H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما بندر عباس اصفهان

مسافر

اگر قصد رزرو بلیط هواپیما بندر عباس اصفهان را دارید، می‌توانید از انواع فیلتر‌ها مانند قیمت، ایرلاین، نوع بلیط و غیره استفاده کنید. با اعمال تاریخ مشخص، فهرستی از تمامی بلیط‌ها برای شما نمایش داده می‌شود. پس از انتخاب بلیط مورد نظر خود، کافی است اطلاعات خواسته شده را تکمیل کرده و در آخر، هزینه آن را به صورت آنلاین بپردازید. در این فرایند، شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان و به راحتی بلیط بندر عباس اصفهان را رزرو کنید.

در حالت کلی، قیمت بلیط هواپیما بندر عباس اصفهان در آذر ماه سال 1402، از نوع سیستمی و کلاس بیزینسی 2 میلیون و 110 هزار تومان است که این رنج قیمت، با توجه به مواردی همانند: کلاس پرواز، ایرلاین، تاریخ سفر و غیره، متفاوت است. در ادامه این صفحه، به بررسی کامل بلیط هوایی بندر عباس اصفهان از جمله، قیمت، نحوه رزرو، انواع بلیط‌ها، اطلاعات پرواز و فرودگاه و مواردی از این قبیل می‌پردازیم.

قیمت بلیط هواپیما بندر عباس اصفهان

در حالت کلی، قیمت بلیط هواپیما بندر عباس اصفهان در آذر ماه سال 1402، از نوع سیستمی و کلاس بیزینسی، مبلغ 2 میلیون و 110 هزار تومان است که این مقدار با توجه به ملاک‌های مورد نظر شما، می تواند متغیر باشد. برخی از این موارد نظیر: نوع ایرلاین، سطح کلاس، تاریخ سفر و غیره هستند که همگی تأثیر مستقیم روی هزینه بلیط دارند. البته لازم به ذکر است که ‌های تیکت، همیشه بهترین بلیط‌ها را با ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر مجموعه‌ها، برای همه مسافران در نظر گرفته است.

قیمت بلیط دوطرفه بندر عباس اصفهان

قیمت بلیط دو طرفه بندر عباس اصفهان، از نوع سیستمی و کلاس پرواز اکونومی، در آذر ماه سال 1402، مبلغ 2 میلیون و 528 هزار تومان است.

رزرو بلیط هواپیما بندر عباس اصفهان

مراحل رزرو بلیط هواپیما بندر عباس اصفهان، به شرح زیر است:

  1. در صفحه باز شده، تاریخ مورد نظر خود را برای دریافت بلیط ثبت کنید.
  2. اگر قصد دارید علاوه بر بلیط بندر عباس اصفهان، بلیط اصفهان به بندر عباس را نیز خریداری کنید، تیک گزینه بلیط دو طرفه را فعال نمایید. توجه کنید که ثبت تاریخ روی این گزینه جزو موارد الزامی است.
  3. اکنون گزینه جست و جو را انتخاب کنید تا تمامی بلیط‌های موجود برای شما روی صفحه، نمایش داده شود.
  4. در این مرحله، می‌توانید از فیلتر‌های مختلفی همانند: نوع بلیط، قیمت، ایرلاین و سایر موارد بهره بگیرید. 
  5. در صورتی که بلیط مورد نظر شما در بین بلیط‌های نمایش داده شده نبود، می‌توانید از تقویم نرخی 30 روزه موجود در‌های تیکت، استفاده کنید. این تقویم، تمامی بلیط‌های موجود در یک ماه آتی را برای شما نمایان می‌کند.
  6. در مرحله ششم، باید اطلاعات هویتی خود را به صورت دقیق و جزئی، وارد کنید. توجه کنید که اطلاعات شما باید از صحت کامل، برخوردار باشند. در غیر این صورت ممکن است در حین سفر، مشکلات متعددی را برای شما به وجود بیاورد.
  7. پس از سپری کردن تمامی موارد بالا، در نهایت باید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین، پرداخت نمایید.
  8. در صورت تأیید پرداخت بلیط، لینک دریافت بلیط برای شما ارسال خواهد شد.

با انجام دادن این مراحل، فرایند خرید بلیط هواپیما بندر عباس اصفهان، به اتمام رسیده است. 

بلیط لحظه آخری هواپیما بندر عباس اصفهان 

برای مشاهده بلیط هواپیما لحظه آخری بندر عباس اصفهان، باید در زمان دریافت بلیط، در ابتدا فیلتر بلیط چارتری را انتخاب کرده و سپس در بین سایر موارد موجود، به دنبال بلیط لحظه آخری باشید. همان طور که می‌دانید تمامی بلیط‌های لحظه آخری هواپیما بندر عباس اصفهان، چند ساعت مانده به پرواز بر روی سایت قرار گرفته و هزینه این بلیط می‌تواند کاهش یا افزایش داشته باشد.

کنسلی بلیط هواپیما بندر عباس اصفهان

جهت استرداد و کنسلی بلیط هواپیما بندر عباس اصفهان، دو روش وجود دارد. در روش اول شما می‌توانید در بخش حساب کاربری خود، اقدام به ارسال تیکت کنید و درخواست خود را ثبت کنید. همچنین می‌توانید با تیم پشتیبانی 24 ساعته سایت تماس گرفته و درخواست خود را بیان کنید. در پایان، پس از بررسی‌های لازم، نتیجه نهایی به شما اطلاع داده می‌شود.

اطلاعات پرواز بندر عباس به اصفهان

در رابطه با اطلاعات پرواز بندر عباس به اصفهان، جالب است بدانید فاصله هوایی این دو شهر از یکدیگر برابر 750 کیلومتر بوده و مدت زمان این پرواز تقریباً 1 ساعت و 5 دقیقه است. همچنین در نظر داشته باشید تمام روز‌های هفته، شما می‌توانید بلیط خود را رزرو کنید. میزان بار مجاز در طول این سفر نیز با توجه به کلاس پرواز شما متغیر است. بهره گرفتن از کلاس پروازی اکونومی به شما اجازه حمل بار 15 الی 25 کیلوگرم را می‌دهد. این در صورتی است که شما می‌توانید 20 الی 30 کیلوگرم بار در کلاس بیزینسی داشته باشید.

اطلاعات فرودگاه اصفهان 

اطلاعات فرودگاه اصفهان به شرح زیر است:

تعداد ترمینال و کاربرد

2 ترمینال داخلی و خارجی

فاصله تا مرکز شهر

30 کیلومتر

آدرس 

اصفهان، فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان

اطلاعات فرودگاه بندر عباس 

اطلاعات فرودگاه بندر عباس به شرح زیر است:

تعداد ترمینال و کاربرد

2 ترمینال داخلی و خارجی

فاصله تا مرکز شهر

5.8 کیلومتر

آدرس

 

بندر عباس، بلوار امام خمینی، 15 خرداد، فرودگاه بین‌المللی بندر عباس

سوالات متداول بلیط هواپیما بندر عباس اصفهان

فاصله هوایی پرواز بندر عباس اصفهان چقدر است؟

این دو شهر از نظر هوایی 750 کیلومتر از همدیگر فاصله داشته و مدت زمان پرواز 1 ساعت و 5 دقیقه است.

میزان بار مجاز پرواز بندر عباس اصفهان، چقدر است؟

عوامل مؤثر روی هزینه بلیط هوایی بندر عباس اصفهان چقدر است؟