیراز 

خرید بلیط هواپیما بندرعباس شیراز در سایت های تیکت بسیار آسان و سریع است، شما در سایت ما باید ابتدا تاریخ سفر را وارد کنید، اگر قصد دارید بلیط برگشت را نیز تهیه کنید، لازم است که گزینه بلیط دو طرفه را تیک بزنید و سپس در کنار تاریخ رفت، تاریخ برگشت را نیز ثبت کنید. مرحله بعدی انتخاب بلیط از میان گزینه‌های نمایش داده شده است، که  شما در این مرحله می‌توانید بر نوع بلیط، کلاس پروازی، قیمت و شرکت هواپیمایی فیلتر اعمال کنید. 

اگر گزینه‌های نمایش داده شده در این مسیر مورد انتخاب شما واقع نشدند، گزینه‌ای در سایت ما با عنوان تقویم نرخی 30 روزه وجود دارد، که در آن بلیط‌های سی روز آینده در مسیر بندر عباس شیراز قابل مشاهده است؛ شما می‌توانید بلیط خود را از تقویم نرخی نیز انتخاب کنید. پس از انتخاب بلیط باید در صفحه نمایش داده شده، اطلاعات درخواستی را به صورت دقیق و کامل ثبت کنید، در وارد کردن اطلاعات توجه لازم را داشته باشید، تا در زمان پرواز بندرعباس شیراز با مشکل مواجه نشوید. مرحله نهایی پرداخت هزینه بلیط به صورت آنلاین است. نمایش لینک دانلود بلیط هواپیما بندرعباس شیراز به منزله پایان رسیدن فرایند خرید هست. 

خرید بلیط هواپیما بندر عباس شیراز چارتر

خرید بلیط هواپیما بندرعباس شیراز چارتر را می‌توانید با اعمال تنها یک فیلتر انجام دهید. برای این خرید شما باید فیلتر نوع بلیط را روی بلیط‌های چارتری تنظیم کنید و سپس بین موارد نمایش داده شده به دنبال بلیط چارتر مد نظر خود باشید.

خرید بلیط هواپیما بندر عباس شیراز سیستمی 

برای خرید بلیط هواپیما بندرعباس شیراز سیستمی در سایت ما باید فیلتر نوع بلیط را روی گزینه سیستمی اعمال کنید. توجه داشته باشید، که بلیط‌های سیستمی و چارتری از نظر قیمت و قوانین متفاوت هستند، قوانین بلیط‌ها را در قسمت اطلاعات پرواز در سایت های تیکت می‌توانید مشاهده کنید. 

قیمت بلیط هواپیما بندر عباس شیراز 

قیمت بلیط هواپیما در مسیر بندرعباس شیراز در کلاس‌های اکونومی و نوع بلیط سیستمی در دوم دی ماه سال 1402 حدود 898 هزار تومان است، این قیمت متغیر بوده و به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. به طور کلی بلیط هواپیما بندرعباس شیراز قیمت مناسبی در سایت های تیکت دارد؛ زیرا قیمت تمامی بلیط‌ها در سایت ما ارزان‌تر از سایر مراکز فروش بلیط هواپیما است. عوامل موثر بر قیمت بلیط هواپیما بندرعباس شیراز عبارت اند از: کلاس پروازی، ایرلاین و غیره.

قیمت بلیط دو طرفه هواپیما بندر عباس شیراز

قیمت بلیط دوطرفه هواپیما بندرعباس شیراز برای دی ماه سال 1402 در کلاس اکونومی برای بلیط‌های سیستمی در بازه 1 میلیون و 600 هزار تومان تا 2 میلیون تومان قرار دارد. برای دسترسی به این نوع بلیط، باید تیک گزینه بلیط دو طرفه را بزنید.

بلیط هواپیما بندر عباس شیراز ارزان

برای خرید بلیط هواپیما بندرعباس شیراز ارزان می‌توانید به تقویم نرخی مراجعه کنید، در تقویم نرخی قیمت بلیط‌های این مسیر تا 30 روز آینده قابل مشاهده است و شما می‌توانید ارزان‌ترین بلیط را خریداری کنید. علاوه بر گزینه تقویم نرخی، فیلتر قیمت نیز می‌تواند به شما کمک کند تا بلیط بندرعباس شیراز را در نزدیک‌ترین قیمت به تعرفه مدنظرتان خریداری کنید. 

اطلاعات پرواز بندر عباس شیراز

پرواز بندرعباس شیراز حدودا 1 ساعت 5 دقیقه طول می‌کشد، این زمان برای مسافت پروازی 454 کیلومتری بین این دو شهر است. اطلاعات پرواز بندرعباس شیراز فقط به زمان پرواز محدود نمی‌شود و می‌توان به میزان بار مجاز نیز اشاره کرد، مقدار بار مجاز در این مسیر هوایی مابین 25 تا 35 کیلوگرم برای بلیط‌ها با کلاس اکونومی است. این پارامتر به صورت ویژه به کلاس پروازی و ایرلاین بستگی دارد. 

اطلاعات فرودگاه بندرعباس 

در اطلاعات فرودگاه بندرعباس 2 ترمینال به ثبت رسیده است، که یکی از آن‌ها برای پروازهای داخل کشور و دیگری مخصوص پروازهای خارجی هست. به طور تقریبی از مرکز بندرعباس تا فرودگاه این شهر 6 کیلومتر فاصله است. 

آدرس فرودگاه بندرعباس: بندر عباس، نواب صفوی، نواب صفوی 1، بلوار امام خمینی، بلوار 15 خرداد، فرودگاه بین المللی بندر عباس.

اطلاعات فرودگاه شیراز

در فرودگاه شیراز 2 ترمینال فعال وجود دارد، یکی از این دو ترمینال مخصوص پروازهای داخلی است. فاصله 8 کیلومتری فرودگاه تا مرکز شیراز از دیگر اطلاعات فرودگاه شیراز هست. 

آدرس فرودگاه شیراز: شیراز، بلوار شهید مدرس، میدان گلسرخ، خیابان دکتر شاهچراغی، فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز

سوالات متداول بلیط هواپیما بندر عباس شیراز

مدت زمان پرواز بندر عباس شیراز چقدر است؟

مدت زمان پرواز بندر عباس شیراز تقریبا 65 دقیقه است.

برای خرید بلیط بندر عباس شیراز ارزان‌تر باید در چه بازه زمانی به دنبال بلیط باشیم؟

قیمت بلیط هواپیما بندر عباس شیراز بر اساس چه پارامترهایی تعیین می‌شود؟