H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما اهواز بندرعباس

مسافر

بلیط در این بازه زمانی برای مبدا و مقصد موردنظر یافت نشد.

اگر شما نیز می‌خواهید چند روزی را در مسافرت به سر ببرید و به دنبال بلیط هواپیما اهواز بندر عباس هستید، می‌توانید در مدت زمان کوتاهی، این فرایند را طی کرده و بلیط خود را به راحتی رزرو کنید. بدین ترتیب، ابتدا باید در صفحه باز شده، بازه زمانی مسافرت خود را به درستی وارد و در صورت نیاز فیلتر‌ها را روی گزینه مورد نیاز خود تنظیم کنید. این موارد به شما کمک می‌کند فرایند دریافت بلیط را در سرعت کوتاه‌تری انجام دهید و سفر خاطره‌انگیزی را تجربه کنید. پس از تکمیل اطلاعات هویتی و پرداخت هزینه، فرایند خرید بلیط شما به اتمام خواهد رسید.

در حالت کلی، قیمت بلیط هواپیما اهواز بندر عباس در تاریخ 17 و 21 آذر ماه 1402 به ترتیب به مبلغ 1 میلیون و 900 هزار تومان و 2 میلیون و 379 هزار و 900 تومان می‌باشد. البته در نظر داشته باشید هر دو این بلیط‌ها از نوع سیستمی و کلاس پروازی اکونومی هستند. در ادامه این نوشته به بررسی جامع قیمت بلیط، خرید و انواع آن و اطلاعات مربوطه می‌پردازیم.

قیمت بلیط هواپیما اهواز بندرعباس

یکی از مهم‌ترین معیار‌های افراد برای خرید بلیط، قیمت بلیط هواپیما اهواز به مقصد بندر عباس است. قیمت این بلیط در دهه دوم و سوم آذر ماه سال 1402 از نوع سیستمی و کلاس اکونومی، به مبلغ 1 میلیون و 900 هزار تومان و 2 میلیون و 379 هزار و 900 تومان اعلام شده است. البته در نظر داشته باشید این هزینه متغیر بوده و به عوامل خاصی بستگی دارد. به عنوان مثال، مواردی از جمله: نوع بلیط، ایرلاین، کلاس پروازی و بازه زمانی مسافرت در هزینه نهایی بلیط پرواز اهواز بندر عباس تأثیر دارد.

قیمت بلیط دو طرفه هواپیما اهواز بندرعباس 

قیمت بلیط دو طرفه هواپیما اهواز بندر عباس، به واسطه خرید بلیط رفت و برگشت، دارای تخفیف بوده و شما می‌توانید آن را با قیمت استثنایی از سایت‌ های تیکت، خریداری کنید. البته فراموش نکنید که نوع بلیط، آژانس هواپیمایی، زمان پرواز و کلاس انتخابی شما روی قیمت بلیط رفت و برگشت، تأثیر زیادی داشته و می‌توانند آن را افزایش یا کاهش دهند.

خرید بلیط هواپیما اهواز بندرعباس

با طی کردن مراحل زیر می‌توانید خرید بلیط هواپیما اهواز بندر عباس را به راحتی و در مدت زمان کوتاهی، انجام دهید. در ابتدا تاریخ دقیق سفر خود را در بخش تعیین شده وارد کنید و در صورت تهیه بلیط چارتری یا سیستمی، فیلتر آن را اعمال نمایید. همچنین در این قسمت می‌توانید نوع ایرلاین خود را در بین ایرلاین‌های مختلف، انتخاب کنید. اگر قصد دارید پس از مدتی باز گردید، پیشنهاد ما به شما این است که روی گزینه بلیط دو طرفه کلیک کرده و بلیط برگشت خود را نیز رزرو نمایید.

در میان تمامی گزینه‌های موجود، بلیط مورد نظرتان را انتخاب کنید. اگر بلیط شما در لیست نبود، می‌توانید از تقویم نرخی 30 روزه‌ های تیکت استفاده کنید تا تمامی بلیط‌های یک ماه آینده برای شما نمایش داده شود. پس از انتخاب بلیط، وارد صفحه مشخصات شده و اطلاعات خواسته شده را به صورت دقیق تکمیل کنید. پس از آن از طریق درگاه اینترنتی، هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین پرداخت کنید تا در آخر، لینک دانلود بلیط در اختیارتان قرار گیرد. وارد کردن اطلاعات هویتی خود به درستی، یکی از مهم‌ترین نکات در این بخش است که باید رعایت شود.

خرید بلیط ارزان هواپیما اهواز بندرعباس 

خرید بلیط هواپیما ارزان اهواز بندر عباس در‌ های تیکت، با استفاده از روش‌های متعددی امکان‌پذیر است. شما می‌توانید با استفاده از روش‌های زیر، بلیط ارزان‌تری را خریداری کنید.

  1. استفاده از بلیط‌های چارتری
  2. بهره گرفتن از بلیط‌های لحظه آخری
  3. بررسی تقویم نرخی 30 روزه
  4. انتخاب بلیط هواپیما اهواز بندر عباس در بازه‌های کم تردد
  5. استفاده از فیلتر قیمت
  6. و غیره

البته در انتهای این بخش در نظر داشته باشید شرایط همه این موارد یکسان نبوده و به عوامل خاصی بستگی دارند.

بلیط هواپیما چارتر اهواز به بندرعباس

همان طور که می‌دانید، ‌های تیکت انواع بلیط‌ها را برای مسافران خود ارائه می‌دهد که یکی از آن‌ها، بلیط چارتر است. برای دریافت این بلیط، کافی است در بین فیلتر‌های موجود با استفاده از فیلتر نوع بلیط، گزینه چارتری را انتخاب کرده و با توجه به شرایط خود، مناسب‌ترین آن را انتخاب کنید. البته به این نکته توجه داشته باشید این دسته از بلیط‌ها، تحت نظر شرکت‌های چارتر‌کننده ارائه شده و قوانین خاصی دارند. همچنین قیمت آن‌ها نیز می‌تواند نسبت به سایر بلیط‌ها ارزان یا گران‌تر باشد. توصیه می‌کنیم قبل از دریافت بلیط، اطلاعات آن را به صورت جزئی مورد بررسی قرار دهید.

بلیط هواپیما اهواز بندرعباس لحظه آخری

علاوه بر بلیط‌های چارتری، بلیط‌های لحظه آخری نیز در‌ های تیکت موجود بوده و می‌توانید در صورت نیاز این نوع از بلیط را تهیه کنید. برای دریافت بلیط لحظه آخری پس از انتخاب تاریخ سفر، در ابتدا فیلتر بلیط را روی چارتری گذاشته و سپس در میان گزینه‌های موجود فیلتر بلیط لحظه آخری را انتخاب کنید. 

اطلاعات پرواز اهواز بندرعباس

دو شهر اهواز و بندر عباس در فاصله 868 کیلومتری از یک دیگر قرار دارند که طی کردن اینمسافت با هواپیما تقریباً 90 دقیقه طول می‌کشد. در رابطه با میزان بار مجاز این پرواز می‌توان گفت در صورت رزرو کلاس اکونومی قادر به حمل 15 الی 25 کیلوگرم بار هستید. این در حالی است که برای کلاس پروازی بیزینسی می‌توانید تا حداکثر 30 کیلوگرم بار را با خود حمل کنید.

اطلاعات فرودگاه اهواز 

فرودگاه اهواز دارای 2 ترمینال بوده که یکی از آن‌ها مختص به پرواز‌های خارجی و دیگری برای پرواز‌های داخلی خواهد بود و در 11 کیلومتری مرکز شهر بنا شده است.

آدرس فرودگاه اهواز: استان خوزستان، اهواز، محله زیتون کارمندی، کوی عابد، کوی جواهر، کوی پیروزی، میدان فرودگاه، فرودگاه شهید سپهبد قاسم سلیمانی. 

اطلاعات فرودگاه بندر عباس 

در بخش اطلاعات فرودگاه بندر عباس تنها 2 ترمینال به ثبت رسیده که هر کدام از آن‌ها به صورت مجزا برای پرواز‌های داخلی و خارجی هستند و تقریباً 6 کیلومتر با مرکز شهر، فاصله دارند.

آدرس فرودگاه بندر عباس: بندر عباس، نواب صفوی، نواب صفوی 1، بلوار امام خمینی، بلوار 15 خرداد، فرودگاه بین‌المللی بندر عباس.

سوالات متداول بلیط هواپیما اهواز بندرعباس

چگونه می‌توانیم به بلیط هواپیما اهواز بندر عباس، دسترسی داشته باشیم؟

پس از ثبت بلیط، لینک دانلود آن به شماره تلفن شما ارسال می‌شود.

فاصله هوایی دو شهر اهواز و بندر عباس چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما اهواز بندر عباس به چه عواملی بستگی دارد؟