H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

air
یکطرفه
رفت و برگشت
پرواز داخلی
پرواز خارجی
Calendar icon
Calendar icon
1 مسافر

بلیط هواپیما آنتالیا

قیمت بلیط هواپیما آنتالیا از مبدأ تهران در اواسط دی ماه سال 1402، در کلاس اکونومی از 6 میلیون و 590 هزار تومان تا 49 میلیون و 169 هزار تومان به نسبت میزان بار مجاز، امکانات هواپیما و ایرلاین متغیر است. خرید بلیط پرواز آنتالیا بسیار راحت است؛ به طوری که با تعیین تاریخ سفر و با استفاده از فیلترهایی مانند فیلتر نوع بلیط، ایرلاین، کلاس پروازی و غیره می‌توانید در کمترین زمان ارزان‌ترین بلیط را خریداری کنید. همچنین تیم پشتیبانی سایت های تیکت در تمامی ساعات شبانه روز پاسخگو سؤالات شما مسافران عزیز هستند تا اگر هنگام تهیه بلیط با مشکلی مواجه شدید راهنمایی‌های لازم را در اختیارتان قرار دهند.

قیمت بلیط هواپیما آنتالیا

قیمت بلیط هواپیما آنتالیا از مبدأ تهران در دی ماه سال 1402 حدوداً به شرح زیر است:

اگر بلیط شما از نوع سیستمی و کلاس اکونومی باشد و بدون ویزا بخواهید به آنتالیا سفر کنید؛ باید مبلغ 6 میلیون و 600 هزار تومان را برای خرید بلیط، بپردازید. این در حالی است که اگر بلیط هواپیما آنتالیا نیاز به ویزا شنگن داشته باشد، قیمت آن به 46 میلیون و 500 هزار تومان خواهد رسید.

قیمت بلیط پرواز آنتالیا به عواملی چون آژانس هواپیمایی، امکانات پرواز و میزان بار مجاز به ازای هر مسافر بستگی دارد. در سایت های تیکت با اعمال بازه مبلغ دلخواهتان در فیلتر قیمت، بلیط‌هایی که برایتان لیست می‌شوند با توجه به قیمت دلخواهتان هستند و در این صورت می‌توانید بلیط هواپیما آنتالیا را با قیمت مدنظرتان خریداری کنید.

ارزان‌ترین بلیط هواپیما آنتالیا

قیمت بلیط‌ هواپیما آنتالیا در سایت های تیکت به نسبت سایر وب‌سایت‌های مشابه ارزان‌تر است و همچنین در سایت ما قابلیتی با نام تقویم نرخی 30 روزه وجود دارد. این قابلیت به شما مسافران عزیز این امکان را می‌دهد که بتوانید تمامی بلیط‌های ارائه شده در 30 روز آینده پرواز آنتالیا را با تمام جزئیات مشاهده کنید و ارزان‌ترین و مناسب‌ترین بلیط را برای خودتان خریداری کنید.

قیمت بلیط لحظه آخری آنتالیا

قیمت بلیط لحظه آخری آنتالیا در هفته دوم دی ماه سال 1402، در کلاس اکونومی از 24 میلیون و 188 هزار تومان شروع شده و تا 41 میلیون و 193 هزار تومان نیز به فروش می‌رسد و قیمت بلیط لحظه آخری در این مسیر به میزان بار مجاز بستگی دارد.

قیمت بلیط چارتر آنتالیا

قیمت بلیط چارتر آنتالیا در تاریخ 14 دی ماه سال 1402، در کلاس اکونومی 6 میلیون و 57 هزار تومان است.

خرید بلیط هواپیما آنتالیا

با انجام مراحل زیر به طور دقیق می‌توانید در کمترین زمان ممکن به بلیط دلخواهتان دسترسی پیدا کنید:

  1. در ابتدا تاریخ سفر خود را در فیلد مشخص شده وارد کنید.
  2. برای خرید بلیط سیستمی یا چارتری نیاز است در فیلتر نوع بلیط، گزینه مدنظرتان را انتخاب کنید.
  3. اگر برای سفر آژانس هواپیمایی خاصی را در نظر دارید، کافی است در فیلتر ایرلاین نام آن را انتخاب کنید.
  4. پس از اعمال فیلترها تمامی بلیط‌های مربوطه برایتان به نمایش گذاشته می‌شوند که می‌توانید با چک‌کردن آن‌ها مناسب‌ترین بلیط را انتخاب کنید.
  5. در مرحله بعد مشخصات مسافر یا مسافران را به طور دقیق در کادرهای مشخص شده وارد کنید.
  6. سپس نیاز است هزینه بلیط را از درگاه‌ اینترنتی پرداخت کنید.
  7. در آخرین مرحله پس از تأیید نهایی پرداخت بلیط، عکس بلیط برایتان به نمایش گذاشته می‌شود که می‌توانید آن را چاپ کنید.

اگر پس از تکمیل فرایند خرید بلیط نتوانستید بلیط خود را چاپ کنید نگران نباشید، زیرا که لینک دانلود بلیط برایتان ارسال می‌شود و شما در هر زمانی که خواستید می‌توانید بلیط خود را مشاهده و چاپ  کنید.

بلیط چارتر آنتالیا

اگر قصد خرید بلیط چارتر آنتالیا را دارید کافی است پس از تعیین تاریخ سفر، از میان فیلترهای موجود در سایت، فیلتر نوع بلیط را یافته و از میان گزینه‌های موجود در فیلتر نوع بلیط، گزینه چارتر را انتخاب کنید تا همه بلیط‌های پرواز آنتالیا به صورت چارتر برایتان به نمایش گذاشته شوند.

بلیط رفت و برگشت آنتالیا

برای تهیه بلیط رفت و برگشت آنتالیا در سایت ما نیاز است در ابتدا گزینه سفر یک طرفه را به رفت و برگشت (دوطرفه) تغییر دهید و پس از آن به همراه تاریخ رفت، تاریخ برگشتتان را نیز در کادرهای مربوطه وارد کنید.

بهترین زمان سفر به آنتالیا 

سفر به آنتالیا کاملاً سلیقه‌ای است. اگر می‌خواهید از شنا کردن و آفتاب گرفتن لذت ببرید پیشنهاد ما از اردیبهشت ماه تا اواسط مهر است. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که این بازه از زمانی شلوغ‌ترین حالت ممکن آنتالیا است و باید تحمل شلوغی و جمعیت بالا را داشته باشید. اگر می‌خواهید هزینه سفرتان به نسبت کمتر شود و همچنین در زمان خلوت‌تری به آنتالیا سفر کنید از آبان ماه تا فروردین ماه بهترین زمان است که البته باید در این بازه زمانی سردی هوا را در نظر بگیرید.

مدارک مورد نیاز برای سفر هایی به آنتالیا

برای سفر به آنتالیا نیاز است مدارک زیر را به همراه خود داشته باشید تا مشکلی برایتان به وجود نیاید: 

مدارک مورد نیاز

توضیحات

گذرنامه

حداقل مدت اعتبار 6 ماه

داشتن بلیط

برای سفر هوایی

پرداخت عوارض خروج

-

داشتن بیمه مسافرتی

در صورت لزوم

به طور کلی برای سفر به این شهر نیاز به ویزا ندارید؛ اما برخی ایرلاین‌ها هستند که با توجه به قوانین مربوط به خودشان نیاز است که برای پرواز با هواپیماهایشان ویزا شنگن داشته باشید.

اطلاعات پرواز بلیط هواپیما آنتالیا

مسافت هوایی پرواز آنتالیا از مبدأ پایتخت کشور 2401 کیلومتر است که حدوداً 4 ساعت و 20 دقیقه زمان می‌برد. میزان بار مجاز برای بلیط هواپیما آنتالیا به ایرلاین و کلاس پروازی بستگی دارد که به طور کلی برای پروازهای خارجی در کلاس های اکونومی تا 23 کیلوگرم و برای فرست کلاس و بیزینس تا 32 کیلوگرم تعیین شده است.

فرودگاه اسپارتا آنتالیا

فرودگاه اسپارتا که نزدیک‌ترین فرودگاه به آنتالیا است در 126 کیلومتری شهر آنتالیا قرار گرفته است. ایرلاین‌های ایرانی که به این فرودگاه پرواز دارند عبارت‌اند از: زاگرس، ماهان، ایران ایر، تابان، قشم ایر و کاسپین. ایرانیانی که به این فرودگاه می‌آید با پروازی 3 ساعته از تهران به فرودگاه می‌رسند و برای رفتن به آنتالیا می‌توانند با استفاده از اتوبوس یا تاکسی طی 3 ساعت به شهر آنتالیا برسند.

سوالات متداول بلیط هواپیما آنتالیا

قیمت بلیط هواپیما آنتالیا به چه چیزی بستگی دارد؟

قیمت بلیط پرواز به آنتالیا به نوع ایرلاین، کلاس پروازی و میزان بار مجاز برای هر مسافر بستگی دارد.

مدت زمان پرواز تهران تا آنتالیا چقدر است؟

چگونه می‌توان بلیط لحظه آخری آنتالیا را خریداری کرد؟