H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما اهواز تهران

مسافر

سایت‌های تیکت با ارائه بهترین خدمات به شما کمک می‌کند تا به آسانی و بدون فوت وقت بلیط پرواز اهواز تهران را خریداری کنید. برای انتخاب بلیط مناسب در ابتدا باید مبدا و مقصد خود و سپس تاریخ مورد نظر برای سفر را مشخص نمایید. پس از انتخاب بلیط، فرمی در اختیار شما گذاشته می‌شود که مشخصات خود را با دقت در آن درج نمایید و در نهایت پروسه خرید شما با پرداخت هزینه به صورت آنلاین به پایان می‌رسد. 

خرید بلیط هواپیما اهواز به تهران

برای خرید بلیط هواپیما از اهواز به تهران، باید مراحل زیر را با دقت طی کنید.

 • ابتدا مبدأ و مقصد سفر خود را تعیین کنید.
 • در مرحله بعد تاریخ سفرتان برای اهواز به تهران را وارد نمایید.
 • در صورتی که بخواهید بلیط دو طرفه رزرو کنید، تیک گزینه رفت و برگشت را فعال کنید.
 • فیلتر‌هایی مانند فیلتر قیمت، نوع بلیط، کلاس پروازی و ایرلاین وجود دارد که برای انتخاب بلیط سریع‌‌تر، می‌توانید از آن‌ها بهره بگیرید.
 • پس از انتخاب بلیط، فرم مشخصات خواسته شده را با دقت پر کنید.
 • در آخر وارد درگاه اینترنتی شوید و هزینه بلیط خود را پرداخت نمایید.

توجه کنید در صورتی که بلیطی در بازه زمانی مدنظرتان موجود نبود، می‌توانید با استفاده از تقویم نرخی 30 روزه تمامی پرواز‌های یک ماه آینده را مشاهده کنید.

قیمت بلیط هواپیما اهواز تهران

قیمت بلیط پرواز اهواز به تهران در 3 ماه پایانی سال 1402 از 1 میلیون و 207 هزار تومان تا 2 میلیون و 10 هزار تومان است. توجه کنید که این بلیط از نوع سیستمی بوده و دارای کلاس پروازی اکونومی می‌باشد. نوع بلیط، کلاس پروازی انتخابی، ایرلاین و بازه زمانی شما برای سفر از جمله عواملی هستند که قیمت بلیط هواپیما اهواز تهران را تحت تأثیر قرار می‌دهند. در نظر داشته باشید که‌ های تیکت همیشه و در همه حال ارزان‌ترین بلیط‌ها را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

بلیط هواپیما ارزان اهواز به تهران

برای رزرو بلیط هواپیما ارزان اهواز تهران در‌ های تیکت، روش‌های گوناگونی وجود دارد. شما می‌توانید با استفاده از روش‌های زیر ارزان ترین بلیط را برای خود رزرو کنید:

 • استفاده از بلیط‌های چارتری
 • بررسی تقویم نرخی 30 روزه
 • استفاده از بلیط‌های لحظه آخری
 • خرید بلیط پرواز اهواز به تهران در بازه‌های کم تردد

البته در نظر داشته باشید که خرید این بلیط‌ها دارای شرایط خاصی است که در هنگام رزرو باید به آن‌ها توجه کنید.

پرواز اهواز تهران لحظه آخری

برای خرید بلیط پرواز اهواز تهران لحظه آخری از‌ های تیکت، باید آن را در بین بلیط‌های چارتری جستجو کنید. شما باید فیلتر چارتری را بر نوع بلیط اعمال کنید و سپس به دنبال بلیط هواپیما لحظه آخری باشید. معمولاً این بلیط‌ها در ساعات نزدیک به پرواز ارائه می‌شوند و امکان دارد قیمت آن از قیمت بلیط عادی بیشتر یا کمتر باشد.

کنسلی بلیط هواپیما اهواز تهران

اگر به طور ناگهانی تصمیم گرفتید بلیط هواپیما از اهواز به تهران را لغو یا کنسل کنید، باید مراحل زیر را انجام دهید:

 1.  در روش اول می‌توانید وارد حساب کاربری خود در سایت ‌های تیکت شوید و سپس با ارسال تیکت، اقدام به ثبت درخواست استرداد بلیط خود نمایید.
 2.  در روش دوم از طریق تماس با تیم پشتیبانی 24 ساعته‌های تیکت، می‌توانید درخواست استرداد بلیط پرواز اهواز به تهران خود را ثبت نمایید.

پس از ثبت درخواست، بررسی‌های لازم انجام می‌شود و سپس نتیجه نهایی به شما اعلام می‌گردد.

اطلاعات پرواز اهواز به تهران

فاصله دو شهر اهواز و تهران از نظر هوایی 549 کیلومتر است و پرواز اهواز به تهران به طور متوسط 1 ساعت زمان می‌برد. پرواز‌های تهران اهواز تمامی روز‌های هفته انجام می‌شود. میزان بار مجاز این سفر در کلاس پروازی اکونومی حداکثر 20 کیلوگرم و در کلاس پرواز بیزینسی، به ازای هر نفر، حداکثر 30 کیلوگرم بار در نظر گرفته شده است.

اطلاعات فرودگاه اهواز

فرودگاه اهواز در 11 کیلومتری مرکز شهر واقع شده است. این فرودگاه دارای 2 ترمینال بوده که یکی از آن‌ها به پرواز‌های داخلی و دیگری به پرواز‌های خارجی اختصاص داده شده است.

آدرس فرودگاه اهواز: استان خوزستان، اهواز، محله زیتون کارمندی، کوی عابد، کوی جواهر، کوی پیروزی، میدان فرودگاه، فرودگاه شهید سپهبد قاسم سلیمانی.

اطلاعات فرودگاه تهران

فرودگاه مهرآباد دارای 6 ترمینال است که در حال حاضر تنها ترمینال‌های 1 ،2 ،4 و 6 آن در دو بخش پرواز‌های ورودی و خروجی مشغول به فعالیت هستند. پایانه‌های 1 و 2 فرودگاه مهرآباد پرواز‌های ورودی و خروجی را به صورت همزمان پذیرش می‌کنند، در صورتی که ترمینال شماره 6 تنها پرواز‌های ورودی و ترمینال شماره 4 فقط پرواز‌های خروجی را پوشش می‌دهد.

آدرس فرودگاه مهر آباد تهران: تهران، میدان آزادی، کیلومتر ۱ اتوبان لشگری، دوربرگردان فرودگاه، خیابان فرودگاه.

سوالات متداول بلیط هواپیما اهواز تهران

فاصله هوایی اهواز تا تهران چقدر است؟

فاصله هوایی اهواز تا تهران 549 کیلومتر است.

پرواز اهواز تهران چقدر طول می‌کشد؟

در صورت استردار بلیط هواپیما اهواز تهران، چه اقداماتی باید انجام دهیم؟

میزان بار مجاز برای پرواز اهواز تهران چقدر است؟