H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما بندر عباس بوشهر

مسافر

بلیط در این بازه زمانی برای مبدا و مقصد موردنظر یافت نشد.

بلیط هواپیما بندر عباس بوشهر در همه فصول سال به فروش نمی‌رسد، به همین دلیل برای سفر از بندر عباس به بوشهر در هنگامی که بلیط هواپیمایی مستقیم نیست نیاز است از بندر عباس به شهر تهران بروید تا بتوانید با پروازی مستقیم از تهران به بوشهر سفر کنید. همچنین به این نکته باید توجه داشته باشید که بلیط‌هایتان را طوری خریداری کنید که پس از رسیدن به تهران بدون معطلی به پرواز تهران بوشهر خود برسید.

قیمت بلیط هواپیما بندر عباس بوشهر

در زمانی که بلیط پرواز مستقیم از بندر عباس به بوشهر موجود نبود شما مسافران عزیز مجبور هستید که به شهری سفر کنید که از آن بلیط هواپیما به بوشهر موجود باشد. در جدول زیر انواع مختلف راه‌هایی که می‌توانید از بندر عباس به بوشهر بروید با قیمتشان در دی ماه سال 1402 ذکر شده است:

خرید بلیط هواپیما بندر عباس بوشهر

برای مسیر بندر عباس بوشهر در زمانی که بلیط هواپیما مستقیم موجود نیست، می‌توانید یکی از راهکارهای پیشنهادی زیر را انتخاب کنید:

  • مسیر هوایی: اگر می‌خواهید در کمترین زمان ممکن از بندر عباس به بوشهر بروید نیاز است در ابتدا بلیط هواپیما بندر عباس تهران را خریداری کنید و به شهر تهران بروید و بلافاصله پس از رسیدن سوار بلیط هواپیما تهران بوشهر شوید. در این صورت شما باید از قبل بلیط‌هایتان را طوری خریداری کنید که بدون معطلی بتوانید مسیر بندر عباس بوشهر را به صورت هوایی طی کنید.
  • مسیر زمینی: اگر علاقه به سفرهای زمینی دارید ولی می‌خواهید تجربه سفر هوایی را نیز کسب کنید، کافی است یکی از مسیرهای بندر عباس تهران یا تهران بوشهر را به صورت هوایی و دیگری را به صورت زمینی طی کنید. برای تهیه و رزرو بلیط اتوبوس می‌توانید با شماره 021_5891 در تماس باشید تا راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

در صورتی که برای مسیر بندر عباس بوشهر بلیط هواپیمایی مستقیم نبود، شما مسافران عزیز می‌توانید یکی از راهکارهای بالا را جایگزین خرید بلیط هواپیما بندر عباس کنید. 

اطلاعات پرواز بندر عباس بوشهر 

مسیر هوایی بندر عباس بوشهر 568 کیلومتر است که حدود 49 دقیقه طول می‌کشد اما از آنجایی که بلیط هواپیما بندر عباس به طور مستقیم در همه فصول سال به فروش نمی‌رسد پس میزان زمان برای هرکدام از راهکارهای جایگزین در جدول زیر به طور کامل بیان شده است.

مبدا و مقصد

زمینی / هوایی

زمان سفر

بندر عباس تهران

هوایی

1 ساعت و 40 دقیقه

بندر عباس تهران

زمینی

14 ساعت

تهران بوشهر

هوایی

1 ساعت و 22 دقیقه

تهران بوشهر

زمینی

13 ساعت

 

میزان بار مجاز در پرواز بندر عباس بوشهر در کلاس اکونومی تا 20 کیلوگرم و در کلاس بیزینس تا 30 کیلوگرم تعیین شده،  اما به طور کلی به ایرلاین و کلاس پروازی نیز وابسته است.

اطلاعات فرودگاه بندر عباس

فرودگاه ترمینال‌های فرودگاه بین المللی بندر عباس:

ترمینال 1

ترمینال 2

مشهد، تهران، اصفهان، شیراز، تبریز، یزد، رشت، آبادان، کرمانشاه، اهواز، چابهار، ساری، کیش و سیری (یکی از جزایر هرمز )

دبی، مدینه، مسقط (پایتخت عمان)

 

اطلاعات دسترسی به فرودگاه بندر عباس:

  • فاصله تا مرکز شهر: حدوداً 5.8 کیلومتر
  • آدرس: بندر عباس، نواب صفوی، نواب صفوی 1، بلوار امام خمینی، بلوار 15 خرداد، فرودگاه بین المللی بندر عباس
  • نلفن تماس: 33665827-8 

سوالات متداول بلیط هواپیما بندر عباس بوشهر

بلیط هواپیما بندر عباس بوشهر ارزان را از کجا خریداری کنیم؟

در سایت های تیکت با تعیین تاریخ سفر و اعمال فیلترهای موجود در سایت می‌توانید ارزان‌ترین بلیط هواپیما مسیر بندر عباس بوشهر را خریداری کنید.

اگر بلیط هواپیما بندر عباس بوشهر موجود نباید چه کاری باید انجام داد؟

آدرس فرودگاه بندر عباس کجاست؟