H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

air
یکطرفه
رفت و برگشت
پرواز داخلی
پرواز خارجی
Calendar icon
Calendar icon
1 مسافر

بلیط هواپیما فرانکفورت

برای سفر به آلمان، بلیط هواپیما فرانکفورت طرف‌داران زیادی دارد. برای سفر از ایران به سمت فرانکفورت می‌توانید از تمام شهرهای بزرگ صنعتی ایران اقدام به تهیه بلیط کنید. توجه داشته باشید که هیچ یک از این پروازها به صورت مستقیم نیست و در فرودگاه کشور دیگری توقف خواهید داشت. در ادامه به صورت کامل تمامی این موارد را به همراه مراحل خرید بلیط برایتان شرح خواهیم داد. 

شما می‌توانید خرید بلیط خود را برای سفر در این مسیر پروازی، از سایت های تیکت در کمترین زمان ممکن با چند مرحله بسیار آسان انجام دهید. توجه داشته باشید که مجموعه ما دارای تیم متخصص پشتیبانی 24 ساعته است که می‌توانید در صورت بروز مشکل یا سؤال با آن‌ها در هر ساعتی به صورت تلفنی یا ارسال تیکت در بخش کاربری سایت در ارتباط باشید. 

خرید بلیط فرانکفورت

برای خرید بلیط فرانکفورت در سایت های تیکت ابتدا باید شهر مبدأ و مقصد را وارد کنید. پس از ثبت مبدأ و مقصد تاریخ سفر خود را در فیلد مشخص شده بنویسید. گزینه جستجو سایت را بزنید و سپس مطابق با مراحل زیر خرید بلیط خود را کامل کنید:

  1. انتخاب بلیط: بلیط را از لیست ارائه شده انتخاب کنید، اگر گزینه‌های نمایش داده شده در مسیر هوایی فرانکفورت مطابق با شرایط شما نیستند به تقویم نرخی 30 روزه مراجعه کنید. تقویم نرخی نمایش دهنده بلیط‌های 30 روز آینده در این مسیر پروازی مبدأ مورد نظر شما به سمت فرانکفورت است. 
  2. ثبت اطلاعات هویتی: در این صفحه باید اطلاعات خواسته شده اعم از نام، نام خانوادگی، شماره ملی و غیره را به صورت دقیق و بدون کوچک‌ترین خطا وارد کنید. 
  3. چک مراحل قبل: این مرحله برای اطمینان و از بین بردن خطاهای احتمالی است و جزو مراحل خرید محسوب نمی‌شود. نوع بلیط، قیمت، تاریخ، تعداد، کلاس پروازی و کلیه اطلاعات وارد شده را چک کنید و سپس به سراغ مرحله بعدی بروید.
  4. در درگاه باز شده برای پرداخت، مطابق با اطلاعات حساب بانکی خود، پرداخت را انجام دهید. 

خرید بلیط هواپیما فرانکفورت شما در سایت ما کامل شد و مهر تأیید این موضوع قرار گیری لینک دانلود بلیط در اختیار شما است. 

بلیط چارتر فرانکفورت

شما می‌توانید بلیط فرانکفورت را در نوع چارتری با اعمال فیلتر نوع بلیط روی چارتری خریداری کنید. بلیط چارتر فرانکفورت توسط شرکت‌های چارتر کننده ارائه می‌شود و دارای قوانین و شرایط خاصی است.

بلیط لحظه آخری فرانکفورت

در زمان اعمال فیلتر چارتری شما می‌توانید بلیط‌های لحظه آخری مسیر فرانکفورت را نیز مشاهده و خریداری کنید؛ زیرا این نوع بلیط با فیلتر چارتری قابل مشاهده است. توجه داشته باشید که بلیط لحظه آخری فرانکفورت در ساعات پایانی و نزدیک به پرواز عموماً ارائه می‌شود. 

خرید بلیط رفت و برگشت فرانکفورت

در زمان وارد کردن تاریخ سفر برای شروع مراحل خرید بلیط، گزینه‌ای تحت عنوان بلیط دو طرفه وجود دارد که با اعمال آن می‌توانید خرید بلیط رفت و برگشت فرانکفورت را در یک زمان انجام دهید. 

قیمت بلیط هواپیما فرانکفورت

قیمت بلیط هواپیما فرانکفورت در بازه دی ماه و بهمن ماه سال 1402 مطابق با جدول زیر است:

مبدأ

مقصد

قیمت

تبریز

فرانکفورت

65658788 ریال

تهران

فرانکفورت

10169317 ریال

ارومیه

فرانکفورت

122636000 ریال

اصفهان

فرانکفورت

127421000 ریال

شیراز

فرانکفورت

165531450 ریال

مشهد

فرانکفورت

188474000 ریال

بندرعباس

فرانکفورت

248794000 ریال

 

توجه داشته باشید که این قیمت‌ها برای بازه‌ای زمان و نوع خاصی از بلیط هستند. به طور کلی قیمت بلیط در مسیر پروازی فرانکفورت وابسته به کلاس پروازی، نوع بلیط، شرکت هواپیمایی و مواردی از این قبیل است. در سایت ما می‌توانید روی بلیط‌های فرانکفورت فیلتر قیمت اعمال کنید. 

اطلاعات پرواز فرانکفورت

در این مسیر هوایی پرواز مستقیمی از ایران وجود ندارد و شما عموماً باید توقفی در فرودگاه بین‌المللی حمد در دوهه قطر یا فرودگاهی در کشوری دیگر داشته باشید. مدت زمانی که معمولاً از تهران تا فرانکفورت پرواز خواهید داشت، 5 ساعت و 38 دقیقه خواهد بود، این زمان به نسبت توقف بین مسیر پرواز متغیر است.  

قوانین ویزای فرانکفورت 

ویزای فرانکفورت به منزله اجازه ورود و گذر کردن از خاک آنجا است. این ویزا همان ویزای کشور آلمان بوده و برای دریافت آن، باید به سفارت آلمان مراجعه کنیم.

قوانین ویزای توقف انگلستان

2 نوع ویزای توقف انگلستان داریم که باید با توجه به شرایط سفر، مدت زمان توقف و غیره در رابطه با اینکه شما به کدام ویزا احتیاج دارید، تصمیم بگیرید. برای اخذ ویزا مطابق با شرایط‌تان باید قوانین ویزای توقف انگلستان برای هر دو نوع ویزا را به طور کامل مطالعه کنید. دو نوع ویزای این کشور به نام‌های ویزای ترانزیت هوایی مستقیم و ویزای ترانزیت سیاحتی هستند. ویزای ترانزیت هوایی مستقیم قوانین سخت‌تری به نسبت نوع دوم دارد؛ اما هزینه کمتری را برای اخذ آن باید پرداخت کنید. 

بهترین زمان سفر به فرانکفورت

بهترین زمان سفر به فرانکفورت را از چندین نظر می‌توانیم بررسی کنیم؛ اما از نظر آب و هوا مناسب‌ترین زمان برای سفر به فرانکفورت فصل بهار و فصل پاییز است. در این بازه‌های زمانی تابش خورشید در مناسب‌ترین موقعیت بوده و منظره‌های رنگارنگ زیادی پیش روی شما قرار دارد. دمای هوا در این فصول به گونه‌ای بوده که اذیت نخواهید شد. 

سوالات متداول بلیط هواپیما فرانکفورت

آیا برای سفر به فرانکفورت از ایران پرواز مستقیمی وجود دارد؟

مقصد فرانکفورت از ایران پرواز مستقیمی ندارد و مسافران با توجه به بلیطی که خریداری می کنند و ویزایی که اخذ می کنند یک یا دو توقف خواهند داشت.

از کدام شهرهای ایران به سمت فرانکفورت پرواز وجود دارد؟

کدام ایرلاین های پرواز های فرانکفورت را انجام می دهند؟

اختلاف ساعت تهران با فرانکفورت چقدر است؟