H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

air
یکطرفه
رفت و برگشت
پرواز داخلی
پرواز خارجی
Calendar icon
Calendar icon
1 مسافر

بلیط پرواز آمریکا

اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که می‌خواهید بلیط پرواز آمریکا را از سایت ‌های تیکت، خریداری کنید؛ کافی است در ابتدا مبدأ و مقصد خود را مشخص کرده و سپس تاریخ مورد نظر خود را برای این پرواز ثبت کنید. پس از انتخاب بلیط به تکمیل اطلاعات هویتی خود پرداخته و در نهایت هزینه آن را به صورت آنلاین بپردازید. ‌های تیکت، همیشه در دسترس شما بوده تا ارزان‌ترین بلیط‌های خود را ارائه دهد. 

همچنین جهت سرعت بالا در ثبت بلیط، می‌توانید از انواع فیلتر‌ها استفاده کنید. این فیلتر‌ها شامل مواردی همچون: فیلتر قیمت، نوع بلیط، کلاس پروازی و ایرلاین هستند. در صورتی که در فرایند خرید بلیط، مشکلی برای شما پیش آمد می‌توانید با تیم پشتیبانی سایت، ارتباط برقرار کرده و آن را رفع کنید. در ادامه به بررسی دقیق‌تر بلیط پرواز آمریکا مانند نحوه دقیق خرید، بلیط رفت و برگشت، قیمت انواع بلیط‌ها و بهترین زمان مسافرت به این کشور می‌پردازیم. 

خرید بلیط هواپیما آمریکا

در رابطه با نحوه  خرید بلیط هواپیما آمریکا، می‌توانید مراحل زیر را به ترتیب پشت سر بگذارید.

  • در ابتدایی‌ترین مرحله، مبدأ خود را شهر مورد نظر و مقصدتان را روی  یکی از شهرهای آمریکا (شهر مقصد) تنظیم کنید.
  • در مرحله دوم باید تاریخ مد نظرتان را برای پرواز آمریکا وارد نمایید.
  • در صورتی که بلیطی با مشخصات موردنظرتان یافت نشد، می‌توانید از تقویم نرخی 30 روزه استفاده کنید. استفاده از این تقویم، تمامی بلیط‌های یک ماه آینده را در اختیار شما قرار می‌دهد. با بهره گرفتن از این تقویم می‌توانید بلیط‌های ارزان‌تری هم خریداری کنید.
  • پس از انتخاب و تأیید نهایی بلیط پرواز آمریکا، وارد صفحه بعد شوید.
  • در این صفحه باید به تکمیل اطلاعات شخصی و هویتی خود بپردازید. توجه کنید که اطلاعات خود را به درستی وارد کنید.
  • در مرحله آخر، وارد درگاه اینترنتی شده و هزینه بلیط خود را به صورت اینترنتی واریز کنید.
  • در نهایت لینک دانلود بلیط در اختیار شما قرار می‌گیرد. می‌توانید بلیط را دانلود کرده و از آن پرینت بگیرید.

بلیط رفت و برگشت آمریکا 

اگر می‌خواهید به صورت هم‌زمان بلیط رفت و برگشت آمریکا را رزرو کنید، تنها کافی است در زمان تکمیل اطلاعات بلیط خود، تیک گزینه رفت و برگشت را فعال نمایید. در ادامه، تاریخ سفر خود را اعمال کرده و سپس بلیط خود را تأیید کنید. در آخر اطلاعات هویتی خود و سایر مسافرین را به جزئیات وارد کرده و هزینه آن را بپردازید.

بلیط هواپیما آمریکا کالیفرنیا

اگر قصد دارید بلیط هواپیما آمریکا کالیفرنیا را از سایت های تیکت رزرو کنید، کافی است در مرحله ابتدایی دریافت بلیط، مبدأ خود را مشخص کرده و مقصدتان را روی کالیفرنیا تنظیم نمایید. در ادامه تاریخ سفر خود را مشخص نموده و بلیط خود را تأیید کنید. پس از پر کردن فرم اطلاعات و پرداخت هزینه، بلیط هواپیما آمریکا کالیفرنیا برای شما رزرو خواهد شد.

قیمت بلیط هواپیما برای آمریکا

در رابطه با قیمت هواپیما برای آمریکا، می‌توان گفت هزینه این بلیط به موارد متعددی بستگی دارد. به عنوان نمونه اولین موردی که روی قیمت بلیط هواپیما برای آمریکا مؤثر است، مبدأ و مقصد پرواز شماست. در واقع موارد دیگری نیز وجود دارد که می‌تواند قیمت این بلیط را نسبت به بلیط‌های عادی برای شما تغییر دهد. به عنوان نمونه نوع ایرلاین، نوع بلیط، کلاس پروازی انتخابی، بازه زمانی مسافرت و غیره، همگی جزو این موارد محسوب می‌شوند؛ اما قیمت برخی از بلیط‌های هواپیما برای آمریکا در بازه زمانی بهمن ماه سال 1402 تا خرداد 1403 به صورت زیر است:

مبدأ

مقصد

قیمت

             تبریز             

نیویورک - آمریکا

256545000 ریال

تهران

نیویورک - آمریکا

268145000 ریال

شیراز

نیویورک - آمریکا

324173000 ریال

اصفهان

نیویورک - آمریکا

260411000 ریال

مشهد

نیویورک - آمریکا

306812000 ریال

قیمت بلیط هواپیما آمریکا به ایران

قیمت بلیط هواپیما آمریکا به ایران دارای چندین توقف است و از این رو قیمت بیشتری نسبت به بلیط مستقیم تهران به امریکا دارد. برای مثال در رابطه با قیمت بلیط هواپیما آمریکا به ایران با چند توقف در دی ماه سال 1402 قیمت 47 میلیون و 27 هزار تومان قید شده است و با یک توقف قیمت 41 میلیون و 900 هزار تومان است.

قیمت بلیط هواپیما لس آنجلس

شما می‌توانید در سایت‌ های تیکت، ارزان‌ترین بلیط‌ها را برای بلیط هواپیما لس آنجلس دریافت کنید. در جدول زیر، به بررسی برخی از قیمت های بلیط هواپیما لس آنجلس در بازه زمانی  بهمن ماه سال 1402 تا فروردین 1403 می‌پردازیم.

مبدأ

مقصد

قیمت

اصفهان

لس آنجلس _ آمریکا

275878000 ریال

تهران

لس آنجلس _ آمریکا

299079000 ریال

شیراز

لس آنجلس _ آمریکا

326146000 ریال

تبریز

لس آنجلس _ آمریکا

291345000 ریال

مشهد

لس آنجلس _ آمریکا

318412000 ریال

بندرعباس

لس آنجلس _ آمریکا

369800000 ریال

البته این هزینه‌ها با توجه به معیار‌های شما می‌تواند متغیر باشد.

بهترین زمان سفر به آمریکا

اگر قصد دارید به آمریکا سفر کنید، باید در نظر داشته باشید بهترین زمان سفر به این کشور، به بودجه شما بستگی دارد. در واقع فصل تابستان دمای هوای این کشور به 30 درجه سانتی‌گراد می‌رسد. البته دقت کنید در مناطق ساحلی این دما کمتر بوده و طبیعتا خنک‌تر است. این در حالی است که در مناطق جنوبی و بیابانی‌تر مانند لاس وگاس، تابستان می‌تواند برای شما آزاردهنده باشد. برای سفر به مناطق جنوبی کشور آمریکا فصل پاییز و بهار را انتخاب کنید. 

در واقع در مواقعی که تعدد سفر به این کشور بیشتر است، قیمت بلیط نیز افزایش می‌یابد و برعکس. بنابراین با توجه به بودجه موردنظرتان، می‌توانید بهترین بلیط را با ارزان‌ترین قیمت ممکن از ‌های تیکت خریداری کنید.

سوالات متداول بلیط پرواز آمریکا

میزان بار مجاز برای بلیط پرواز آمریکا چقدر است؟

میزان بار مجاز برای بلیط پرواز آمریکا، به کلاس پروازی شما بستگی دارد. یعنی اگر کلاس پروازی شما از نوع اکونومی باشد، شما مجاز به حمل بار حداکثر 20 کیلوگرم می‌باشید و در صورتی که کلاس پروازی خود را از نوع بیزینسی انتخاب کنید، می‌توانید تا 30 کیلوگرم بار مجاز را با خود حمل نمایید.

اگر قصد کنسلی بلیط را داشتیم، چه اقدامی انجام دهیم؟

کدام ایرلاین هایی که پرواز آمریکا رو انجام می دهند؟

شرایط گرفتن ویزای آمریکا چیست؟