H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما بندر عباس اهواز

مسافر

بلیط در این بازه زمانی برای مبدا و مقصد موردنظر یافت نشد.

برای رزرو بلیط هواپیما در سایت های تیکت، در ابتدا تاریخ سفر خود را درج کرده و پس از اعمال فیلتر‌های مختلف، از جمله فیلتر قیمت، نوع ایرلاین، کلاس پروازی و غیره، هزینه آن را در درگاه اینترنتی، پرداخت نمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت بلیط ارزان، از تقویم نرخی 30 روزه موجود در سایت بهره گرفته و بهترین نوع بلیط را خریداری کنید. در ادامه این نوشته به بررسی کامل نحوه خرید انواع بلیط، قیمت آن، اطلاعات پرواز و سایر موارد می‌پردازیم.

خرید بلیط هواپیما بندر عباس اهواز

برای دریافت و خرید بلیط هواپیما بندر عباس اهواز، به ترتیب مراحل زیر را طی کنید:

در مرحله ابتدایی پس از تعیین مبدأ و مقصد، بازه سفر خود را در بخش مشخص شده وارد کرده و سپس روی گزینه جست و جو کلیک نمایید. در نظر داشته باشید، می‌توانید انواع فیلتر‌ها، نظیر فیلتر قیمت، ایرلاین، کلاس پروازی و غیره را اعمال کنید. تنظیم این فیلتر‌ها به شما کمک می‌کند بلیط خود را در زمان کوتاه‌تری، خریداری کنید. 

پس از پشت سر گذاشتن مراحل قبل، وارد صفحه مشخصات خواهید شد و تمامی اطلاعات خواسته شده را باید تکمیل کنید. این مرحله از حساسیت بالایی برخوردار است و دقت داشته باشید اطلاعات خود را به درستی وارد کنید. در نهایت، هزینه بلیط هواپیما بندر عباس اهواز را به صورت آنلاین پرداخت کنید تا لینک آن به شماره تماس شما ارسال شود.

خرید بلیط چارتر هواپیما بندر عباس اهواز 

یکی از انواع بلیط‌ها که در ‌های تیکت موجود بوده و می‌توانید آن را رزرو کنید، بلیط چارتر است. مراحل خرید بلیط چارتری هواپیما بندر عباس اهواز، کوتاه بوده و تفاوت چندانی با سایر بلیط‌ها ندارد؛ تنها نکته مهم برای دریافت بلیط چارتری این است که شما در ابتدا باید فیلتر نوع بلیط را روی چارتری قرار داده و سپس مراحل باقی مانده را مانند بخش قبل طی کنید. این نکته را در ذهن داشته باشید که بلیط‌های چارتری توسط شرکت‌های چارتر‌کننده مدیریت شده و ممکن است در قوانین پرواز و قیمت، با سایر بلیط‌ها تفاوت‌هایی داشته باشند؛ پس قبل از خرید، اطلاعات سفر را به خوبی مطالعه کنید.

خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما بندر عباس اهواز

اگر قصد مسافرت چند روزه دارید و می‌خواهید هم‌زمان با بلیط رفت، بلیط برگشت خود را تهیه کنید، تنها کافی است در هنگام خرید بلیط رفت، تیک گزینه رفت و برگشت را فعال نموده و تاریخ برگشت خود را در فیلد مشخص شده وارد کنید.

قیمت بلیط هواپیما بندر عباس اهواز

قیمت بلیط هواپیما بندر عباس اهواز، 2 میلیون و 379 هزار تومان است؛ البته در نظر داشته باشید که هزینه این بلیط در تاریخ 24 آذر ماه سال 1402 با توجه به نوع بلیط سیستمی و کلاس پروازی اکونومی اعلام شده و این هزینه با توجه به معیار‌های انتخابی شما، می‌تواند متغیر باشد. برخی از مواردی که می‌تواند هزینه بلیط هواپیما بندر عباس اهواز را برای شما تغییر دهد، عبارت‌اند از: فیلتر قیمت، نوع بلیط، کلاس پروازی انتخاب شده، ایرلاین و تاریخ سفر. 

بلیط ارزان هواپیما بندر عباس اهواز

در نظر داشته باشید، ‌های تیکت همیشه در دسترس شما مسافران عزیز است که بهترین بلیط‌ها را از لحاظ قیمت ارائه دهد؛ علاوه بر این موضوع، قابلیت‌هایی در اختیار شما وجود دارد که با به کار بردن آنها، می‌توانید بلیط ارزان‌تری را نسبت به سایر بلیط‌ها خریداری کنید. به عنوان مثال، شما با بهره گرفتن از تقویم نرخی 30 روزه موجود در وب سایت ما، می‌توانید تمامی بلیط‌های موجود در یک ماه آینده را مشاهده کرده و سپس با توجه به بودجه مورد نظرتان بلیط هواپیما ارزان را رزرو کنید.

همچنین در برخی اوقات استفاده از فیلتر‌های مختلفت مانند فیلتر قیمت و تنظیم آن روی چارتری و لحظه آخری، می‌تواند هزینه بلیط هواپیما بندر عباس اهواز را تا حدودی کاهش دهد. البته توجه کنید این مورد همیشه برقرار نبوده و گاهی اوقات ممکن است، عکس آن رخ دهد. علاوه بر راه‌های بالا، رزرو بلیط هواپیما در بازه زمانی که تردد سفر به این دو شهر کمتر است، می‌تواند از هزینه پایین‌تری برخوردار باشد. 

بلیط لحظه آخری بندر عباس اهواز

اگر قصد دارید بلیط هواپیما لحظه آخری را برای این سفر رزرو کنید، با استفاده از فیلتر نوع بلیط گزینه چارتری را انتخاب کرده و سپس در بین موارد موجود، به دنبال بلیط لحظه آخری باشید. در حالت کلی، این بلیط‌ها چند ساعت مانده به پرواز روی سایت قرار گرفته و قیمت آن نیز می‌تواند بیشتر یا کمتر از حالت عادی خود باشد. 

اطلاعات پرواز بندر عباس اهواز

بندر عباس و اهواز، 868 کیلومتر از یکدیگر فاصله دارند که پیمودن هوایی این مسافت، تقریباً به 1 ساعت و 30 دقیقه زمان نیاز دارد. همچنین در ادامه اطلاعات این پرواز می‌توان گفت، میزان بار مجاز برای کلاس‌های بیزنسی حداکثر 30 کیلوگرم است. این در حالی است که در صورت رزرو کلاس پرواز اکونومی، شما مجاز به حمل حداکثر 20 کیلوگرم بار خواهید بود.

اطلاعات فرودگاه بندر عباس 

فرودگاه بین المللی بندر عباس، دارای 2 ترمینال مجزا از هم بوده که یکی برای پرواز‌های داخلی و دیگری برای پرواز‌های خارجی است؛ فاصله این فرودگاه تا مرکز شهر بندر عباس، تقریباً 6 کیلومتر است و با اتومبیل به 10 دقیقه زمان نیاز دارد.

آدرس فرودگاه بندر عباس: بندر عباس، نواب صفوی، نواب صفوی 1، بلوار امام خمینی، بلوار 15 خرداد، فرودگاه بینالمللی بندر عباس.

 اطلاعات فرودگاه اهواز 

در رابطه با اطلاعات به ثبت رسیده فرودگاه بین المللی اهواز، می‌توان گفت 2 ترمینال به این فرودگاه اختصاص دارد که هر کدام از آن‌ها به صورت مجزا متعلق به پرواز‌های داخلی و خارجی هستند. فاصله این فرودگاه تا مرکز شهر، برابر با 11 کیلومتر است که به 15 دقیقه زمان نیاز دارد.

آدرس فرودگاه اهواز: استان خوزستان، اهواز، محله زیتون کارمندی، کوی عابد، کوی جواهر، کوی پیروزی، میدان فرودگاه، فرودگاه شهید سپهبد قاسم سلیمانی.

سوالات متداول بلیط هواپیما بندر عباس اهواز

برای دریافت بلیط ارزان از های تیکت، از چه راه‌هایی استفاده کنیم؟

شما با بهره گرفتن از فیلتر بلیط چارتری، لحظه آخری، تقویم نرخی 30 روزه و فیلتر قیمت می‌توانید بلیط ارزان‌تری را خریداری کنید.

فاصله هوایی دو شهر بندر عباس اهواز چند کیلومتر است و به چقدر زمان نیاز دارد؟

قیمت بلیط هواپیما بندر عباس اهواز، به چه عواملی بستگی دارد؟