H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

air
یکطرفه
رفت و برگشت
پرواز داخلی
پرواز خارجی
Calendar icon
Calendar icon
1 مسافر

بلیط هواپیما نجف

نجف یکی از شهرهای زیارتی کشور عراق است که به دلیل آرامگاه امام علی (ع) محبوبیت بسیار زیادی در بین شیعیان ایران دارد. سالانه در ایام زیارت افراد بسیار زیادی عازم سفر به این شهر می‌شوند. به همین دلیل بلیط هواپیما نجف در این ایام بسیار پر تقاضا است. ایرلاین‌های فعال داخلی در این ایام پروازهای به صورت رفت و برگشتی به این شهر انجام می‌دهند. در هر روز هفته شما نمی‌توانید بلیط هواپیمای نجف را خریداری کنید. به همین دلیل اگر قصد سفر به این شهر را دارید باید قبل از هر چیزی تاریخ پرواز را مشخص کنید و سپس سایر برنامه‌های سفر خود را بچینید. برای خرید بلیط هواپیمای نجف می‌توانید به سایت"های تیکت" مراجعه کنید. در این سایت شما می‌توانید انواع بلیط‌های رفت و برگشتی ایرلاین‌های مختلف به نجف را مشاهده کنید. در صورتی که نیاز به اطلاعات و راهنمایی بیشتر دارید می‌توانید با تیم پشتیبانی سایت تماس بگیرید. 

خرید بلیط هواپیمای نجف 

برای خرید این بلیط شما باید مبدا و مقصد خود را مشخص کنید. بعد از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ مورد نظر خود می‌توانید بلیط‌های موجود برای این مسیر را مشاهده کنید. با انتخاب هر کدام از بلیط‌ها به صفحه خرید و پرداخت منتقل می‌شوید. بعد از وارد کردن اطلاعات و پرداخت هزینه بلیط شما ثبت خواهد شد. بیشتر مسافرانی که قصد عزیمت به کربلا را دارند، با خرید بلیط هواپیما اربعین به مقصد نجف، پس از رسیدن به این شهر به صورت پیاده به کربلا می روند.

کنسل کردن بلیط هواپیمای نجف

اگر بعد از رزرو بلیط خود به هر دلیل منصرف شدید باید به این نکته توجه داشته باشید که امکان کنسل کردن بلیط نجف با پرداخت جریمه وجود دارد. همچنین در بلیط‌های سیستمی برای تغییر تاریخ پرواز، مقصد و مبدا و سایر مشخصات فردی باید ابتدا بلیط را کنسل کنید. دراین صورت مقداری هزینه به عنوان جریمه از شما کسر خواهد شد. سپس دو باره اقدام به رزرو بلیط با مشخصات صحیح کنید. لازم به ذکر است در صورتی که شما بلیط خود را به صورت لحظه آخری یا چارتری خریداری کرده اید امکان لغو آن وجود ندارد؛ اما بیشتر شرکت‌های چارتر کننده با دریافت مبلغی به عنوان جریمه امکان ویرایش اطلاعات بلیط را به شما می‌دهند. 

خرید بلیط هواپیمای تهران نجف

بیشتر پروازهای خروجی از ایران به مقصد نجف از فرودگاه امام خمینی انجام می‌شود. به همین دلیل بلیط تهران - نجف یکی از بلیط‌های پر فروش برای این مسیر است. در سایت "های تیکت" امکان رزرو بلیط هواپیمای تهران - نجف و برعکس وجود دارد. با مراجعه به این سایت به راحتی می‌توانید بلیط خود را به صورت رفت و برگشتی رزرو کنید. 

قیمت بلیط هواپیمای نجف 

قیمت بلیط هواپیمای نجف بسته به عوامل مختلفی متفاوت است. از جمله این عوامل میتوانیم به مواردی مانند زمان سفر، مسیر پرواز، کلاس پرواز، سیستمی یا چارتری بودن بلیط و.. اشاره کنیم. با توجه به مواردی که گفته شد بهتر است برای اطلاع از قیمت دقیق بلیط به صفحه خرید بلیط هواپیمای سایت "های تیکت" مراجعه کنید. در این صفحه با انتخاب مبدا و مقصد و کلاس پروازی لیستی از پروازهای نجف به شما نشان داده می‌شود. با توجه به نیاز خود یکی از آن بلیط‌ها را انتخاب و خریداری کنید.

بلیط چارتری نجف

برای خرید بلیط چارتر نجف شما میتوانید از گزینه فیلتر نوع بلیط در سایت "های تیکت "استفاده کنید. با استفاده از این گزینه میتوانید در صورت وجود بلیط لحظه آخری یا چارتری نجف آن را با قیمتی ارزان‌تر خریداری کنید. لازم به ذکر است که بلیط چارتری قابل استرداد نیست. به همین دلیل قبل از خرید این نوع بلیط قوانین سایت و شرکت چارتر کننده را به خوبی مطالعه کنید.

بلیط ارزان نجف

بلیط‌های هواپیمای نجف بسته به عوامل مختلفی میتوانند قیمت‌های متفاوتی داشته باشند. به همین دلیل شما برای پیدا کردن ارزان‌ترین بلیط نجف از سایت های تیکت می‌توانید از فیلتر قیمت استفاده کنید. با استفاده از این فیلتر لیستی از پروازهای موجود با ارزان ترین قیمت به شما نمایش داده می‌شود. از بین این لیست می‌توانید بلیط مناسب خود را خریداری کنید.

اطلاعات پرواز نجف

میزان بار مجاز در پروازهای نجف بستگی به قوانین خاص هر ایرلاین دارد. با این وجود در بیشتر ایرلاین‎ها مسافران در کلاس اکونومی مجاز به محل 25 کیلوگرم بار و در پروازهای بیزینس کلاس مجاز به حمل 35 کیلوگرم بار هستند. علاوه بر این مورد شما باید قوانین مربوط به حمل بار هر ایرلاین را به طور کامل مطالعه کنید. 

فرودگاه نجف

فرودگاه بین المللی نجف یکی از مهم ترین فرودگاه های کشور عراق است که نقش پر رنگی در حمل و نقل توریست‌های مذهبی به این کشور دارد. این فرودگاه در کشور عراق و در بخش شرقی شهر نجف در مجاورت خیابان فرودگاه واقع شده است. فاصله این فرودگاه تا کربلا حدود 80 کیلومتر است. به همین دلیل زائران ایرانی برای رفتن به کربلا معمولا از پرواز نجف استفاده می‌کنند.

از کدام شهرهای ایران به نجف پرواز وجود دارد؟

اگر ساکن تهران نیستید شاید سفر به نجف از تهران برای شما سختی‌های به دنبال داشته باشد. خوشبختانه از سایر فرودگاه‌های بین المللی داخل کشور نیز به نجف پروازهای به صورت رفت و برگشتی دایر است. شما می‌توانید با توجه به محل اقامت خود به یکی از فرودگاه‌های بین المللی نزدیک مراجعه کنید. به طور کلی از شهر مشهد، تبریز، اصفهان، یزد و اهواز به شهر نجف عراق پروازهای دایر است. پس شما می‌توانید به یکی از فرودگاه‌های بین المللی این شهرها برای رفتن به نجف اقدام کنید. 

سوالات متداول بلیط هواپیما نجف

آیا امکان خرید بلیط هواپیمای تبریز - نجف وجود دارد؟

از فرودگاه بین المللی تبریزی به شهر نجف پروازهای به صورت رفت و برگشتی انجام می‌شود. شما می‌توانید با مراجعه به سایت "های تیکت" بلیط تبریز - نجف را با قیمتی مناسب خریداری کنید.

قیمت بلیط هواپیمای تهران - نجف چقدر است؟

آیا امکان ویرایش یا تغییر اطلاعات بلیط هواپیمای نجف وجود دارد؟

پرواز نجف از ایران با کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟