H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما زابل مشهد

مسافر

خرید بلیط هواپیما زابل مشهد را در سایت ما با اعمال مبدا و مقصد، تاریخ پرواز، انتخاب نوع بلیط، ثبت اطلاعات هویتی مسافر و پرداخت آنلاین هزینه می‌توانید در کمترین زمان ممکن انجام دهید. سایت های تیکت مجهز به تیم پشتیبانی 24 ساعته است، چنانچه در طی مراحل خرید با مشکل مواجه شدید می‌توانید از طریق تماس تلفنی یا ارسال تیکت در بخش کاربری با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید. قیمت بلیط هواپیما زابل مشهد در بازه زمانی سه ماه پایانی سال 1402 برای بلیط‌های سیستمی در کلاس اکونومی، 1 میلیون و 250 هزار تومان است.  

خرید بلیط هواپیما زابل مشهد

خرید بلیط هواپیما زابل مشهد در سایت های تیکت شامل موارد زیر می‌شود:

  • شهر زابل را به عنوان مبدأ و شهر مشهد را در عنوان مقصد وارد کنید. اگر قصد خرید بلیط هواپیما برگشت را هم دارید، در همین بخش باید تیک بلیط دو طرفه را بزنید. 
  • تاریخ سفر زابل به مشهد را در فیلد مشخص شده ثبت کنید. 
  • بلیط خود را از لیست ارائه شده در صفحه پیش رو انتخاب کنید، چنانچه بلیط مورد نظرتان در لیست نیست، به تقویم نرخی 30 روزه که نمایش دهنده بلیط‌های 30 روز آینده در مسیر زابل مشهد است، مراجعه کنید. 
  • صفحه بازه شده برای ثبت اطلاعات هویتی مسافر است، در این صفحه باید اطلاعاتی اعم از نام، نام خانوادگی، کد ملی، سن و غیره را وارد کنید. 
  • سایر مراحل قبلی را به صورت دقیق چک کنید، از نوع بلیط، تاریخ، سفر، قیمت بلیط، اطلاعات هویتی ثبت شده و دیگر موارد مطمئن شوید.
  • وارد درگاه پرداخت آنلاین بلیط شوید و با استفاده از اطلاعات حساب بانکی شخصیتان پروسه پرداخت را انجام دهید. 

پروسه خرید بلیط شما به پایان رسید. در این مرحله لینکی با عنوان بلیط هواپیما زابل مشهد در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید بلیط را دانلود و سپس پرینت بگیرید. 

قیمت بلیط هواپیما زابل مشهد 

قیمت بلیط هواپیما زابل مشهد در بازه زمانی دی ماه تا اسفند ماه سال 1402، برای بلیط‌ با کلاس پروازی اکونومی و نوع سیستمی 1 میلیون و 250 هزار تومان است. این قیمت ثابت نیست و تغییر می‌کند؛ زیرا قیمت بلیط‌ها بر اساس کلاس پروازی، نوع بلیط، شرکت هواپیمایی و بازه زمانی سفر تعیین می‌شود. 

بلیط هواپیما چارتر زابل مشهد

بلیط هواپیما چارتر زابل مشهد را در سایت های تیکت با اعمال فیلتر چارتری روی نوع بلیط‌ها می‌توانید خریداری کنید. بلیط‌های چارتری در مسیر زابل مشهد توسط شرکت‌های چارتر کننده ارائه می‌شوند و متناسب با قوانین شرکت دارای قوانین خاصی هستند، برخی از بلیط‌ها در این نوع قابلیت استرداد ندارند. به همین دلیل بهتر است پیش از خرید اطلاعات پروازی موجود برای هر بلیط را در سایت ما مطالعه کنید. 

بلیط ارزان هواپیما زابل مشهد

برای خرید بلیط ارزان هواپیما زابل مشهد، سه راه زیر وجود دارد:

  • فیلتر قیمت: با فیلتر قیمت می‌توانید بلیط‌ها را در قیمت نزدیک به هزینه مورد نظر خریداری کنید. 
  • تقویم نرخی 30 روزه: تقویم نرخی شامل بلیط‌های 30 روز آینده در مسیر زابل مشهد می‌شود که می‌توانید در آن بلیط‌های ارزان‌تر مسیر را پیدا و خریداری کنید. 
  • بازه‌های زمانی: زمانی که تعداد سفرها بین دو شهر کم می‌شود، بلیط‌ها کاهش قیمت پیدا می‌کنند.

البته فراموش نکنید که کلیه بلیط‌ها در سایت ما دارای قیمت مناسب و کمتر از سایر مراکز فروش بلیط هستند.   

بلیط لحظه آخری زابل مشهد

برای خرید بلیط‌های لحظه آخری زابل مشهد باید فیلتر نوع بلیط را روی چارتری تنظیم کنید. بلیط‌ لحظه آخری در مسیر پروازی زابل مشهد در ساعات پایانی نزدیک به پرواز روی سایت قرار می‌گیرند. این بلیط‌ها بر اساس شرایط موجود و مواردی از این قبیل در برخی مواقع دارای قیمت بالاتر یا پایین‌تر از حد معمول هستند. 

لیست پرواز زابل به مشهد 

مسافت هوایی زابل تا مشهد 597 کیلومتر است که پرواز آن حدود یک ساعت و 15 دقیقه طول می‌کشد. عموما در این مسیر هوایی تنها روزهای دوشنبه و چهارشنبه پرواز وجود دارد. شما در سفر به مشهد از زابل بر اساس کلاس پروازی بلیط و شرکت هواپیمایی مجاز به حمل بار هستید، معمولا این مقدار برای بلیط‌ها با کلاس اکونومی بین 15 تا 25 کیلوگرم است. 

اطلاعات فرودگاه زابل

فرودگاه زابل تنها یک ترمینال برای پروازهای داخلی دارد. از مرکز زابل تا فرودگاه حدود 5 کیلومتر فاصله است. 

آدرس فرودگاه زابل: استان سیستان و بلوچستان، بنجار، جاده هیرمند - زابل.

اطلاعات فرودگاه مشهد

فرودگاه مشهد از مجموعه فرودگاه‌های کشور با سه ترمینال است. دو تا از ترمینال‌های این فرودگاه برای پروازهای خارجی و دیگری برای پروازهای داخلی تعبیه شده است. از مرکز شهر تا فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد حدود 7 کیلومتر فاصله وجود دارد. 

آدرس فرودگاه مشهد:  مشهد، شهید سلیمانی، بلوار صابر، بلوار جمهوری اسلامی، شهدا حافظان آسمان، فرودگاه بین‌ المللی شهید هاشمی نژاد.

سوالات متداول بلیط هواپیما زابل مشهد

پرواز زابل به مشهد چند ساعت طول می‌کشد؟

مدت زمان پرواز زابل مشهد 1 ساعت و 15 دقیقه است.

جریمه اضافه بار برای مسیر پروازی زابل مشهد چقدر است؟

مسافت هوایی زابل مشهد چقدر است؟