H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

air
یکطرفه
رفت و برگشت
پرواز داخلی
پرواز خارجی
Calendar icon
Calendar icon
1 مسافر

بلیط هواپیما تایلند

قیمت بلیط هواپیما تایلند در اواسط دی ماه سال 1402، در کلاس پروازی اکونومی از بازه 15 میلیون و 883 هزار تومان تا 77 میلیون و 60 هزار تومان متغیر است. پروسه خرید بلیط هواپیما تایلند در سایت های تیکت بسیار آسان بوده و با اعمال فیلترهایی مانند کلاس پروازی، قیمت، نوع بلیط و ایرلاین می‌توانید خیلی سریع به بلیط دلخواهتان دسترسی داشته باشید. اگر در هنگام خرید بلیط سوالی برایتان پیش آمد یا با مشکلی روبه‌رو شدید، تیم پشتیبانی سایت ما در همه ساعات شبانه روز پاسخگو شما مسافران عزیز هستند و شما را به بهترین شکل راهنمایی می‌کنند.

قیمت بلیط تایلند

قیمت تعیین شده برای پرواز تایلند از مبدا تهران در تاریخ 11 دی ماه سال 1402، از 15 میلیون و 883 هزار تومان تا 77 میلیون و 60 هزار تومان در کلاس پروازی اکونومی متغیر است.

قیمت بلیط تایلند به ایرلاینی که با آن پرواز می‌کنید و میزان باری که می‌توانید به همراه خود داشته باشید بستگی دارد. اگر برای تهیه بلیط هواپیما تایلند خود قیمتی را مدنظر دارید می‌توانید با استفاده از فیلتر قیمت، بازه قیمتی دلخواتان را وارد کنید تا تمامی بلیط‌ها با توجه به قیمتی که می‌خواهید برایتان لیست بشوند.

بلیط ارزان به تایلند

ارزان‌ترین بلیط هواپیما تایلند را می‌توانید در سایت های تیکت خریداری کنید؛ همچنین با استفاده از قابلیت تقویم نرخی 30 روزه می‌توانید تمامی بلیط‌های ارائه شده در 30 روز آینده توسط تمامی ایرلاین‌ها را ببینید و با مقایسه قیمت‌ها بلیط ارزان تایلند را به راحتی خریداری کنید.

قیمت بلیط هواپیما تایلند رفت و برگشت

قیمت بلیط هواپیما تایلند رفت و برگشت در بازه زمانی 11 دی ماه تا 15 دی ماه در سال 1402، از 32 میلیون و 208 هزار تومان تا 146 میلیون 616 هزار تومان متفاوت است که به شرکت هواپیمایی و میزان بار مجاز به ازای هر مسافر بستگی دارد.

قیمت بلیط چارتر تایلند

قیمت بلیط چارتر تایلند در روز دوشنبه 11 دی ماه سال 1402، از 40 میلیون و 192 هزار تومان تا 48 میلیون و 269 هزار تومان متغیر است که به ایرلاین و میزان بار مجاز برای هر مسافر بستگی دارد.

بلیط ارزان بانکوک

در سایت های تیکت ارزان‌ترین بلیط هواپیما بانکوک را می‌توانید خریداری کنید. همچنین با استفاده از فیلترهایی مانند فیلتر نوع بلیط، قیمت، ایرلاین و غیره امکان تهیه بهترین‌ و ارزان‌ترین بلیط برایتان فراهم می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما پاتایا

قیمت بلیط هواپیما پاتایا به صورت لحظه آخری در تاریخ 12 دی ماه سال 1402، در کلاس اکونومی از 21 میلیون و 345 هزار تومان تا 34 میلیون و 435 هزار تومان متغیر است که به کلاس پروازی، ایرلاین، نوع بلیط و غیره بستگی دارد.

رزرو بلیط تایلند

با انجام مراحل زیر می‌توانید در کمترین زمان ممکن بلیط تایلند خود را رزرو کنید:

  1. تاریخ سفر خود را در کادر مربوطه وارد کنید.
  2. اگر قصد دارید با شرکت هواپیمایی خاصی سفر کنید، در فیلتر ایرلاین نام آن را انتخاب کنید.
  3. برای انتخاب کلاس پروازی اکونومی یا بیزینس نیاز است در فیلتر کلاس پروازی، گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید.
  4. پس از جستجو بلیط با توجه به فیلترها و تاریخ سفر، مناسب‌ترین بلیط را انتخاب کنید.
  5. در ادامه نیاز است اطلاعات مسافر یا مسافران را به طور دقیق وارد کنید.
  6. سپس کافی است هزینه بلیط را به صورت اینترنتی پرداخت کنید.
  7. پس از تأیید نهایی پرداخت، لینک دانلود بلیط برایتان ارسال می‌شود.

البته هنگام تکمیل اطلاعات مسافر به این نکته توجه داشته باشید که اطلاعات به طور دقیق وارد شود؛ زیرا کوچکترین مغایرت می‌تواند موجب کنسلی بلیط و پرواز شود.

بلیط رفت و برگشت تایلند

نیاز است گزینه یک طرفه را به رفت و برگشت تغییر دهید و سپس به همراه تاریخ رفت، تاریخ برگشت خود را در کادر مربوطه وارد کنید تا بلیط رفت و برگشت تایلند برایتان لیست بشوند. 

بلیط لحظه آخری تایلند

اگر قصد دارید بلیط تایلند خود را به صورت لحظه آخری خریداری کنید، کافی است پس از تعیین تاریخ سفر از میان فیلترهای موجود در سایت، فیلتر نوع بلیط را پیدا کرده و آن را روی گزینه چارتری تنظیم کنید. در این صورت تمامی بلیط‌های لحظه آخری به همراه بلیط‌های چارتری برایتان به نمایش گذاشته می‌شوند که می‌توانید مناسب‌ترین و ارزان‌ترین بلیط لحظه آخری تایلند را خریداری کنید.

بهترین زمان سفر به تایلند

تایلند در همه فصول سال جشنواره‌های زیادی مانند جشنواره کینگ منگ و سال نو چینی‌ها را دارد که می‌توانید تاریخ سفر خود را جشنواره‌های آن تنظیم کنید؛ اما به طور کلی بهترین زمان از نظر آب و هوایی برای سفر به تایلند از مهر ماه تا اواسط اسفند (اکتبر تا فوریه) است. در این فصول هوا تقریباً خنک بوده و برای فعالیت‌های فضا باز بسیار مناسب است. البته بازه زمانی آذر ماه تا اواسط بهمن شلوغ‌ترین فصل تایلند بوده که اوج فصل گردشگری است. 

سوالات متداول بلیط هواپیما تایلند

قیمت بلیط لحظه آخری تایلند چقدر است؟

قیمت بلیط لحظه آخری تایلند در بازه 40 میلیون و 192 هزار تومان تا 48 میلیون و 269 هزار تومان متغیر است.

میزان بار مجاز برای بلیط هواپیما تایلند چقدر است؟

چگونه می‌توان بلیط چارتر تایلند را خریداری کرد؟