H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما اهواز شیراز

مسافر

خرید بلیط هواپیما اهواز شیراز در سایت های تیکت با وارد کردن مبدا و مقصد، ثبت تاریخ سفر، انتخاب بلیط، تکمیل فرم اطلاعات هویتی و پرداخت امکان پذیر است. تیم پشتیبانی به صورت 24 ساعته آماده ارائه راهنمایی‌های لازم به شما در پروسه خرید و موارد مربوط به آن هستند. برای دریافت مشاوره از تیم مجموعه ما می‌توانید در بخش کاربری سایت با ارسال تیکت یا تماس تلفنی با تیم ارتباط بگیرید. در حال حاضر قیمت بلیط مسیر اهواز شیراز برای بازه زمانی سه ماه پایان سال 1402، 890 هزار تومان است. 

خرید بلیط هواپیما اهواز شیراز

خرید بلیط هواپیما اهواز شیراز را با طی کردن مراحل زیر به ترتیب می‌توانید انجام دهید:

  • مبدا و مقصد خود را در جایگاه‌های مشخص شده وارد کنید. 
  • تاریخ سفر را در فیلد تعیین شده ثبت نمایید. 
  • با فشردن گزینه جستجو لیست کاملی از بلیط‌های موجود در تاریخ مشخص شده به شما نمایش داده می‌شود. بلیط مورد نظرتان را در این لیست انتخاب کنید. چنانچه گزینه‌های پیش‌رو مورد انتخابتان نیستند به تقویم نرخی 30 روزه که پکیج کامل بلیط‌های اهواز شیراز در ماه آینده است مراجعه کنید. 
  • صفحه باز شده، برای تکمیل اطلاعات هویتی است. تمامی اطلاعات خواسته شده در این صفحه را با دقت وارد کنید و پس از تکمیل شدن، مجدد تمامی موارد را چک نمایید تا خطاهای احتمالی پیش آمده را بر طرف کنید. 
  • وارد درگاه موجود برای پرداخت شوید و هزینه خرید بلیط اهواز شیراز را به صورت آنلاین بپردازید. 

با طی کردن این مراحل خرید بلیط هواپیما اهواز شیراز به پایان می‌رسد و لینک دانلود بلیط در اختیارتان قرار می‌گیرد، بهتر است بلیط را دانلود و سپس پرینت بگیرید و در زمان پرواز به همراه داشته باشید. 

قیمت بلیط هواپیما اهواز شیراز

قیمت بلیط هواپیما اهواز شیراز در زمستان 1402 برای بلیط‌ها با کلاس اکونومی و نوع سیستمی 890 هزار تومان است. قیمت بلیط‌ها در مسیر اهواز شیراز وابسته به کلاس پروازی، نوع بلیط، شرکت هواپیمایی، بازه زمانی سفر و مواردی از این قبیل است. 

بلیط هواپیما ارزان اهواز شیراز

خرید بلیط هواپیما ارزان اهواز شیراز را در سایت های تیکت به راحتی می‌توانید انجام دهید. ابتدایی‌ترین راهنمایی ما به شما در رابطه با خرید بلیط ارزان، سفر در زمان‌های کم مسافرت مثل ماه رمضان است؛ زیرا در زمان‌هایی که سفرها کم می‌شود اکثر بلیط‌های هواپیما دچار کاهش قیمت می‌شوند. 

به جز این مورد، دو روش دیگر در سایت ما برای خرید بلیط ارزان وجود دارد، استفاده از فیلتر قیمت و مراجعه به تقویم نرخی 30 روزه. با فیلتر قیمت می‌توانید بلیط‌های نزدیک به قیمت مورد نظرتان در مسیر هوایی اهواز شیراز را پیدا کنید. با مراجعه به تقویم نرخی 30 روزه می‌توانید ارزان‌ترین بلیط اهواز شیراز را در ماه آینده خریداری نمایید. 

بلیط اهواز شیراز چارتر

برای خرید بلیط اهواز شیراز چارتری باید روی نوع بلیط فیلتر چارتری اعمال کنید. در خرید بلیط‌ چارتر اهواز شیراز توجه لازم و کافی را داشته باشید؛ زیرا این بلیط‌ها قوانین خاصی دارند و حتی برخی از آن‌ها قابلیت استرداد ندارند.  

بلیط هواپیما اهواز شیراز لحظه آخری

برای خرید بلیط لحظه آخری اهواز شیراز در سایت ما فیلتر چارتری را روی نوع بلیط تنظیم کنید. بلیط‌های لحظه آخری اهواز شیراز در ساعات باقی مانده به پرواز ارائه می‌شوند و عموما قیمت پایین‌تر یا بالاتر از بلیط‌های عادی دارند. 

اطلاعات پرواز اهواز شیراز

پرواز از اهواز به شهر شیراز حدود 1 ساعت و 10 دقیقه طول می‌کشد. در این مسیر هوایی متناسب با کلاس پروازی بلیط‌تان می‌توانید بار به همراه داشته باشید که این مقدار عموما برای بلیط‌ها با کلاس اکونومی 20 کیلوگرم و کلاس بیزینس 30 کیلوگرم است.

اطلاعات فرودگاه اهواز

فرودگاه اهواز دو ترمینال مجزا برای پروازهای داخلی و خارجی دارد. از فرودگاه تا مرکز شهر فاصله 11 کیلومتری را باید طی کنید. 

آدرس فرودگاه اهواز: استان خوزستان، اهواز، محله زیتون کارمندی، کوی عابد، کوی جواهر، کوی پیروزی، میدان فرودگاه، فرودگاه شهید سپهبد قاسم سلیمانی.

اطلاعات فرودگاه شیراز

فرودگاه شیراز دو ترمینال دارد که یکی از ترمینال‌های این مجموعه برای پروازهای داخلی و دیگری برای پروازهای خارجی است. از مرکز شهر شیراز تا فرودگاه 8 کیلومتر فاصله وجود دارد. 

آدرس فرودگاه شیراز: استان فارس، شیراز، بلوار شهید مدرس، میدان گلسرخ، خیابان دکتر شاهچراغی، فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز.

سوالات متداول بلیط هواپیما اهواز شیراز

آیا بلیط هواپیما اهواز شیراز امکان کنسلی دارد؟

کنسلی بلیط‌های هواپیما در مسیر اهواز شیراز به نوع بلیط و قوانین پرواز بستگی دارد؛ به همین دلیل نمی‌توان پاسخ جامعی به این سوال داد.  

جریمه هر یک کیلوگرم اضافه بار در پرواز اهواز شیراز چقدر است؟

در زمان پرواز داشتن بلیط چاپ شده اهواز شیراز الزامی است؟

مدت زمان پرواز اهواز شیراز چقدر است؟