H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

air
یکطرفه
رفت و برگشت
پرواز داخلی
پرواز خارجی
Calendar icon
Calendar icon
1 مسافر

بلیط هواپیما چین

بلیط هواپیما چین از مجموعه بلیط‌هایی است که در سایت های تیکت می‌توانید در کمترین زمان ممکن با پروسه‌ای بسیار آسان خریداری کنید. پرواز به چین از شهرهای تهران، اصفهان، مشهد، تبریز و شیراز صورت می‌گیرد، چنانچه پرواز مستقیم باشد احتیاج به ویزای ترانزیت برای سفر ندارید؛ اما در غیر این صورت باید متناسب با فرودگاه محل توقف اقدام به اخذ ویزای ترانزیت کنید. شما می‌توانید برای دریافت راهنمایی‌های کامل‌تر و رسیدن به پاسخ سؤالات خود با تیم پشتیبانی 24 ساعته مجموعه های تیکت با برقراری تماس تلفنی و ارسال تیکت در سایت در ارتباط باشید؛ البته در ادامه اطلاعات کاملی از سفر هوایی به چین در اختیارتان قرار می‌دهیم.

قیمت بلیط چین

قیمت بلیط چین به ایرلاین و مسیر پرواز بستگی دارد؛ البته تفاوت قیمت بلیط‌ها تنها به این موارد خلاصه نمی‌شود و نوع بلیط و کلاس پروازی به همراه بازه زمانی سفر در آن بسیار تأثیرگذار هستند. در جدول زیر قیمت برخی از بلیط‌ها در این مسیر پروازی را برای بازه زمانی سه ماهه پایانی سال 1402 در اختیارتان قرار می‌دهد. 

مبدا

مقصد

بازه قیمت 

تهران 

چین

23.915.000 تا 8.407.700 تومان

تبریز 

چین

47.846.000 تومان تا 72.215.000 تومان

اصفهان

چین

22.847.000 تا 49.667.000 تومان

شیراز

چین

23.498.000 تا 102.178.000 تومان

مشهد

چین

24.129.000 تا 47306000 تومان

 

ارزان ترین بلیط هواپیما چین

شما در سایت های تیکت می‌توانید با استفاده از تقویم نرخی 30 روزه یا اعمال فیلتر قیمت ارزان‌ترین بلیط هواپیما چین را پیدا کنید. در تقویم نرخی کلیه بلیط‌های 30 روز آینده در مسیر پروازی چین از شهرهای مورد نظر قابل مشاهده است. 

بلیط هواپیما چارتر چین

برای سفر به چین می‌توانید بلیط را در نوع چارتری خریداری کنید. خرید بلیط هواپیما چارتر چین با اعمال فیلتر نوع بلیط روی بلیط‌های چارتری امکان پذیر است. 

خرید بلیط هواپیما چین

خرید بلیط هواپیما چین در سایت ما مطابق با مراحل زیر است:

  1. تعیین مبدا و شهر مورد نظر در چین به عنوان مقصد
  2. ثبت تاریخ سفر
  3. انتخاب بلیط
  4. ثبت اطلاعات هویتی مسافر
  5. پرداخت هزینه 
  6. دانلود بلیط با لینک ارسال شده

توجه کنید که اگر در ثبت اطلاعات یا انتخاب موارد مرتبط با بلیط اشتباه داشته باشید در زمان پرواز با مشکل مواجه خواهید شد. 

بلیط رفت و برگشت چین

برای خرید بلیط رفت و برگشت چین در سایت های تیکت باید در صفحه ابتدایی گزینه بلیط دو طرفه را فعال کنید. پس از فعال کردن این گزینه و انتخاب بلیط، اطلاعات هویتی خود را اعمال کرده و هزینه بلیط را به صورت آنلاین بپردازید.

بلیط هواپیما پکن

برای سفر به چین می‌توانید بلیط هواپیما پکن را خریداری کنید، برای این کار باید در مرحله اول خرید، مقصد را شهر پکن بزنید و سپس خرید بلیط هواپیما را انجام دهید. توجه داشته باشید که شما در خرید بلیط هواپیما پکن می‌توانید از فیلترهای قیمت، نوع بلیط، کلاس پروازی و شرکت هواپیمایی استفاده کنید. 

قوانین ویزا چین

برای سفر به چین باید ویزا بگیرید. ویزاهای متفاوتی برای کشور چین وجود دارد و شما باید متناسب با شرایط‌ سفرتان اقدام به اخذ ویزا کنید. برای مثال، شما در یک سفر تفریحی باید ویزای توریستی چین را بگیرید. ویزاهای این کشور به صورت سینگل، دبل یا مولتی صادر می‌شوند. هر نوع ویزا قوانین مختص خود را دارد. 

با داشتن ویزای سینگل تنها برای یک مرتبه و با ویزای دبل فقط اجازه دو مرتبه ورود به این کشور را دارید. ویزای مولتی اجازه ورود به کشور چین در دفعات زیاد را به شما می‌دهد. توجه کنید که هر ویزا امکان فقط 30 روز اقامت را در این کشور به شما می‌دهد. 

اطلاعات پرواز چین

در رابطه با اطلاعات پرواز چین می‌توانیم بگوییم مدت زمان این پرواز 6 ساعت و 50 دقیقه خواهد بود. این زمان برای دیگر شهرها با توجه به تعداد توقف و نوع فرودگاه متفاوت است و نمی‌توان زمان دقیقی برای آن اعلام کرد. شما در مسیر پروازی ایران به چین متناسب با کلاس پروازی، شرکت هواپیمایی و غیره مجاز به مقداری حمل بار هستید که عموماً این میزان برای بلیط در کلاس پروازی اکونومی 25 کیلوگرم و کلاس بیزینس 35 کیلوگرم، است. 

بهترین زمان سفر به چین

بهترین زمان سفر به چین در فصول بهار و پاییز است. این زمان از ماه آپریل تا می و از سپتامبر تا اکتبر بوده که در طی آن بیشتر مناطق گردشگری چین دارای آب و هوای بسیار خوبی هستند. البته بودجه مورد نظر شما نیز در این مورد دخیل است. یعنی اگر بودجه شما محدود است،‌ می‌توانید در فصولی از سال که تعداد سفر به این کشور کمتر است، سفر کنید. در غیر این صورت اگر محدودیتی برای بودجه شما وجود ندارد، پیشنهاد می کنیم در فصل‌هایی که تعداد سفر بیشتر است و آب و هوایی مطلوبی دارد، سفر کنید.، ارد به این کشور کمتر است

سوالات متداول بلیط هواپیما چین

مدت زمان پرواز تهران چین چند ساعت است؟

مدت زمان پرواز مستقیم تهران چین حدود 7 ساعت است. 

ویزا برای سفر به کشور چین به چند صورت وجود دارد؟

پرواز به چین از ایران چگونه است؟

برای استرداد بلیط هواپیما چین، چه اقداماتی لازم است؟