H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما اردبیل کیش

مسافر

بلیط در این بازه زمانی برای مبدا و مقصد موردنظر یافت نشد.

بلیط هواپیما اردبیل کیش به صورت فصلی وجود دارد و اکنون که در زمستان سال 1402 قرار داریم برای این مسیر هوایی، پرواز مستقیمی وجود ندارد و شما برای سفر باید از اردبیل با اتوبوس به تبریز و سپس از تبریز به کیش پرواز داشته باشید. البته عکس این قضیه نیز موجود هست. برای رزرو بلیط هواپیما در سایت های تیکت ابتدا شهرهای مبدا و مقصد را مشخص و سپس تاریخ سفر را وارد کنید، تا بتوانید انتخاب بلیط و خرید آن را انجام دهید. در ادامه پروسه خرید بلیط و کلیه موارد مرتبط به مسیر پروازی اردبیل کیش در اختیار شما قرار می‌گیرد. 

خرید بلیط هواپیما اردبیل کیش

بعد از اینکه مبدا و مقصد را انتخاب کردید برای خرید بلیط مراحل زیرا به ترتیب انجام دهید:

  • زمان سفر را در بخش ثبت تاریخ وارد کنید.
  • روی گزینه جستجو بلیط کلیک کنید.
  • بلیط را از لیست نمایش داده شده انتخاب کنید. 
  • اگر در مرحله قبل گزینه‌ مدنظرتان را پیدا نکردید به تقویم نرخی مراجعه کنید، در تقویم نرخی بلیط‌های 30 روز آینده به همراه تمامی اطلاعات در مسیر انتخابی شما قابل مشاهده هستند. 
  • در صفحه باز شده، اطلاعات مورد نظر را اعم از نام، نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی و غیره را برای ثبت بلیط به نام مسافر وارد کنید. 
  • وارد صفحه پرداخت شوید و به صورت آنلاین هزینه بلیط را در مسیر انتخابی مطابق با قیمت بلیط پرداخت کنید. 
  • در پایان لینک دانلود بلیط برای شما ارسال خواهد شد.

یکی دیگر از خدمات سایت های تیکت فروش بلیط اتوبوس مسیر اردبیل تبریز است که برای رسیدن به فرودگاه تبریز می‌توانید با استفاده از اتوبوس خود را به این شهر برسانید. برای خرید بلیط از های تیکت کافی است با شماره 58913-021 در تماس باشید. لازم است بدانید تمامی بلیط‌هایی که در های تیکت ارائه می‌شود نسبت به سایر سایت‌های مشابه ارزان‌ قیمت‌تر است.

اطلاعات پرواز اردبیل کیش

اگر برای اردبیل کیش پرواز وجود داشته باشد، پرواز آن حدود 2 ساعت و 5 دقیقه طول خواهد کشید؛ اما در حال حاضر که پرواز مستقیم در این مسیر نیست، سفر شما مطابق با اطلاعات جدول زیر خواهد بود:

مبدا

مقصد

مدت زمان سفر

قیمت بلیط 

اردبیل

تبریز

زمینی(اتوبوس) - تقریبا 2 ساعت و 48 دقیقه

74 هزار تومان

تبریز 

کیش

هوایی - 2 ساعت و 15 دقیقه

2 میلیون و 136 هزار تومان

قیمت‌های اعلام شده در جدول برای هفته ابتدایی دی ماه سال 1402 هستند. از دیگر اطلاعات پرواز اردبیل کیش باید به میزان بار مجاز که به نوع بلیط و شرکت هواپیمایی بستگی دارد اشاره کنیم؛ اما این میزان معمولا برای پروازها در کلاس اکونومی در مسیر اردبیل کیش بین 15 تا 25 کیلوگرم است. 

اطلاعات فرودگاه اردبیل

اطلاعات فرودگاه اردبیل شامل 3 ترمینال می‌شود، که به ترتیب به پروازهای داخلی، حجاج و خارجی اختصاص دارند. این فرودگاه با مرکز اردبیل حدود 17 کیلومتر فاصله دارد. 

آدرس فرودگاه اردبیل: استان اردبیل، شهرستان اردبیل، بزرگراه شهید رحمان دادمان، خیابان فرودگاه.

سوالات متداول بلیط هواپیما اردبیل کیش

چه عواملی باعث تعیین قیمت بلیط هواپیما اردبیل کیش می‌شوند؟

از عوامل تعیین کننده قیمت بلیط در این مسیر هوایی باید به نوع بلیط، کلاس پروازی و بازه زمانی اشاره کنیم که میزان تاثیر هر یک از این عوامل در شرکت‌های هواپیمایی مختلف، متفاوت است.

در صورت عدم وجود پرواز اردبیل کیش باید چه کاری انجام دهیم؟

مدت زمان پرواز اردبیل کیش به صورت مستقیم و غیر مستقیم چقدر است؟