MILADکپی
رزرو بلیط پرواز از هر نقطه ایران به مشهد با تخفیف ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو بلیط هواپیما مشهد
MILADکپی
رزرو هتل با تخفیف 200 هزار تومانی ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو هتل های مشهد

بلیط هواپیما اهواز مشهد

مسافر

رزرو هتل های مشهد

خریدن بلیط هواپیما اهواز مشهد از سایت‌ های تیکت اصلاً کار سختی نیست؛ زیرا در سایت ما انواع فیلتر‌ها برای راحتی جست و جو بلیط مورد نظرتان و تقویم نرخی سی روزه قراره داده شده است. همچنین تیم پشتیبانی سایت‌ های تیکت آماده‌ است تا به شما برای خرید بلیط کمک کنند و به سؤالاتتان پاسخ دهند. برای خرید بلیط هواپیما اهواز مشهد کافی است تاریخ مورد نظرتان برای سفر، تعداد مسافر و دیگر موارد الزامی را وارد کنید. پس از انتخاب گزینه جست و جو لیست بلیط‌ها به شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید بلیط خود را بخرید.

اگر بازه قیمت، کلاس پروازی، نوع بلیط و ویژگی خاصی در نظر دارید می‌توانید در قسمت فیلتر‌ها آن مورد را فعال کنید تا راحت‌تر بلیط مورد نظرتان را پیدا کنید و سردرگم نشوید. در ادامه اطلاعات لازم برای رزرو بلیط هواپیما اهواز مشهد را به شما داده‌ایم. 

رزرو بلیط هواپیما اهواز مشهد

برای خرید آنلاین بلیط از سایت‌ های تیکت ابتدا مشخص کنید که اگر بلیط رفت و برگشت می‌خواهید گزینه آن ‌را فعال کنید سپس تاریخی که در آن مایل به سفر هستید را وارد کنید. پس از ثبت این موارد و انتخاب گزینه جست و جو لیست بلیط‌ها به شما نمایش داده می‌شوند شما می‌توانید بلیط خود را بر اساس شرکت هواپیمایی، کلاس پروازی، نوع بلیط، رنج قیمت و موارد دیگر انتخاب کنید. 

سپس نوبت به وارد کردن اطلاعات مسافر می‌رسد. اطلاعات باید با دقت وارد شوند اگر اطلاعات وارد شده اشتباه باشند مسافر نمی‌تواند سوار هواپیما شود. پس از طی این مرحله نوبت به پرداخت اینترنتی مبلغ بلیط می‌شود. وقتی هزینه بلیط را پرداخت کردید، لینک دانلود بلیط به شما نمایش داده می‌شود بلیط را دانلود و ذخیره کنید و در فرودگاه با خود همراه داشته باشید. 

بلیط هواپیما اهواز مشهد زاگرس

 بلیط هواپیما اهواز مشهد زاگرس در هفته آخر آبان 1402 قیمتی حدوداً 2 میلیون و 245 هزار تومان دارد. برای دسترسی راحت‌تر به بلیط این ایرلاین، کافی است تا از فیلتر ایرلاین استفاده کنید و سپس هواپیمایی زاگرس را انتخاب نمایید.

 بلیط هواپیما اهواز مشهد سپهران 

در هفته آخر آبان ماه 1402 قیمت بلیط هواپیما اهواز مشهد سپهران 1 میلیون و 689 هزار تومان است. روش دسترسی به این ایرلاین مانند، ایرلاین زاگرس است که در بخش قبل توضیح دادیم.

قیمت بلیط اهواز مشهد

قیمت بلیط هواپیما اهواز به مقصد مشهد در هفته ابتدایی ماه آذر سال 1402، 2 میلیون و 150 هزار تومان است. البته این قیمت کاملاً تقریبی است و بنا بر عوامل مختلف می‌تواند تغییر کند. قیمت بلیط پرواز اهواز مشهد به عوامل مختلفی بستگی دارد. اگر بلیط سیستمی باشد قیمت آن تغیر نمی‌کند و بر اساس نرخ مصوب دولتی تعیین می‌شود. اما اگر بلیط چارتری باشد پارامتر‌های متعددی در قیمت‌گذاری آن تأثیر دارد. در سایت‌ ما همیشه ارزان‌ترین بلیط‌ها قابل خرید هستند. لازم به ذکر است که بلیط‌های چارتری قیمت یکسانی برای بزرگسالان و کودکان دارند اما بلیط سیستمی نرخ کمتری برای کودکان لحاظ کرده است. 

عوامل مؤثر بر قیمت بلیط پرواز اهواز مشهد عبارت‌ اند از: کلاس پروازی، ایرلاین یا شرکت هواپیمایی، تاریخ سفر.

بلیط هواپیما اهواز مشهد رفت و برگشت

برای اینکه در طول سفر خیالتان از بابت داشتن بلیط آسوده باشد، بهتر است بلیط برگشتتان را هم همزمان با بلیط رفت خرید کنید. برای خرید بلیط هواپیما اهواز مشهد رفت و برگشت تنها باید در هنگام خرید گزینه رفت و برگشت را فعال کنید سپس تاریخ برگشت را مشخص کرده و طبق مراحل گفته شده خرید بلیط‌تان را نهایی کنید.

بلیط هواپیما اهواز مشهد کنسلی

کنسل کردن بلیط هواپیما به نوع بلیط شما بستگی دارد اگه چارتری باشد در اکثر مواقع امکان کنسلی آن وجود ندارد و بستگی به قوانین شرکت چارتر‌کننده دارد. اما بلیط‌های سیستمی قابل کنسل کردن هستند و مقدار جریمه‌ای که به شما تعلق خواهد گرفت وابسته به مواردی نظیر: فاصله کنسل کردن بلیط با زمان پرواز هواپیما، شناسه نرخی پرواز و غیره است؛ در واقع هر چه به زمان پرواز نزدیک‌تر شویم کنسل کردن بلیط جریمه بیشتری به همراه خواهد داشت و مقدار دقیق این جریمه برای هر ایرلاین مقداری متفاوت خواهد بود. 

بلیط هواپیما اهواز مشهد چارتری 

برای دسترسی به بلیط هواپیما اهواز مشهد چارتری، کافی است از فیلتر نوع بلیط استفاده کنید و آن را روی گزینه چارتری قرار دهید. توجه داشته باشید که بلیط چارتری دارای یک سری از قوانین خاص است، بنابراین بخش قوانین بلیط هواپیما چارتر را با دقت مطالعه فرمایید.

اطلاعات پرواز هواپیما اهواز مشهد

فاصله هوایی پرواز هواپیما اهواز مشهد ۱۱۴۴ کیلومتر است و طی کردن هوایی این مسیر حدود یک ساعت و ۵۰ دقیقه طول می‌کشد. میزان بار مجاز برای بلیط‌های کلاس اکونومی معمولاً بین ۱۵ تا ۲۵ کیلوگرم بار است و برای کلاس بیزینس به طور میانگین حدود 5 الی 10 کیلوگرم بیشتر است. پروازهای این مسیر همه روزه قابل دسترسی است.

اطلاعات فرودگاه مشهد

فرودگاه مشهد دارای ۳ ترمینال است. فرودگاه اول برای برای پرواز‌های داخلی، ترمینال دوم مخصوص پرواز‌های خارجی و ترمینال سوم مجدداً برای برای پرواز‌های خارجی در نظر گرفته می‌شود.

آدرسفرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد، بلوار فرودگاه
فاصله تا مرکز شهر۸ کیلومتر
شماره تماس۰۵۱۳۳۴۰۰۰۰۱
ایرلاین‌های فعال در فرودگاهآتا، آسمان، ایرتور، تابان، ایران ایر، پویا، زاگرس، قشم، کاسپین، ماهان، کیش، معراج، سا‌ها، سپهران و وارش

اطلاعات فرودگاه اهواز

فرودگاه بین‌المللی اهواز دارای دو ترمینال برای پرواز‌های داخلی و خارجی است.

آدرسبلوار پاسداران، فرودگاه بین‌المللی اهواز
فاصله تا مرکز شهر ۱۱ کیلومتر
شماره تماس۰۶۱۳۴۴۳۴۶۰۴
ایرلاین‌های فعال در فرودگاهآتا، کاسپین، ایران ایر، ماهان، آسمان، کارون، ایران ایرتور، تابان، زاگرس، قشم، کیش، پارس و غیره

سوالات متداول بلیط هواپیما اهواز مشهد

چگونه بلیط هواپیما اهواز مشهد را کنسل کنم؟

کنسل کردن بلیط با توجه به نوع آن یعنی سیستمی یا چارتری بودن صورت می‌گیرد اگر چارتری باشد کنسل کردن آن دشوار است و تعداد محدودی از شرکت‌های هواپیمایی کنسل کردن بلیط چارتری را می‌پذیرند اما بلیط‌های سیستمی به راحتی در هر زمانی قابل کنسل کردن هستند برای دانستن جزییات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید یا درخواست خود را از طریق ارسال تیکت ثبت کنید.

ارزان‌ترین بلیط اهواز مشهد را چگونه تهیه کنیم؟

عوامل مؤثر بر قیمت بلیط هواپیما اهواز مشهد چیست؟